scorecardresearch
Hatay Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Hatay’a en ucuz bilet sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 40’a yakın firma bulunmaktadır. Kültür turizmi için önemli noktalardan biri olan şehre ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerle ulaşmanız mümkün. Bu seferler için bilet aramanızı sitemiz üzerinden yaparak her zaman avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Neredennereye adresinde bulunan arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun zamandaki seferlerin tümünü listelersiniz. Böylece fiyatlar arasında kolayca karşılaştırma yapabilir ve kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek bilet alımınızı pratik bir şekilde tamamlarsınız. Tarihte önemli bir yere sahip olan Hatay; medeniyetlerin ve dinlerin buluşma noktası olarak adlandırılır. Semavi dinler için kutsal kabul edilen birçok ibadethaneye ev sahipliği yapan şehir; bu özelliği nedeniyle her sene yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. İndirimli otobüs bileti ile seyahat edebileceğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Antakya Kalesi ve Surları, Daphne Antik Kenti, Habib-i Neccar Camii, Saint Pierre Kilisesi, Titus Tüneli, Ulu Camii ve Uzun Çarşı. Merkez ilçesi olan Antakya ve çevresi tarihi özellikleri ile en çok ilgi çeken bölgesidir. Hatay’a seyahatinizde kullanabileceğiniz biletleri sitemizden satın alabildiğiniz gibi mobil uygulamamızı kullanmanız da mümkün. Uygulamayı AppStore veya Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz an bulunduğunuz yerde avantajlı biletlere ulaşabilirsiniz. Firmaların indirim ve kampanyalarından haberdar olmak için bizi sosyal medyada da takip edin. Seyahat edeceğiniz firmayı ilk defa tercih ettiyseniz ve hakkında bilginiz yoksa; yolcu yorumlarından faydalanabilirsiniz. Biletlerini sitemizden alarak yolculuk etmiş olan müşterilerin kendi değerlendirmeleri ile firmalar ve hizmetleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de dilerseniz seyahatinizin ardından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu
"Tek Kelimeyle Berbat" Misafir
Jet Turizm ile Hatay-Ankara arasında yolculuk yaptım. Gerek muavin gerekse şoför aşırı derecede kabaydı. Adamlar Adana Otogarı'nda ben dahil 3 kişiyi unuttular. Daha sonra başka bir araçla otobüse yetiştik. Fazla yolcu olmamasına rağmen araç Ankara'ya çok geç ulaştı.
"3 saatlik yolu 7 saatte gittik hemde ariza falan değil sebep sebep yok" Misafir
Hatay kahramanmaraş arasını 7 saatte gittik maraş tan kalkış saati boyleymis
"En Kötü Yolculuğumdu" Misafir
En kötü yolculuğumdu diyebilirim.serviste çok azdı.muavin dengesiz biriydi
"Berbat bir yolculuk " Misafir
Kaloriferler çalışmıyordu ve üstelik klimalar soğuk hava veriyordu herkes üşüdü 1°C ydi otobüsün içi.insanlar şikayet edince de kötü bir muamele gördüler üstelik. Kaloriferlerin arızalı olduğunu söylediler bu da yola çıkarken otobüslerin bakımının tamamlanmadığını gösteriyor. Ve ben şu anda grip oldum o yolculuk yüzünden hep Csr ile yolculuk yapıyordum artık bi kere daha düşüneceğim Csr yi tercih ederken.
"Kötü" Misafir
Rezalet
"Düşüncem " Misafir
araçlarınızda suriyeli şahısları almanız dolayısı ile eleştirmiyorum ama bahsi geçen suriyeli arkadaşları ya da suriyeli mi belli değil velhasıl bu şahısları en azından uyarır denetler kontrol edilerek araçlara alınması husunda zayıf kalındığı konusunda sizleri eleştirebilirim. sadece sizin firmayı değil elbette hemen hemen tum firmalar öyle inanın yolculuğum zehir gibi geçti.., ayakları çıkmış vaziyette çoraplarından leş gibi kokular geliyordu. sakallarından yüzleri görünmeyen bu arkadaşlar mazallah teror estirse nasıl önleyeceksiniz. bunlar araca binerken ne aranıyor ne taşıdıklarına bakılıyor ne valizlerine bakılıyor.. güvenliğimiz sıfır yani.keşke bizde beraber bunlarla aransak en azından gönül rahatlığı ile araca bineriz. malum görüyorsunuz heryanda bombalama olayları vs.. size tavsiyem denetleme mekanızmasını arttırmanız. ayrıca otogara vardığımızda servis şöförü bir otogar dışına çıkıp birilerini alıp tekrar otogara gelmesi bizi bekletip tekrar çıkması morallerimizi baya bozdu.. anlıyacağınız hizmet kalitesi çok düşük .. dilerim kendinize çeki düzen verirsiniz...saygılarımla...bu zamanda eleştiri hakaret sayıldığından belki şimdi bu eleştirileri yazan şahsıma baya saydırırsınız ama anlattıklarımın hepsi gerçek
"24 08 2015 hatay istanbul sas turizim ile yolculuk." Misafir
Sas turizim firma yöneticilerinin yazdığım rahatsızlıklarımı dikkate alması dileyiyle. Öncelikle yaşadığımız sorunlarla başlamak istiyorum yolculuğumuz saat 11 başlaması gerekirken saat 12 ye alındı hadi diyelim kabul ama yolculuk 14 saat yazılmışken 17 buçuk saat sürmesi hiç normal değil bilhassa lastik patlaması nedeni ile olması çok üzücü iki lastiğin birden arıza vermesi akıllara başka soru işareti getiriyor. Ayrıca yolcu seçimi biliyorum firmaların elinde deyil diyelim ama suriyeli yolcuların otobüsün yuzde doksanını teşkil ediyorsa Türk yolcuların bilgilendirilmesi gerekir veya o sefer suriyelilere özel yapılabilir.Eşim üç cocugumla beraber yaşadıklarını anlatınca başka firmada 70 liraya bilet varken 100 liraya bilet aldığımamı yanıyım yoksa eşim ve cocuklarımın geçirmiş olduğu yolculuğamı.ter kokan insanlardan ayakabılarını çıkarıp ayak kokusundan burun direklerini isyan ettirenlermi gürültü sınırlarını zorlayanlarmı koridoru yol geçen hanı gibi kullananlarmı.sefere cıkılmadan bunların önlemi alınamazmı dile getirmeliyimki araç personeline diyeceyim yok onlarda isyan etmişler ayrıca serviste hiç kusur etmemişler bunun için teşekkürlerimi arz ederim. Ama diyer hususlarda yolculuk anlattığım gibi değerlendirmeyi size bırakıyorum.saygılarımla
"TESEKKÜREDERİM GÜZEL BİR YOLCULUKTU" Misafir
TESEKKÜREDERİM GÜZEL BİR YOLCULUKTU
"Seyahat" Misafir
yolculuk esnasında koltuk tv leri problem :( kötü geçti