Yolcu Sayısı
1

Ankara Adapazarı Otobüs Bileti

Ankara Adapazarı Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Malatya Kayısı Kent Turizm
200 TLBilet Al
Malatya Zafer Turizm
200 TLBilet Al
Sivas Tur
209 TLBilet Al
Yeni Sivas Turizm
209 TLBilet Al
Yeni Aksaray Seyahat
229 TLBilet Al
Van Kalesi Turizm
230 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
230 TLBilet Al
Kale Seyahat
249 TLBilet Al
Villa Seyahat
249 TLBilet Al
Niğde Aydoğanlar
249 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Seç Turizm
250 TLBilet Al
Niğde İnan Turizm
250 TLBilet Al
Star Diyarbakır
250 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
250 TLBilet Al
Hatay Günsas Tur
260 TLBilet Al
Öz Gülaras
270 TLBilet Al
Adıyaman Ünal Turizm
280 TLBilet Al
Lüks Erzincan Seyahat
280 TLBilet Al
As Adana Seyahat
280 TLBilet Al
Lüks Afşinliler
280 TLBilet Al
Başkent Turizm
297 TLBilet Al
Öncü Seyahat
299 TLBilet Al
Ak Turizm
300 TLBilet Al
Süha Turizm
300 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
300 TLBilet Al
Malatya Beydağı Turizm
300 TLBilet Al
Niğde Vip Turizm
350 TLBilet Al
Hatay Nur Turizm
350 TLBilet Al
Elazığ Hazar Turizm
350 TLBilet Al
Mersin Seyahat
350 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
350 TLBilet Al
Metro Turizm
380 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
400 TLBilet Al
Elazığ Murat Turizm
450 TLBilet Al
Sakarya Vib Turizm
450 TLBilet Al
Efe Tur
500 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
650 TLBilet Al
Ben Turizm
780 TLBilet Al

Ankara Adapazarı Arası

 • En Ucuz Sefer200,00 ₺
 • Ankara → Adapazarı Arası Kaç Km228592 km
 • Ankara → Adapazarı Arası Kaç Saat3sa 30dk
 • Günlük Sefer Sayısı20
 • En Çok Sefer Yapan FirmaMetro Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı39

Ankara Adapazarı Online Otobüs Bileti
Ankara Adapazarı otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Ankara Adapazarı güzergahı için arama yapın, Ankara - Adapazarı arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Ankara ve Adapazarı Şehirlerinde Ulaşım
Ankara ve Adapazarı şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Ankara Adapazarı seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Adapazarı hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Ankara → Adapazarı Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara - Adapazarı arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Ankara - Adapazarı otobüs bileti fiyatı en ucuz 200,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Malatya Kayısı Kent Turizm tarafından satılmaktadır.

Ankara - Adapazarı arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Ankara - Adapazarı arasında günlük ortalama 39 firma 20 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Malatya Kayısı Kent Turizm, Malatya Zafer Turizm, Sivas Tur, Yeni Sivas Turizm, Yeni Aksaray Seyahat, Van Kalesi Turizm, Deveci Nazar Turizm, Kale Seyahat, Villa Seyahat, Niğde Aydoğanlar, Yeni Diyarbakır Seyahat, Seç Turizm, Niğde İnan Turizm, Star Diyarbakır, Öz Elazığlılar, Hatay Günsas Tur, Öz Gülaras, Adıyaman Ünal Turizm, Lüks Erzincan Seyahat, As Adana Seyahat, Lüks Afşinliler, Başkent Turizm, Öncü Seyahat, Ak Turizm, Süha Turizm, Has Karayolu Turizm, Malatya Beydağı Turizm, Niğde Vip Turizm, Hatay Nur Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Mersin Seyahat, Dilmenler Mardin Seyahat, Metro Turizm, Özkaymak Turizm, Elazığ Murat Turizm, Sakarya Vib Turizm , Efe Tur, Özlem Cizre Nuh, Ben Turizm.

Ankara - Adapazarı arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Ankara - Adapazarı arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 30dk sürmektedir.

Ankara - Adapazarı arası uzaklık kaç km?
Ankara - Adapazarı arası karayolu ile 228592 km'dir.

Ankara Adapazarı Otobüs Biletleri

Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan aynı zamanda ülkenin başkenti özelliğini taşıyan şehridir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Ankara (AŞTİ) Otogarı üzerinde son bulacaktır.

Ankara, Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık ikinci ilidir. Nüfusu 2019 itibarıyla 5.639.076 kişidir. Bu nüfus; 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. İl genelinde nüfus yoğunluğu 215'tir. Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüz ölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

Ankara, yaklaşık 5.5 milyonluk nüfusuyla Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri ve başkenti.  Kent her ne kadar çok uzun zamandır yerleşim yeri olarak kullanılıyor olsa da, asıl önemini ve şehirleşmesini 13 Ekim 1923’te Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti ilan edilmesiyle kazanır. O günden bugüne hızla gelişir ve Türkiye’nin en kalabalık ikinci kenti olur. Bunun yanında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtkabir’i de Ankara’da bulunuyor.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTİ) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Ankara Resim ve Heykel Müzesi, Ankara Etnografya Müzesi, Şefik Bursalı Müzesi, Ankara Mehmet Akif Ersoy Kütüphanesi, Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, Ankara Üniversitesi Ziraat Müzesi, Beypazarı Yaşayan Müze, Meteoroloji Müzesi, Göksu Parkı, Soğuksu Milli Parkı, Tekke Dağı Tabiat Parkı, Sorgun Gölü Tabiat Parkı, Mogan Gölü, Eymir Gölü, Kesikköprü Baraj Gölü, Ankara Mavi Göl, Çubuk Barajı, Çamkoru Tabiat Parkı, Eğriova Yaylası, Nallıhan Kuş Cenneti” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.

Ankara - Adapazarı otobüs bileti satın alarak ziyaret edebileceğiniz Adapazarı,  Sakarya ilinin 16 ilçesinden biri. İlin merkezi olmakla beraber, 2019 yılı itibarıyla nüfusu 276.385 kişidir.

Türkiye’nin Marmara Bölgesinde Çatalca - Kocaeli Bölümünde yer alan Milli Mücadele döneminde gösterilen başarılar nedeni ile ülkemiz açısından büyük önem taşıyan bir şehrimizdir. Adapazarı Otogarı, özellikle İstanbul - Ankara gibi büyük şehirlere yakın konumda bulunması nedeni ile bölgesinde önemli bir ulaşım merkezi olarak yer alır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adapazarı otobüs bileti satın alarak Adapazarı Otogarına giriş yaptığınızda, “Maden Deresi, Acarlar Longozu, Kuzuluk Kaplıcaları, Soğucak Yaylası, Sakarya Taraklı Turizm Merkezi, Sapanca Çiğdem Yaylası, Rahime Sultan Cami, Karagöl Yaylası, Geyve Yaylası, İnönü Yaylası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Ankara - Adapazarı otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Ankara - Adapazarı otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Ankara → Adapazarı En Uygun Otobüs Biletleri

Ankara Adapazarı otobüs bileti mi aradınız? Ankara Adapazarı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Adapazarı otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Malatya Kayısı Kent Turizm200 TL
Malatya Zafer Turizm200 TL
Sivas Tur209 TL
Yeni Sivas Turizm209 TL
Yeni Aksaray Seyahat229 TL

Ankara Hakkında

 • Nüfus5.045.083
 • Yüzölçümü25.402 km2
 • Plaka06
 • Telefon kodu(312)
 • OtogarAnkara Otogarı

Adapazarı Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka54
 • Telefon kodu(264)
 • OtogarAdapazarı Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Ankara → Adapazarı


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr