Bolu Ankara Otobüs Bileti

Bolu Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 191 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 14dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Bolu Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 119 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bolu Ankara bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bolu Ankara bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bolu Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bolu Ankara Otobüs Biletleri

Bolu Ankara otobüs bileti mi aradınız? Otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bolu
, Türkiye’nin illerinden biri olup Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu bölgenin tarihi kültürel özelliklerini yansıtan bir şehirdir. Bolu tarihi açıdan bakıldığında zengin bir şehirdir. Ayrıca doğal güzellikleri bakımından da oldukça zengindir. Bu nedenle yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. 

Bolu ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında Seben Kaya evleri bulunmaktadır. Seben, Bolu’nun doğal güzellikleri ile ünlü küçük bir bölümüdür. Bu yapıtlar, Seben içerisinden yer almaktadır. Geçmiş dönemde yaşamış kişilerin nadide bir işçilik ile kayaları oyarak hazırladıkları yapıtlardır.

Bolu’nun iklimi ılıman iklim özellikleri göstermektedir. Karadeniz ikliminin özellikleri ile örtüşür. İl sınırları içerisinde yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlıdır. Ekonomisi hizmet sektörü ve tarıma dayalıdır.

Ankara, Türkiye’nin illerinden biri olup İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehri olup ülkenin de ikinci büyük şehridir. Bununla birlikte aynı zamanda Türkiye’nin başkentidir. Ankara asıl gelişimi ülkenin başkenti olduktan sonra kazanmıştır. Aldığı yatırımlar sayesinde ekonomisini geliştirmiş ve bu sayede çevresine istihdam sağlayarak, nüfusunu arttırmıştır. 

Ankara’nın yükseltisi batısına göre fazla, doğusuna göre ise azdır. Bununla birlikte karasal iklimin özelliklerini sergilemektedir. Kışları soğuk ve kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak olarak geçmektedir.
Bolu üzerinden zaman kaybetmeden Ankara’ya gitmek için Metro Turizm, Erova, Lüks Adana, Gülaras gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Bolu Ankara otobüs bileti mi aradınız? Bolu Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bolu Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 25 TL
Metro Turizm 30 TL
Kargı Turizm 35 TL
Ben Turizm 38 TL
Medine Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bolu Hakkında
Nüfus:
190,276
Yüzölçümü:
8.323,39 km²
Plaka:
14
Telefon kodu:
(374)
Otogar:
Bolu Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.