Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz otobüs bileti ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserleri büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir. Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’İn avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir. Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.
"Yolda araba bozuldu" Misafir
Yolda araba bozuldu. Ve ilgi sıfır yetisemedim gidecegim yere 2 kere bozuldu
"Teşekkürlr didim seyahat" Misafir
yıllardır şehirler arası yolculuk yapmaktayım,bu güne kadar hep bildik,tanınmış otobüs firmalarını tercih ediyordum.ilk defa didim seyahat ile yolculuk yaptım yolculuklarım hiç bu kadar rahat ve konforlu olmamıştı.Hem konforu yüksek hem ücreti az daha ne olsun...
"Metro otobüs işletmesi 3 sınıf bir işletme" Misafir
İsterdim ki, metro yetkilisi bir personelin bu seyahat esnasında otobüste yer almaları gözleri ile bazı gerçekleri görmeleri,, O yüzden yorum yazmayı gerek görmüyorum. Şayet ciddi bir firma olduklarını iddia ediyorlarsa yetkili birinin bana Gsm ile ulaştıklarında gerekli açıklamalarda bulunacağımı ifade etmek isterim.
"İğrenç" Misafir
Ankara da 00:15 gelcek dediğiniz otobüs saat 01:00 da gelip muavine soruyo geç geldiniz die olabilir yolculuk diyo böyle işletmede işte olmaz bir daha ne binerim nede tavsiye ederimm lanet olsun....
"34 BN 0986" Misafir
UCUZ BİLET ALINAN ARABADA SEYAHAT ETMEK KÖTÜ OLUYORMUŞ DEMEK!!!BİR DAHA ASLA BU FİRMADAN (SES TURİZM)BİLET ALMAM.
"Gec Kalkti" Misafir
Otobus 52 dk gec kalkti
"KOLTUK " Misafir
2, 2 KOLTUKLAR ÇOK SERT ASLA UYUYAMADIK, YOLCULUK 11 SAAT SÜRDÜ,ANK BURGAZ
"Şikayet" Misafir
Malesef yolculuğa katılamadım. Kardeşler petrolden bineceğimi arayıp haber verdim fakat otobüs kayaşa girmek üzere deyip geçiştirdiler ve ben 9a kadar orda bekledim. Başka bi otobüsle gelmek zorunda kaldım. Şikayet etmek için hangi hattı aramam gerekiyorsa onu alabilir miyim?
"Ahlaksızlık" Misafir
Yolculuğumuz boyunca tam manasıyla rezilliklere şahit olmak zorunda kaldık.
Muavin kapalı bir bayanla orta kapının önünde(bizim hemen yanımızda ahlaksız muhabbetler yaptılar,bir birinin telefonlarını aldılar,kadının yanında üstelik çocuğu var.Tüm bu olaylar sırasında kadınla muavin orta kapının önünde yere oturarak ahlaksız muhabbetler ederek yolculuk yaptılar.Ailemle tüm bu olaylara şahit olmak zorunda kaldık.Bir daha asla akturizmi seçmem.Kendilerinede telefonla şikayette bulundum.İsteğim şudur;kamera görüntüleri izlenip bu ahlaksızların cezası kesilsin.
"ŞİKAYET" Aslı
Şu an Ankara'dan Niğde'ye giden 16 kk 991 plakalı aracın içerisindeyiz. Mola yerini es gećtikleri gibi biz ısrar etmesek buna bir çözüm de bulunmayacaktı. Çalışanlara ve tavırlarına daha çok dikkat edilmeli. Her şeyden çok insan ilişkileri konusunda bir eğitim şart.