Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
28 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al

Isparta Denizli Otobüs Bileti

Isparta Denizli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 167 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 27dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Isparta Denizli arası giden otobüs firmaları ortalama 28 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Dinar Turizm firmasıdır.

Isparta Denizli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Isparta Denizli otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Isparta Denizli otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Isparta Denizli Otobüs Biletleri

Isparta Denizli otobüs bileti mi aradınız? Isparta Denizli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Isparta, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. Isparta coğrafi açıdan bakıldığında yüksekliği düşük bir şehirdir. Isparta şehrinin denizden yüksekliği, 1035 metredir. Şehrin tanınmasında en büyük etkenlerden biri gül yetiştiriciliğin de gerek ülke içerisinde gerekse yurt dışında ünlü olmasıdır. Bunun yanı sıra Isparta’nın adının duyulmasını sağlayan bir diğer önemli etken şehirde yapılan el sanatları ve dokumalardır. Isparta yapılan araştırmalara göre nüfusu artan bir şehirdir. Coğrafi olarak incelendiğinde Isparta Şehri, Eğir, Atbey, Gönen ve Burdur ile komşuluk içerisindedir. Isparta’nın şehir merkezine en uzak ilçesi 175 km uzaklık ile Yenişarbademli’dir. Isparta ilginç şekilde Akdeniz iklim ile Karasal iklim arasında kendisine özel bir iklim çeşidine sahiptir. Bu şehirde, kışları serin ve yağışlı, kışları sıcak ve kurak geçmektedir. Isparta şehri toprakları gül yetiştirmek için o kadar uygundur ki, şehirde yetiştirilen güller dünya gül yağı ihtiyacının yüzde altmış beşini karşılar. Bu Isparta şehrini bu alanda birinci dünya çapında birinci sıraya yerleştirmiştir.
Denizli, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan bir şehridir. Ülke çapında horuz ile ünlü olmuştur. Çoğu zaman bu özelliği ile karikatürize edilmiştir. Aynı zamanda dünyanın en önemli doğal miraslarından biri olan Pamukkale travertenleri de bu şehirde bulunmaktadır.
Isparta’dan Denizli’ye Isparta Turizm, Truva Turizm, Uludağ Turizm gibi otobüs firmaları ile yolculuk yapmak için biletlerinizi www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
Isparta Denizli otobüs bileti mi aradınız? Isparta Denizli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Isparta Denizli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Dinar Turizm 25 TL
Ben Turizm 28 TL
Star Batman 30 TL
Isparta Petrol 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.