Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara ülkede en çok otobüs seferi düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara ucuz otobüs biletlerini her zaman sitemizde bulabilir ve hızlıca güvenle satın alabilirsiniz. Bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com üzerinden yaparak; arama kısmına yolculuğunuzun başlayacağı şehri ve tarihi ekledikten sonra karşınıza gelen sonuç ekranında size en uygun seferleri görebilirsiniz. Şehre en çok seyahat eden otobüs firmaları olarak Baysal Turizm, Çağdaş Güven Turizm ve Ses Turizm’dir. Başkent Ankara’ya en ucuz otobüs biletleri ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserleri büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir. Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’İn avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir. Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır. Ankara otobüs biletlerini sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamamızı Android ve iOS markette bulabilirsiniz. Seyahat planlamanız sırasında yolculuk edeceğiniz firmaya karar verirken dilerseniz; biletlerini sitemizden satın alarak yolculuk etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de kendi yolculuk deneyiminizi ve otobüs firmalarının tüm hizmetleri hakkındaki, değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz. Avantajlı otobüs biletleri ile seyahat etmek için ilk önce Ankara otobüs firmaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
"DEĞERLENDİRME İYİ" Misafir
Teşekkürler.
"Sürekli Güzellik " Misafir
Bundan sonra ESADAŞ firmasında yer bulamazsam diğer firmalara gideceğim
"Kesinlikle Metro Kalitesinde Değildi" Misafir
Öncelikle otobüs benim evimin önünden geçiyor zaten. Ancak şoför bey çaydaçıra kavşağından geçmek yerine direk otogara gittiği için çevreyolundan geçtik ve bana servisin evime bırakacağını söylediler. Ancak gece yarısı servis normalde gittiği yere kadar daha gitmeyip daha uzak yerde indirdi ve 12.30 ile 01.45 arası yürümek zorunda kaldım. Şoför müziği gece dahi yükses sesle dinliyordu. Ve 1 tane dahi güler yüzlü personel görmedim.
"Lider Adana" Misafir
Genel olarak çok iyi, kişisel tv.ler arızalı.
"Araç Özellikleri" Misafir
Tv lerin çoğu çalısmıyor ve mevcut filmler 2 yıldır aynı
"Şikayet" Misafir
Metro turizm artık gözümden düştü
"Teşekkürler" Misafir
Gayet ilgili ve iyiydi
"Dikkat " Misafir
koltuk numaraları uymuyor pencere kenarı aldım koridor çıktı
"Guney Lüks Adana pişmanlıktır" Misafir
Sabah 5 de kalkması gereken otobüs 5:45 de AŞTİ ye anca geldi.Tamam öyle aksaklıklar olabilir diyelim otobüse bindik adamlar geniş geniş daha otobüse yolcu arıyorlar hadi o da oldu diyelim otobüsün içi ahir gibi kokuyor havalandırma açılmasını istediğinde açık ya denip insan kandırmaya çalışmak hadi o da muavin enteresanlığı diyelim ama otobüs giderken tekerden gelen ses beni benden aldı.İste bu ve bunun gibi ihmalkar insanlar yüzünden o kadar can kaybı yaşanıyor bunun gibi Allah' a emanet çalıştıkları için o kadar can kayıpları yaşanıyor.Bu firmada terbiyesizlik almış başını gitmiş bizde bu firmadan yararlanarak iyice şımartıyoruz.Ben dersimi aldım inşallah benim bu tecrübemden yararlanıp kimse kendini riske atmaz.
"Ankara- Adana Yolculuğu" Misafir
Çarşamba 00.30 otobüsü ile Ankara ya gitmiş, gece boyunca uykusuz kalmış, gün boyu da Büyükelçlikler Mevkiinde oldukça yoğun koşturmaca dan sonra 14.30 otobüsünüze iki kızım la birlikte 1,2 ve 3 numaralı koltuklara bindik, Hostes hanım çok geveze idi, sürekli kızı ile telefonla konuşuyor, arta kalan zaman da şoförü lafa tutuyor, otelin birisinden yürüttüğü küçük dikiş iğnesi ile ipliklerini anlata anlata bitiremedi.Kısaca uyumak istedik ama bu ortam da uyuyabilirsen uyu...Bundan sonraki seferlerde sizi değil Yeni Adana firmasını tercih ederim. Çünkü gece yolculuğunu onunla yaptık, harika bir yolculuktu..