Yolcu Sayısı
1

Adapazarı Ankara Otobüs Bileti

Adapazarı Ankara Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Sivas Tur
195 TLBilet Al
Yeni Sivas Turizm
195 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
200 TLBilet Al
Ben Turizm
200 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
229 TLBilet Al
Niğde İnan Turizm
230 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
230 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
239 TLBilet Al
Vip Kahramanmaraş Turizm
240 TLBilet Al
Ede Turizm
240 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
250 TLBilet Al
Malatya Kayısı Kent Turizm
250 TLBilet Al
Öz Gülaras
250 TLBilet Al
Seç Turizm
250 TLBilet Al
Öncü Seyahat
250 TLBilet Al
Best Van Turizm
250 TLBilet Al
Villa Seyahat
250 TLBilet Al
As Vanyolu Seyahat
250 TLBilet Al
Niğde Aydoğanlar
270 TLBilet Al
As Adana Seyahat
280 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
280 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
280 TLBilet Al
Muş Yolu Turizm
297 TLBilet Al
Kale Seyahat
299 TLBilet Al
Öz Sivas Seyahat
300 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
300 TLBilet Al
Jet Turizm
300 TLBilet Al
Siirt Has Bağtaş Turizm
300 TLBilet Al
Vip Malatyalılar Turizm
300 TLBilet Al
Elazığ Murat Turizm
300 TLBilet Al
Metro Turizm
300 TLBilet Al
Süha Turizm
300 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
300 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
300 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
300 TLBilet Al
Star Diyarbakır
300 TLBilet Al
Başkent Turizm
346 TLBilet Al
Ak Turizm
350 TLBilet Al
Mardin Seyahat
350 TLBilet Al
Özlem Van Tur
350 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
350 TLBilet Al
RH Turizm
350 TLBilet Al
Hatay Nur Turizm
350 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
350 TLBilet Al
VanGölü Turizm
350 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
350 TLBilet Al
Ak Aksu Turizm
350 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
350 TLBilet Al
Star Batman
350 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
350 TLBilet Al
Lider Vip Travel
394 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
400 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
400 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
400 TLBilet Al
Hatay Günsas Tur
400 TLBilet Al
Efe Tur
450 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
450 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
450 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
700 TLBilet Al

Adapazarı Ankara Arası

 • En Ucuz Sefer195,00 ₺
 • Adapazarı → Ankara Arası Kaç Km228592 km
 • Adapazarı → Ankara Arası Kaç Saat3sa 45dk
 • Günlük Sefer Sayısı14
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı59

Adapazarı Ankara Online Otobüs Bileti
Adapazarı Ankara otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adapazarı Ankara güzergahı için arama yapın, Adapazarı - Ankara arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adapazarı ve Ankara Şehirlerinde Ulaşım
Adapazarı ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adapazarı Ankara seyahatinize başlamadan önce, Adapazarı ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adapazarı → Ankara Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adapazarı - Ankara arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adapazarı - Ankara otobüs bileti fiyatı en ucuz 195,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Sivas Tur tarafından satılmaktadır.

Adapazarı - Ankara arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adapazarı - Ankara arasında günlük ortalama 59 firma 14 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Sivas Tur, Yeni Sivas Turizm, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Ben Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Niğde İnan Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Deveci Nazar Turizm, Vip Kahramanmaraş Turizm, Ede Turizm, Yeni Midyat Seyahat, Malatya Kayısı Kent Turizm, Öz Gülaras, Seç Turizm, Öncü Seyahat, Best Van Turizm, Villa Seyahat, As Vanyolu Seyahat, Niğde Aydoğanlar, As Adana Seyahat, Adıyaman Ünal Turizm, Lüks Afşinliler, Muş Yolu Turizm, Kale Seyahat, Öz Sivas Seyahat, Van Kalesi Turizm, Jet Turizm, Siirt Has Bağtaş Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Metro Turizm, Süha Turizm, Lux Diyarbakır Seyahat, Has Karayolu Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Star Diyarbakır, Başkent Turizm, Ak Turizm, Mardin Seyahat, Özlem Van Tur, Niğde Vip Turizm, RH Turizm , Hatay Nur Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, VanGölü Turizm, Siirt Kurtalan Ekspres, Ak Aksu Turizm, Malatya Zafer Turizm, Star Batman, Midyat Seyyidoğlu, Lider Vip Travel, Öz Elazığlılar, Elazığ Hazar Turizm, Özkaymak Turizm, Hatay Günsas Tur, Efe Tur, Sakarya Vib Turizm , Cizre İtimat Turizm, Malatya Beydağı Turizm.

Adapazarı - Ankara arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adapazarı - Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 45dk sürmektedir.

Adapazarı - Ankara arası uzaklık kaç km?
Adapazarı - Ankara arası karayolu ile 228592 km'dir.

Adapazarı Ankara Otobüs Biletleri

Adapazarı,  Sakarya ilinin 16 ilçesinden biri. İlin merkezi olmakla beraber, 2019 yılı itibarıyla nüfusu 276.385 kişidir. Türkiye’nin Marmara Bölgesinde Çatalca - Kocaeli Bölümünde yer alan Milli Mücadele döneminde gösterilen başarılar nedeni ile ülkemiz açısından büyük önem taşıyan bir şehrimizdir. Türkiye’nin farklı noktalarından Adapazarı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.Yolculuğunuz otogar üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adapazarı Otogarı, özellikle İstanbul - Ankara gibi büyük şehirlere yakın konumda bulunması nedeni ile bölgesinde önemli bir ulaşım merkezi olarak yer alır. Adapazarı, coğrafi konumu itibari ile ılıman iklimin etkisi altında kalır. Buna bağlı olarak ilçede yazları sıcak ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer.

Adapazarı, özellikle Türkiye’nin son dönemlerinde hızla gelişim gösteren şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle sanayi alanında gelişim göstermesi ile birlikte iş imkanları bakımından zengin hale gelmiş ve bu nedenle çevresinden göç alarak kısa zaman içerisinde nüfusunu katlamayı başarmıştır.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adapazarı otobüs bileti satın alarak Adapazarı Otogarına giriş yaptığınızda, “Maden Deresi, Acarlar Longozu, Kuzuluk Kaplıcaları, Soğucak Yaylası, Sakarya Taraklı Turizm Merkezi, Sapanca Çiğdem Yaylası, Rahime Sultan Cami, Karagöl Yaylası, Geyve Yaylası, İnönü Yaylası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adapazarı - Ankara otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliği taşıyan şehridir. Türkiye’nin başkenti olan bu şehre ülkenin hemen hemen her noktasından bir otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolayca şehre ulaşabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTİ) Otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTİ) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Ankara Resim ve Heykel Müzesi, Ankara Etnografya Müzesi, Şefik Bursalı Müzesi, Ankara Mehmet Akif Ersoy Kütüphanesi, Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, Ankara Üniversitesi Ziraat Müzesi, Beypazarı Yaşayan Müze, Meteoroloji Müzesi, MTA Tabiat Tarihi Müzesi, Gökyay Vakfı Satranç Müzesi, PTT Pul Müzesi, Cermodern Sanat Merkezi, Ankara Kültür Ve Sanat Avi Abidinpaşa Köşkü, Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Müzesi,  Haymana Medrese Kaplıcası, Şahinler Tabiat Parkı, Karagöl Tabiat Parkı, Atatürk Orman Çiftliği, Ankara Botanik Parkı, Güvenpark, Kuğulu Park, Seğmenler Parkı, Göksu Parkı, Soğuksu Milli Parkı, Tekke Dağı Tabiat Parkı, Sorgun Gölü Tabiat Parkı, Mogan Gölü, Eymir Gölü, Kesikköprü Baraj Gölü, Ankara Mavi Göl, Çubuk Barajı, Çamkoru Tabiat Parkı, Eğriova Yaylası, Nallıhan Kuş Cenneti” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.

Adapazarı - Ankara otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Adapazarı - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adapazarı → Ankara En Uygun Otobüs Biletleri

Adapazarı Ankara otobüs bileti mi aradınız? Adapazarı Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adapazarı Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Sivas Tur195 TL
Yeni Sivas Turizm195 TL
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat200 TL
Ben Turizm200 TL
Yeni Aksaray Seyahat229 TL

Adapazarı Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka54
 • Telefon kodu(264)
 • OtogarAdapazarı Otogarı

Ankara Hakkında

 • Nüfus5.045.083
 • Yüzölçümü25.402 km2
 • Plaka06
 • Telefon kodu(312)
 • OtogarAnkara Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adapazarı → Ankara


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr