Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
22 TL
Bilet Al
31 TL
Bilet Al
50 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Ankara Bolu Otobüs Bileti

Ankara Bolu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 22,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 191 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 4 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Bolu arası giden otobüs firmaları ortalama 110 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Bolu bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Bolu bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Bolu otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Bolu Otobüs Biletleri

Ankara Bolu otobüs bileti mi aradınız? Ankara Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ankara Bolu arası otobüs yolculuğunuz 2 saat 10 dakikadır. İki il arasında ki toplam mesafe 188 kilometredir. Kısa sürecek seyahatiniz için bir çok sefer bulunmaktadır. Sitemiz www.neredennereye.com aracılığı ile bu sefer saatlerini öğrenebilir ve bilet satın alabilirsiniz. Gitmek istediğiniz şehir olan Bolu hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Bolu kenti Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Bir çok yeşil alana sahiptir. Bu kentte görmeniz gereken yerlerin başında yedigöller gelir. Yedi adet gölden meydana gelen bu alan da piknik ve kamp yapılabilmektedir. Yedigöller mevkii için cennetten bir parça olarak söz edilmektedir. Bolu dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak Abant Gölü gelir. Abant Gölü tektonik çöküntüler ve erozyonlar sonucunda meydana gelmiştir. Yüzey genişliği 1.25 km2dir. Abant Gölü  kuzey anadolu fay hattında bulunmaktadır. Abant Gölü kışın soğuk hava sebebi ile tamamen donup kalmaktadır. Bolu kentinde görülmesi gereken bir başka mekan ise Kartalkayadır. Kartalkaya ilçesi kayak yapmak isteyenler için mükemmel bir alandır.2200 metre yüksekliği vardır.Kış aylarında bir çok insan Kartalkayaya akın etmektedir. Aralık ve Şubat ayları kayak için çok uygun bir zamandır. Kış mevsimi içerisinde 3,5 metre kar kalınlığı görülmektedir. Bolu kentine gelipte Mudurnuyu ziyaret etmeden gidilmemeli. Mudurnu tarihi evleri ve konaklarıyla ünlüdür. Yeşilliğin arasında saklanmış cennetten bir köşe misalidir.Bir çok insanın huzurla yaşamayı hayal edeceği Mudurnu evleri çiçeklerle birlikte müthiş bir görsellik yansıtır. Mudurnu sit olanı olarak geçmektedir. Osmanlı zamanından kalan ahşap evler adeta tarihi yaşatmaktadır. Mudurnu genel olarak 2 katlı ve ahşaptır. Tahta pencereli şirin evlerdir. Atmosferi ve sizde uyandırdığı hissi tatmak için mutlaka görmelisiniz. Ankara Bolu otobüs biletinizi aldıysanız sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Ankara Bolu otobüs bileti mi aradınız? Ankara Bolu otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Bolu otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 22 TL
Metro Turizm 31 TL
Kargı Turizm 50 TL
Divriği Nazar 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Bolu Hakkında
Nüfus:
190,276
Yüzölçümü:
8.323,39 km²
Plaka:
14
Telefon kodu:
(374)
Otogar:
Bolu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.