scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz otobüs bileti ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserleri büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir. Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’İn avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir. Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.
"KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM KOMEDİ " Misafir
Tamamen komedi, bir yolculuk. Muavin AŞTİ'de yolculara Kırşehir türküleri söyledi. Ama düşük ses tonuyla. 16 yolcuyu şöför ve muavin bir türlü sayamadılar. Şöför muavini sürekli fırçaladı, muavinde şoföre küfür etti. Ama şoför duymadan. Tam 45 dk gecikmeli hareket ettik. İnternette bilet alırken otobüs dolu gözüküyordu, ama gerçekte bomboştu ve boş olduğu için de geç çıktık. Otogardan kek almadılar ve dağıtamadılar.İçecek verdiler ama ağzına kadar doldurdular ve döküldü.Uşak'ta ineceğim benim ineceğimi unuttular. Başka biri inecekti, o inerken ben de hızla indim, az kalsın İzmir'e götürüyorlardı. Terminalin karşısında indireceklerdi zabıta olabilir diye uzakta indirdiler. Sabah 5.30 da epey yürüdüm terminale ama ortada zabıta yoktu. Zaten diğer firmalarda terminalin karşısında kaç defa indirdi ceza yazılan görmedim. Neyse ki sağ salim gittim. Tek avantajı 30 TL olması. Ama her hafta gidince çok farkediyor. YOZGAT SES e de çok kızdım Çünkü adam yerine koymadılar. Ama KIRŞEHİR MERMERLER TURİZM e kızamıyorum çünkü inanıyorum ki ancak bunu becerebiliyorlar ve samimiler. Özellikle muavin beceremiyor ama eksikler için defalarca özür diledi.Ama YOZGAT SES TURİZM de neredeyse dayak yiyeceğiz.
"Araç " Misafir
araç konforlu değil kasislerde çok sarsıntı yapıyor ve gürültü yapıyor.
"Neredennereye" Misafir
Otobüs firmalarını bilgilerini ezberlemek ya da not etmekten kurtardığınız için teşekkürler..
Daha çok firma bilgilerinin katılımını bekliyoruz..
"Ak turizm" Misafir
bir daha ak turizm le yolculuk yapmayacağım.çünkü,benim otobüs kalkış saati sabah 06.30 idi ben saatinde ve vaktinde gittim fakat otobüs yarım saat önce gelmiş yolculara benim yüzümden geç kalındığını söyleyerek bana sözlü olarak taciz yapıldı.yolcularda ben sorumlusuymuşum gibi bana kızdılar ben hayatımda böyle bir uygulama ile karşılaşmadım .ben bir öğretmenim ve haftada bir bursaya derse gidiyorum.ama bundan sonra bu şirketle gitmeyeceğim.
"Izmir turizm" Misafir
Ulaşım fiyatina karşılık sunulan hizmet oldukça iyi
"Beğenmedim" Misafir
Aracin tvsi çalışmıyor kulaklıklar yoktu wifi baglanmiyor interneti acmiyor tvler arizali
"Tavsiye etmiyorum." Misafir
15 TL ucuza gidelim dedik pişman olduk. Büyük firmalardan vazgeçmeyin bence.
"Yolculuk degerlendirme " Misafir
Dun saat 12.30 Da Ankaradan Gebzeye yolculuk yaptim firmanizla . Gebzeye bilet almama ve bindigimde not alinmasina ragmen otobus gebzeye girmeden otobandan istanbula devam etti bayan halimle Istanbul dudullu terminaline kadar goturulup gebzeye giden servis bulunamayinca oradan bi bayanin yardmyla evime donebildim Bu benim fazladan iki bucuk saat yolculuk yapmama neden oldu . IQ seviyesi dusuk bir yolcusunun dogru duzgun nereye gidecegini idrak edemeyen hostlari firmaniza yakistıramadm ve Bu bitek benim basima gelmedi Kim inecegi yer ile ilgli soru sorsa insanlarin yuzune BOS BOS bakip azarlamayi secti. Bana yapilmis hata yuzunden NE bir ozur dilendi ne de duzgun bi uslupla konusan oldu. Firmaniza tavsiyem insan iliskilerinde basarili karsilikli konusmayi beceren hatalarini telafi edebilcek insanlarla calismasidir. Bana yapilan hata disinda otobus oldykca gurultulu idi asla kimse uyarlmadi oldukca rahatsiz bi sekilde yolculuk yaptik. Gereginin yapilmasini Rica ederim.
"Şikayet" Misafir
Araç yolda mazot aldı bekledik .olumsuz bir olaydı.

"Merhaba" Misafir
Hayatımda seçmiş olduğum en kötü turizim şirketiydi araçlarınız otogarlardan hareket saatlerinden 35 dakika önce hareket ediyor ve bilet kesim personelinizden memnun değilim aynı zamanda internet den satılan biletler ile otogarlardan satılan biletler arasında cok büyük bir fark var Ankaradan Sakarya 40 TL ye bilet aldım internetden ve Arkadaşımda otogarda almiş olduğu Ankara İzmit biletini 30 TL alıyor inanilmaz bir fark ve internetden almış olduğum 1 numaralı koltuğu başka bir vatandaşa satılıyor benide başka yere oturmamı söz konusu ediyorlar böyle ilginç turizm şirketi olamaz