Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al

İzmir Kütahya Otobüs Bileti

İzmir Kütahya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 334 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kütahya arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kütahyalılar Turizm firmasıdır.

İzmir Kütahya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kütahya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kütahya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kütahya Otobüs Biletleri

 İzmir Kütahya otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

İçerisinde yer alan tarihi dokusu, kaplıcaları, Dünya tarafından bilinen Mevlevi kültüründen izler barındıran, doğal güzellikleri ile göze çarpan ve çini- porselen işlemeciliği ile adını duyuran Kütahya ilimiz ülkemizde keşfedilmesi gereken yerlerden birisidir. Frigyalılardan kalan ve içerisinde çok sayıda tarihi eser barındıran Frig Vadisi bölgenin önemli ören yerlerinden birisidir. Türkiye’nin tek çini müzesini barındıran Kütahya müzenin içerisinde eski dönemlerde yaşayan medeniyetlerin çini ve tarihi eserlerini sergilemektedir. Kaplıca turizminin en yaygın bölgelerinden biri olmakla birlikte bölge içerisinde birçok şifalı su ve kaplıca alanları mevcuttur. Tavşanlı göbel, Kütahya Yoncalı, Hisarcık Esire bu mekânlardan birkaçıdır. Yüksek bir mevki üzerine konumlandırılmış ve geniş bir alana sahip olan Kütahya Kalesi ziyaretçi akımına uğramaktadır. Tarihi yapı olan Ulu Camii, Kütahya Kurşunlu Cami, Kütahya Saat Kulesi, Aizanoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kossuth Müzesi bölgede yer alan gezilip görülecek mekânlar arasında yerini almaktadır. İzmir- Kütahya otobüs bileti almak ve rahat bir yolculuk geçirmek için sitemizden yararlanabilirsiniz. Ekonomik bilet fırsatları sunan ve dilediğiniz firma ile yolculuk yapma alternatifi sunan firmamız kolay ve hızlı bir şekilde randevularınızı gerçekleştirmektedir. Alacak olduğunuz İzmir- Kütahya otobüs bileti için güzergâh üzerinde sefer yapan firmalar arasında KÜTAHYALILAR Turizm, İsmail Ayaz gibi otobüs firmaları belli sefer saati aralıkları ile rahatınıza uygun şekilde hizmet vermektedir. 

İzmir Kütahya otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kütahya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kütahyalılar Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.