Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz otobüs bileti ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserleri büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir. Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’İn avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir. Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.
"Rezalet!!!" Misafir
Bu kadar amator bir firma gormedim. Sikayetlerimi gereken yerlerede bildirecegim. Bir dun oncesinden aldigim biletime ait seferin iptal oldugunu hareket saatinden 2 saat once sabah 5 te mesaj atarak bilgilendiriyorlar. Sonrasinda kasadan para cikarik baska bir gorevliye ( sonradan ayakci oldugunu ogreniyorum) veriyorlar. Sacma sapan bir seyahat firmasina bindiriyorlar ( is icin seyahat etmiyor olsan asla kabul etmezdim.) . Sirket gideri olarak gostermem gerekeb bir bilet istiyorum otobuste sizi buraya getiren vermeliydi diyor, iniyorum beni getiren gorevliyi buluyorum otobuste kesecekler diyorlar bindiriyorlar. Israr ediyorum kesecekler diyorlar. Otobuse biniyorum muavin biz bilet kesemeyiz, isterseniz baska yolculardan sizin icin isteyeyim diyor. Munakasaya giriyor. Cok rezalet bir turizm cok amator bir isletme.
"çok ama çok kötü" Misafir
çok ama çok kötü
"Koltuk Farkı" Misafir
Rezervasyon yaptiğımda 2+1 lik aracı seçmeme rağmen 2+2 koltuk düzenekli araçla yolculuk ettim ve bu beni rahatsız etti.
"şehirler arası mı yoksa belediye mi" Misafir
Ben Sivas için bilet aldığımı zannediyordum meğer belediye otobüsüne binmişim
"Güzeldi" Misafir
yolculuk güvenli,kaliteli geçti müşteriye hizmette sınır yoktur dahada iyi olmasını ve bunu huzur turizm 'in başaracagına inanıyorum
"BERBAT DAHA KÖTÜSÜ OLMAZDI " Misafir
AŞTİDEN BİNMEM GEREKIRKEN EMNIYET GENEL MUDRLUĞU ONUNDEN ALDILAR NEYMIŞ EFENDIM ASTIYE GIRIP ZAMAN KAYBETMESINLERMIŞ. 24 NUMARA PENCERE KENARI KOLTUK ALDIM AMCANIN BİRİNİN HANIMI İLE BERABER OTURACAKMIŞ BENI 10 NUMARA KORIDORA VERDILER.BİRDE SİZİ 10 NUMARAYA ALBILRIMIYIZ DEGIL SIZI 10 NUMARAYA ALIYORUZ SEKLINDE . YURUYEREK GIDERIM BİRDAHA ES TURIZME BINMEM
AKILSIZ BASIN CEZANI AYAKLAR CEKER BASTIR 50 TL GIT METRO ILE KAMIL KOÇ İLE
"Otobüs" Misafir
çok güzeldi
"Otobüs" Misafir
çok güzeldi
"Kalkış Zamanı" Misafir
Zamanında kalkmadı vede şehiriçi otobüsü gibi adım başı duruyor
"çok kötü." Misafir
Bulunduğum koltukta emniyet kemeri tokası olmadığı için emniyet kemerimi takamadım. Arka sol tarafran muhtelif aralıklarla sürekli gelen rahatsız edici sesten dolayı son derece güvensiz konforsuz ve rahatsız bir yolculuk geçirdim.