Adana Denizli Otobüs Bileti

Adana Denizli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 767 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 34dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Adana Denizli arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Adana Denizli bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Adana Denizli bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Adana Denizli otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Adana Denizli Otobüs Biletleri

 Adana Denizli otobüs bileti mi aradınız? Adana Denizli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Adana Denizli arası otobüs yolculuğunuz 9 saat sürmektedir. Bu yolculuk için seferlerimiz arasında bulunan rahat hat tercih edebilirsiniz. İller arası mesafe tam olarak 763 kilometredir. Akdeniz bölgesinden ege bölgesine yolculuğunuz esnasında sahil şeridi yerine yolculuğu daha erken tamamlayacak olan Konya yolu tercih edilir. Varacağınız nokta olan 978.000 nüfuslu büyük bir kenttir. Denizli garajında indikten sonra karşınıza birçok horoz heykeli çıkacaktır. Kent horozu ile ünlüdür. Aynı zamanda kentte birçok tekstil ürünü satan mağaza bulabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi havlularının bulunduğu bir kenttir. Denizli'nin buldan ilçesinde meşhur ipek saten nevresimleri ve gerçek bambu havluları çok uygun fiyatlara bulursunuz.
Kentin tarihine baktığımız zaman birçok medeniyetin yaşadığını görürüz. Kent M.Ö. 250 yılları arasında Antiokhos tarafından kurulmuş. Antiokhos şehre karısının ismi olan Leodikeia demiştir. M.S. 8 yıllarına kadar bu isim böyle kalmıştır. Daha sonra bir çok isim değiştiren kent bugünkü adı ile Denizli olarak kalmıştır.
Denizli'de tekstilin yanı sıra turizmde canlıdır. Bir çok kişi geçimini turizmden kazanır. Kent Pamukkale adı verilen doğal bir güzelliğe sahiptir. Pamukkala şehir merkezine 17 km mesafededir. Dünyada bir örneği daha bulunmayan bu doğal güzellik dünya kültürel miras listesinde yer almaktadır. Bu doğal güzelliği görmek için yılda 2,5 milyon ziyaretçi Pamukkale'ye akın etmektedir. Pamukkale 2720 metre uzunluğundadır. Bembeyaz renktedir. Pamukkale'yi uzaktan gördüğünüz zaman bile hayran kalabileceğiniz bir güzelliktedir. Pamukkale'ye yakın olan Hierapolis antik kenti de mutlaka ziyaret edilmelidir.
Denizli aynı zamanda termal kaplıcaları ile de ünlüdür. Turistler doğal güzellik olan Pamukkale'yi görmek için geldiklerinde bir de Karahayıt'a giderek termal sudan faydalanabiliyorlar. Karahayıt 58 dereceye kadar çıkabilmekte ve zengin mineral içerikli bir sudur. Termal çamuru ve su sayesinde şifa bulabilirsiniz.

Adana Denizli otobüs bileti mi aradınız? Adana Denizli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Denizli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Hatay Nur Turizm 80 TL
Ben Turizm 81 TL
Seç Turizm 85 TL
Isparta Petrol 85 TL
Adıyaman Ünal 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Denizli Hakkında
Nüfus:
963,464
Yüzölçümü:
11.804,19 km²
Plaka:
20
Telefon kodu:
(258)
Otogar:
Denizli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.