Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
71 TL
Bilet Al

Tarsus Ankara Otobüs Bileti

Tarsus Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 42,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Tarsus Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Mersin firmasıdır.

Tarsus Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Tarsus Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Tarsus Ankara seyahatinize başlamadan önce, Tarsus ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Tarsus ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Tarsus Ankara Otobüs Biletleri

Tarsus - Ankara Otobüs Bileti
Tarsus, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Mersin ilinin en doğusunda yer alan ilçesidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Mersin - Tarsus otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak Tarsus’a ya da diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarsus, doğuda Adana, kuzeyde Pozantı ve Çamlıyayla, güneyde Akdeniz ile komşuluk içerisinde bulunmaktadır. Kilikya içerisinde bulunan bölgede yer alan Tarsus’ın eski medeniyetlerin kullanmış olduğu bir yerleşim alanı olarak köklü bir uygarlık geçmişine sahiptir. Zengin tarihi geçmişi boyunca ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin başında Hititler gelir. İlçe ile ilgili dikkat çekici konulardan biri de şudur ki; Tarsus bu haliyle Türkiye’nin 54 ilinden büyüktür. Engebeli bir arazi üzerine kurulmuş olan Tarsus, Berdan Ovası’ndan başlayan bir yapılanma ile özellikle son yıllarda artan bir yerleşim göstermektedir. Eski medeniyetlerin kesişim noktalarından birinde kurulmuş olan ilçe öylesine zengin bir kültüre sahiptir çok sayıda eseri bir arada görmek mümkün olduğu gibi bazı dinler için kutsal alanlar bile barındırmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin - Tarsus otobüs bileti satın alarak ilçeye giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Adam Kayalar, Kayacı Vadisi, Cennet Cehennem Mağaraları, Köşekbükü Mağarası, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Astım Dilek Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Tarsus - Ankara otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Ankara’da yolculuğunuz AŞTI Otogarı üzerinde son bulur. AŞTI içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan nüfus yoğunluğu bakımından ülkenin ikinci büyük ili olan şehirdir. İç Anadolu Bölgesi’nde görece yükseltinin az olduğu bir alana kurulmuş olan Ankara asırlardır Anadolu’nun yerleşim merkezlerinden biri olarak kabul görmüştür. Cumhuriyet ile birlikte başkent ilan edilmesinden sonra hızla gelişim göstermiş ve bu gelişimine pararlel olarak nüfusunu arttırmıştır. Bugün zengin tarihi geçmişinden gelen kültürel birikimi sergilerken bir yandan da ülkenin başkenti olarak modern bir şehir görünümü çizmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara otobüs bileti satın alarak Ankara (AŞTI) otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Harikalar Diyarı Parkı, Beypazarı Yaşayan Müze, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Mogan Gölü, Kırmızı Ebe Türbesi, Suluhan Cami” gibi şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Tarsus - Ankara otobüs bileti fiyatları, “60 -80 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Villa Seyahat, Köksallar Turizm, Mersin Vif Turizm, Lüks Mersin, Mersin Travel ” gibi firmaların en uygun Tarsus - Ankara otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Tarsus Ankara otobüs bileti mi aradınız? Tarsus Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Tarsus Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Köksallar 70 TL
Lüks Mersin 70 TL
Mersin Vif Turizm 70 TL
Metro Turizm 71 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Tarsus Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
33
Telefon kodu:
(324)
Otogar:
Tarsus Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.