scorecardresearch
Kütahya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kütahya’ya en uygun otobüs bileti ile ulaşabileceğiniz 20’den fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları arasında Kütahya As Tur, Kütahya Tavşanlı Seyahat ve Kütahyalılar şehre en sık sefer düzenleyen firmalar olarak ön plandadır. Bunun nedeni bu firmaların şehir merkezli olarak faaliyet göstermeleridir. 7 bin yıl öncesine dayanan tarihi geçmişi ile Kütahya tarihi eserlere ve geniş bir kültürel mirasa ev sahipliği yapmaktadır. Kütahya ülkede çini sanatının en güzel örneklerinin bulunduğu şehir olarak bilinmektedir. Şehirde bu el işçiliği ürünlerini görebileceğiniz bir müze ve satın alabileceğiniz birçok mağaza bulunmaktadır. Kütahya seyahatleriniz için biletlerinizi her zaman sitemizde bulabilirsiniz. Şehre sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve sundukları ucuz biletleri aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Arama kısmına yola çıkacağınız şehri ve seyahat tarihinizi girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda fiyat karşılaştırmasını kolayca yaparsınız. Şehirde farklı iklimlerin özellikleri görülmektedir. Karasal iklim ve ılıman iklimin etkisi altında olan şehre her mevsim kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyahat öncesinde güncel hava durumu bilgisini de sitemizde bulmanız mümkün. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Vacidiye Medresesi olarak da bilinen Arkeoloji Müzesi; Selçuklu döneminden kalma bir yapıdır. Müzede şehirde yapılan kazılarda elde edilen tarihi eserler, heykeller ve lahitler sergilenmektedir. Müzede görebileceğiniz eserler Antik Çağ, Hititler, Frigler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemine aittir. Kütahya en fazla müzeye sahip olan şehirlerden birisidir. Şehirde Kossuth Müzesi, Anadolu Kültür Sanat ve Arkeoloji Müzesi, Jeoloji Müzesi, Dumlupınar Kurtuluş Savaşı Müzesi ziyaret edilebilir. Aizanoi Antik Kenti şehir merkezinden 60 km uzakta bulunmaktadır. Zeus Tapınağının da bulunduğu şehir; M.Ö. 3 yüzyıldan beri yerleşim olan bir alandır. Burada antik stadyum ve tiyatro kalıntıları da görülebilir. Kütahya biletleriniz için işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

"Kötünün kötüsü" Misafir
Kül tabaklı koltuk nekadar eaki otobüs olduğunu siz hayal edin
"" Misafir
Şoförlerin araca kullanımı esnasında telefon görüşmesi yapması, internete girmesi ve araç içerisinde sigara içmesi gerçekten rezalet bir durumdu araçta fazla yolcu bulunmamasını fırsata çevirmeye çalışmaları çok yanlış bir daha metro firmasını tercih etmeyeceğim ve çevreme de tercih ettirmeyeceğim
"Şikayet" Misafir
Şoförün kasislerde yavaşlamamasından dolayı üzerime 2 kere sıcak kahve döküldü bu konuda rahatsızım.
"Biraz daha Güler Yüz" Misafir
Güler Yüzlü Olmaları Misafirleri Mutlu edeceğine İnanıyorum
"Yok böyle bir rezalet!!!" Misafir
2.15 aracına bilet almıştık. 2.30 aracı geldi vaktinde kalktı. 2.15 te kalkması gereken araç saat 3.05 te anca kalktı. Büro görevlisi ve kaptan gevşek gevşek konuştu her ne zaman kalkacak sorumuza cevaben. Resmen paramızla rezillik yaşıyoruz. Bir daha asla ama asla metro yu tercih etmem. Ettirmem de şu saatten sonra.
"İşte Gittim. Gündüz boyunca." Misafir
Sevgili Nereden Nereye;
Sizinle ilk kez bir yolculuk yapma fırsatım oldu. Güzel bir seyehat oldu benim için ve sizinle gitmiş olmaktan son derece memnun oldum. Tekrarında buluşmak umuduyla.


"Hizmet" Misafir
hizmet 00000000000000000000000000000
"Astor turizm yolculuğu iyi geçmedi" Misafir
Kütahya dan şanlı urfaya yapmış olduğum yolculuk gerçekten beni çok yordu. Şoför mola saatlerinde bile 30 dklik ihtiyaç ve yemek molası vermesi gerekirken 15 dk verdi. Ve otobüsün içinde aşırı şekilde mide bulandirici koku vardı.
"Astur" Misafir
Arac zaten eski ona birsey demiyorumda bari su filmleri degistirin
"Astur" Misafir
Arac zaten eski ona birsey demiyorumda bari su filimleri degistirin