scorecardresearch
Adana Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Adana otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Adana otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 8
Adıyaman Gülaras 8
Özlem Diyarbakır 6
Has Turizm Ltd 6
Öz Sivas Seyahat 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Seyhan Nehri çevresinde kurulu olan şehir merkezi; son yıllarda açılan otelleri ve şehirde yapılan yatırımlar ile yeni bir çehreye bürünmüştür. Şehir bereketli toprakları ile Çukurova olarak adlandırılan bölgenin en önemli üretim ve dağıtım merkezi konumundadır. Seyhan Barajı’nın inşasının ardından önemi iyice artan il; maden yatakları ile de ülkede en önde gelen şehirlerdendir. 

Pek çok büyük genel merkezinin şehirde yer alması ve şehre yapılan yatırımlar nedeniyle yolcu trafiği her geçen gün artmaktadır. Şehir aynı zamanda tarihi ve doğal güzellikleri ile de yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Seyahat etmek için biletlerinizi sitemizde bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Özellikle yaz döneminde ziyaretçi sayısı hayli artan şehre en ucuz bilet sahibi olarak yolculuk gerçekleştirmek için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Şehirde yapılan araştırmalar ve kazılar sonucunda il tarihi 3 bin yıl öncesine dayandırılmaktadır. Bu süre boyunca şehir toprakları üzerinde farklı medeniyetler yaşamış ve şehre birbirinden güzel eserler miras bırakmışlardır. Merkez Camii, Varda diğer adıyla Alman Köprüsü, Kozan ve Yılan Kalesi, Taş Köprü, Anavarza Ören Yeri şehirde ziyaret edebileceğiniz yerler arasında. Şehirdeki ören yerlerinden ve antik şehir kalıntıları arasından gün yüzüne çıkarılmış olan eserleri de müzelerde görebilirsiniz. Bu eserleri ve daha fazlasını sergileyen müzeleri; Misis Mozaik Müzesi, Arkeoloji Müzesi, Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi ve Etnografya Müzesi’dir. Buralarda tarih ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşırken keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken şehre düzenlenen seferleri tek sayfada görüntüleyerek seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Arama kısmına bulunduğunuz şehri ve yolculuk tarihinizi ekledikten sonra; sitemize özel indirimli fiyatları sorgulama ekranında listelersiniz. Yolculuk etmek istediğiniz firmayı seçtikten sonra bilet alma işleminizi anında tamamlayabilirsiniz. Akdeniz boyunca uzanan plajları ile şehir, yaz aylarında denize girmek içinde ideal bir şehir. Şehrin sakinliği ve temizliği ile en çok bilinen plajı Yumurtalık; burada güneşlenebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sahil boyunca sıralanan restoranlarda yemeğinizi yiyerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Şehre has lezzetleri tadabileceğiniz en güzel restoranları da şehir merkezinde Seyhan Nehri etrafında bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Ankara'dan Adana'ya gelirken kullanılan otobüsün eğlence üniteleri (TV vs.) ve klima arızalı olduğundan çalışmıyordu.
"Basarılı" Misafir
Basarı ve kalitenizin devamını dilerim :)
"Güvensiz Tecrübesiz" Misafir
Tır şoförü ile bıçaklı kavgaya kalkışmak da nedir!Sen orada 50 tane can taşıyorsun.Varsa hatalı yanlış görüğün birşey ararsın polisi ihbar edersin.yolundan şaşmazsın.Hem insanların canını tehlikeye atıyorsun hem de yolu uzatıp saatler sonra varıyorsun.Bir daha ASLA
"" Misafir
koltuktaki ekran hiç çalışmadı
"GÜVENİLİR SİTE " Misafir
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
"Güzel" Misafir
İyi bir yolculuktu. Priz uygulaması güzel olmuş. Yanınıza şarj adaptörlerini almayı unutmayın:)
"" Misafir
Koltuklarda bulunan bireysel tv lerde kanalları hiçbiri çekmiyor.. nevşehire girmeden tv ler tamamen kapatılıyor. kırşehir e gelene kadar hiç bir şey izleyemiyoruz.molasız bir yolculuktu. tuvalete gidecek vaktimiz yoktu. her durdugunda muavin inmeyin devam edecez otobüs hemen kalkacak diyordu. tvlerin nevşehir girişinde kapatılması çok yanlış.
"Çok kötü " Misafir
Çok kötü bir yolculuktu. Yolculuk boyunca ikram yapılmadı. Epey gürültülü bir yolculuktu ayrıca.
"İstanbul Adana Adana istanbul " Misafir
Mükemmel Harika bir yolculuk yAptım teşekkür ediyorum herkese
"Maalesef" Misafir
Şu devirde USB girişi olmaması ve TV kanallarının cekmeyişi maalesef diğer iyi şeyleri de gölgeliyor bu yüzden pek begenmedim