Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al
60 TL
Bilet Al

Siverek Adana Otobüs Bileti

Siverek Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 27dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Siverek Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 30 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Siverek Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Siverek Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Siverek Adana seyahatinize başlamadan önce, Siverek ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Siverek ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Siverek Adana Otobüs Biletleri

Siverek - Adana Otobüs Bileti

Siverek, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde Şanlıurfa ilinin içerisinde yer alan bölgelerden bir tanesidir. Siverek, iklim koşulları nedeni ile genellikle sıcak havaların hakim olduğu ve tarım alanlarında mevsimlik işçilerin bulunduğu bir yerleşim merkezidir. Bölgede, Akdeniz ikliminin kurak bir türü görülür ve buna bağlı olarak yazlar sıcak ve oldukça kurak kışlar ise ılık ve yağışlı olarak geçer. Siverek’i ziyaretiniz sırasında mutlaka görmeniz gereken yerler arasında Siverek Kalesi ve Eski hamam yer alır. Siverek’ten çeşitli otobüs firmaları tarafından kaldırılan otobüsler ile Türkiye’nin farklı noktalarına yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan şehirlerinden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu coğrafyanın önde gelen şehirlerinden olan Adana aynı zamanda savaş yıllarında göstermiş olduğu üstün kahramanlıklar ve direniş nedeni ile ülkenin yakın dönem siyasi tarihi içinde önemli bir noktadır. Adana, hem Türkiye’nin hem de dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliğini taşır. Bunun başlıca nedeni şehrin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında bulunması ve dönemin en önemli ticaret yollarının güzergahında yer almasından kaynaklanmaktadır. Farklı medeniyetlerin yerleşim merkezi olan şehir günümüzde demografik olarak farklı kültürlerin karışması ile birlikte kozmopolit bir görünüm çizmektedir. Adana, Güneydoğu Anadolu’nun merkezi şehirlerinden biri olması nedeni ile ülkenin pek çok şehrinden farklı otobüs firmaları Adana’ya seferler düzenlenmektedir. Bu nedenle otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile kolayca Adana’ya seyahat edebilirsiniz. Siverek’ten Adana’ya zaman kaybetmeden seyahat etmek için ülkenin sayılı otobüs firmalarının en uygun Siverek-Adana otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Siverek Adana otobüs bileti mi aradınız? Siverek Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Siverek Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 60 TL
Star Batman 60 TL
Vangölü Turizm 60 TL
Yeni Diyarbakır 60 TL
Özlem Diyarbakır 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Siverek Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
63
Telefon kodu:
(414)
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.