Denizli Isparta Otobüs Bileti

Denizli Isparta Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 167 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 4dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Denizli Isparta arası giden otobüs firmaları ortalama 33 sefer düzenlenmektedir.

Denizli Isparta otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Denizli Isparta otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Denizli Isparta otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Denizli Isparta Otobüs Biletleri

Denizli, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Denizli şehri, ülkenin nüfus bakımından on altıncı büyük şehridir. Denizli’nin ülke içerisinde ünlü olmasını horozu ve kendine has tekstil ürünleri sağlamıştır. Aynı zamanda dünyanın en önemli doğal miraslarından biri olan Pamukkale travertenleri de bu şehirde bulunmaktadır. Ege Bölgesi’nde yer alan il, Akdeniz iklimin karakteristik özelliklerini sergilemektedir. Genel bitki örtüsü makidir. Bunun yanı sıra geniş orman arazilerine de ev sahipliği yapar. Denizli, ayrıca eğitim açısından da önem taşıyan illerden biridir. Her yıl yaklaşık olarak elli bin kadar öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Ülkenin geri kalanına oranla yükseltisi fazla değildir. Bu durumda şehri yerleşim açısından uygun hale getirmektedir. 

Isparta, Türkiye’nin illerinden biridir. Coğrafi olarak, Akdeniz Bölgesi’ne bağlı bulunmaktadır. Şehrin yükselti oranı oldukça düşük olduğundan yerleşime elverişli konumdadır. Şehir ülke içerisinde ve ülke dışarısında kendine has dokumacılığı ve gül yetiştiriciliği ile ön plana çıkmaktadır. 
Coğrafi olarak Akdeniz Bölgesi’ne bağlı olmasından ötürü, iklimsel özellikleri Akdeniz iklimi ile paralellik göstermektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Ekonomisinin büyük bölümü gül ticaretine ve tarıma dayalıdır.
Denizden zaman kaybetmeden Isparta’ya gitmek için Isparta Turizm, Sarıkız Turizm, Metro Turizm, Star Batman, Gülaras gibi otobüs firmalarının Denizli Isparta otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
 
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.