scorecardresearch
Hatay Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Hatay’a en ucuz bilet sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Kültür turizmi için önemli noktalardan biri olan şehre ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerle ulaşmanız mümkün. Bu seferler için bilet aramanızı sitemiz üzerinden yaparak her zaman avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Neredennereye adresinde bulunan arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun zamandaki seferlerin tümünü listelersiniz. Böylece fiyatlar arasında kolayca karşılaştırma yapabilir ve kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek bilet alımınızı pratik bir şekilde tamamlarsınız. Tarihte önemli bir yere sahip olan Hatay; medeniyetlerin ve dinlerin buluşma noktası olarak adlandırılır. Semavi dinler için kutsal kabul edilen birçok ibadethaneye ev sahipliği yapan şehir; bu özelliği nedeniyle her sene yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. İndirimli otobüs bileti ile seyahat edebileceğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Antakya Kalesi ve Surları, Daphne Antik Kenti, Habib-i Neccar Camii, Saint Pierre Kilisesi, Titus Tüneli, Ulu Camii ve Uzun Çarşı. Merkez ilçesi olan Antakya ve çevresi tarihi özellikleri ile en çok ilgi çeken bölgesidir. Hatay’a seyahatinizde kullanabileceğiniz biletleri sitemizden satın alabildiğiniz gibi mobil uygulamamızı kullanmanız da mümkün. Uygulamayı AppStore veya Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz an bulunduğunuz yerde avantajlı biletlere ulaşabilirsiniz. Firmaların indirim ve kampanyalarından haberdar olmak için bizi sosyal medyada da takip edin. Seyahat edeceğiniz firmayı ilk defa tercih ettiyseniz ve hakkında bilginiz yoksa; yolcu yorumlarından faydalanabilirsiniz. Biletlerini sitemizden alarak yolculuk etmiş olan müşterilerin kendi değerlendirmeleri ile firmalar ve hizmetleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de dilerseniz seyahatinizin ardından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

"Kalkış Varış Saati" Misafir
Buradan kendime veya yakınlarıma aldığım hiçbir yolculukta arama ekranında gösterilen sürede yolculuk tamamlanamadı.
"Harika" Misafir
Oz diyarbakirin 2+1 arabsiyla geldik gayet rahat ve konforluydu.Harika bi yolculuktu bizim icin
"Duzeltilebilir" Misafir
Ekspres yazip tüm otogarlara girmek doğru degil.
"..." Misafir
Genel olarak iyiydi
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu
"" Misafir
Film müzik yoktu USB girişi yok tek sıkıntı bu
"Tek Kelimeyle Berbat" Misafir
Jet Turizm ile Hatay-Ankara arasında yolculuk yaptım. Gerek muavin gerekse şoför aşırı derecede kabaydı. Adamlar Adana Otogarı'nda ben dahil 3 kişiyi unuttular. Daha sonra başka bir araçla otobüse yetiştik. Fazla yolcu olmamasına rağmen araç Ankara'ya çok geç ulaştı.
"3 saatlik yolu 7 saatte gittik hemde ariza falan değil sebep sebep yok" Misafir
Hatay kahramanmaraş arasını 7 saatte gittik maraş tan kalkış saati boyleymis
"En Kötü Yolculuğumdu" Misafir
En kötü yolculuğumdu diyebilirim.serviste çok azdı.muavin dengesiz biriydi
"Berbat bir yolculuk " Misafir
Kaloriferler çalışmıyordu ve üstelik klimalar soğuk hava veriyordu herkes üşüdü 1°C ydi otobüsün içi.insanlar şikayet edince de kötü bir muamele gördüler üstelik. Kaloriferlerin arızalı olduğunu söylediler bu da yola çıkarken otobüslerin bakımının tamamlanmadığını gösteriyor. Ve ben şu anda grip oldum o yolculuk yüzünden hep Csr ile yolculuk yapıyordum artık bi kere daha düşüneceğim Csr yi tercih ederken.