Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz otobüs bileti ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserleri büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir. Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’İn avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir. Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.
"Rezaletin Tepe Noktası" Misafir
Yaklaşık olarak 35 yıldır, adı sanı duyulmamış otobüs firma ve markalarıyla bir şehirden diğerine yollarda geçti hayatım. Ancak ilk defa bu kadar rezil bir yolculukla karşılaştım. Kaçak ve ucuz mazot aldığı için 16:00'da kalkması gereken araç arızalanarak 17:05'te kalkmış, Ankara'yı terk etmesi yaklaşık 40 dk.yı bulmuş, Gölbaşı dahil olmak üzere, yol kenarında çığırtkanlıkla müşteri toplamaya çalışmış, yol üzerinde iki ayrı kuş uçmaz kervan geçmez yerde kaçak mazot almak için durmuş, 20 dk.ya yakın bir zaman dilimi boyunca yol kenarına çekip en sonunda "takometre arızası" açıklaması yapmış ve yol boyunca bütün müşterilerle tartışmış, kabalaşmış, kavga etmeye kalkmış kabus gibi bir yol, yolculuk, otobüs ve şofördü....Ayrıca Metro firması şikayetleri azaltmak için olsa gerek müracaat telefonuna ulaşmayı ve bir yetkili ile görüşebilmeyi hayal haline getirmiş. bir muhatap bulabilmek için en az 10 dk. saçma ve sinir bozucu bir müzik dinlemek zorunda kalıyorsunuz. Ben sabrettim ama otobüs yolcularından çoğu sırf bu sebepten dolayı beklemeden kapattılar telefonlarını.
"Şikayet" Misafir
Araç yolda gereksiz çok mola veriyor anlamsız zamanlar,da yol üzerinden başka otobüsten yolcu alıyor bingole On beş dakikayla helikopter faaliyetini kacirdi.m keşke gereksiz yerlerde durmasaydi onun haricinde son derece rahat huzurlu yolculuk yaptım muhavinler çok ilgili ve alakalı yolcularla iletişimi iyi gözle.ledim has bingöl firmasına TSK kazasis yolculuklar
"" Misafir
Oncelikle sitenizin vermis oldugu hizmet icin tesekkur ederim .otobus haraket saati ve koltuk numarasi icin atilan bilgi sms ine peron numaralarida eklenebilir mi..
"" Misafir
1 saat sonra hemen mola verilmese daha sonra verilse iyi olurdu
"" Misafir
17:30 aracıyla 23:30 varmam gereken terminale 02:00 da vardık
"Geç Geldi" Misafir
Arac 1 saat gec geldi
"ANKARA BURSA" Misafir
ZAMANINDA KALKMADI
"Sıkıcı" Misafir
Bir kere bile mora verilmedi bide arac değiştirmeye kalktı sistem tam oturmamis anlasilan mola istiyoruz bizde insaniz
"Otobüs içerisinde iyileştirme yapmaları lazım" Misafir
Eğlence (İnternet, film, vs.) için çok kötü hizmet veriyorlar. Harward diye konulan zımbırtı bir işe yaramıyor. Yolcuğun yarısında çalışmadı, diğer yarısındada hata verdi sürekli.

Birde tam arkama çenesi düşük 2 yolcu oturdu Yol boyu uyutmadılar.
"Çok kötüydü Bayram dolayısıyla 45 dk geç kalkış yapıldı" Misafir
Bayram dolayısıyla 45 dk geç kalkış yapıldı ve hizmet kalitesi çok kötüydü ikramlar yok sayılacak gibiydi sadece içecek vardı yiyecek ikramı yoktu. Televizyon arızalıydı çalışmıyordu internetde yokdu.