Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Kütahya Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kütahya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Yaman Turizm
90 TLBilet Al
Seç Turizm
90 TLBilet Al
As Kahramanmaraş Turizm
90 TLBilet Al
As Adana Seyahat
100 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
100 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
119 TLBilet Al
Alanyalılar Turizm
139 TLBilet Al
Metro Turizm
150 TLBilet Al
Ben Turizm
150 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
155 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Vip
160 TLBilet Al
Balıkesir Uludağ Turizm
160 TLBilet Al
Kontur
170 TLBilet Al
Martur Turizm
200 TLBilet Al

Afyonkarahisar Kütahya Arası

 • En Ucuz Sefer90,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Kütahya Arası Kaç Km96 km
 • Afyonkarahisar → Kütahya Arası Kaç Saat51dk
 • Günlük Sefer Sayısı25
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı14

Afyonkarahisar Kütahya Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Kütahya otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Kütahya güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Kütahya arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Kütahya Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Kütahya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Kütahya seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kütahya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Kütahya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Kütahya arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Kütahya otobüs bileti fiyatı en ucuz 90,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Yaman Turizm tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Kütahya arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Kütahya arasında günlük ortalama 14 firma 25 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Yaman Turizm, Seç Turizm, As Kahramanmaraş Turizm, As Adana Seyahat, Özkaymak Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Alanyalılar Turizm, Metro Turizm, Ben Turizm, Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ Vip, Balıkesir Uludağ Turizm, Kontur, Martur Turizm.

Afyonkarahisar - Kütahya arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Kütahya arası otobüs yolculuğu ortalama 51dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Kütahya arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Kütahya arası karayolu ile 96 km'dir.

Afyonkarahisar Kütahya Otobüs Biletleri

 Afyon Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Aslanapa ilçesi kuzey ve kuzeydoğuda Merkez ilçe, doğu ve güneyde Altmtaş, güneybatıda Gediz, batıda Çavdarhisar ve Emet, kuzeybatıda da Tavşanlı ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçeye bağh bir bucak olan Aslanapa 1987’de ilçe yapıldı.

Kuzeydeki Yellice Dağı ile güneydeki Murat Dağı arasmda kalan ilçe topraklan engebeli arazilerden oluşur. Bu topraklardan kaynaklanan sulan Orhaneli Çayı’nın başlangıç kolu olan Kocaçay ile Porsuk Çayı’mn kollarından Kokarçay toplar. 

Ekonomik açıdan fazla gelişmemiş olan Aslanapa ilin nüfus yitiren bir ilçesidir. En önemli ekonomik etkinlik bitkisel üretim ve hayvancılıktır. Başlıca ürünler şekerpancarı, tahıl, patates ve haşhaştır.

Kasaba belediyesinin kuruluş tarihi 1967’dir.

Çavdarhisar ilçesi doğuda Aslanapa, güney ve batıda Gediz, kuzeybatı ve batıda da Emet ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Aslanapa ilçesine bağlı bir, Gediz ilçesine bağh altı ve Emet ilçesine bağlı 11 köy 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca merkezi Çavdarhisar kasabası olmak üzere bir araya getirilerek ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1967’de kuruldu. İlçe Aizanoi antik kenti kalıntılarıyla tanınır.

Dumlupmar Dumlupmar ilçesi doğu ve güneyde Afyonka- rahisar, batıda Uşak illeri, kuzeybatı ve kuzeyde de Altıntaş ilçesiyle çevrilidir. Eskiden Altıntaş'a bağlı bir bucak olan Dumlupmar 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. İlçe merkezindeki belediyenin kuruluş tarihi 1955’tir.Başkumandanlık Meydan Savaşı’mn yapıldığı ilçe topraklannın büyük bölümü Başkomutan Tarihi Milli Parkı’nın sınırlan içindedir.

Afyonkarahisar → Kütahya En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kütahya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Yaman Turizm90 TL
Seç Turizm90 TL
As Kahramanmaraş Turizm90 TL
As Adana Seyahat100 TL
Özkaymak Turizm100 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Kütahya Hakkında

 • Nüfus382.126
 • Yüzölçümü12.014 km2
 • Plaka43
 • Telefon kodu(274)
 • OtogarKütahya Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Kütahya


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr