Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
15 TL
Bilet Al
20 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al

Afyonkarahisar Kütahya Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kütahya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 13,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 96 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 7dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Kütahya arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yaman Turizm firmasıdır.

Afyonkarahisar Kütahya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Afyonkarahisar Kütahya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Afyonkarahisar Kütahya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Afyonkarahisar Kütahya Otobüs Biletleri

 Afyon Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Aslanapa ilçesi kuzey ve kuzeydoğuda Merkez ilçe, doğu ve güneyde Altmtaş, güneybatıda Gediz, batıda Çavdarhisar ve Emet, kuzeybatıda da Tavşanlı ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Merkez ilçeye bağh bir bucak olan Aslanapa 1987’de ilçe yapıldı.

Kuzeydeki Yellice Dağı ile güneydeki Murat Dağı arasmda kalan ilçe topraklan engebeli arazilerden oluşur. Bu topraklardan kaynaklanan sulan Orhaneli Çayı’nın başlangıç kolu olan Kocaçay ile Porsuk Çayı’mn kollarından Kokarçay toplar. 

Ekonomik açıdan fazla gelişmemiş olan Aslanapa ilin nüfus yitiren bir ilçesidir. En önemli ekonomik etkinlik bitkisel üretim ve hayvancılıktır. Başlıca ürünler şekerpancarı, tahıl, patates ve haşhaştır.

Kasaba belediyesinin kuruluş tarihi 1967’dir.

Çavdarhisar ilçesi doğuda Aslanapa, güney ve batıda Gediz, kuzeybatı ve batıda da Emet ilçeleriyle çevrilidir.

Eskiden Aslanapa ilçesine bağlı bir, Gediz ilçesine bağh altı ve Emet ilçesine bağlı 11 köy 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca merkezi Çavdarhisar kasabası olmak üzere bir araya getirilerek ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1967’de kuruldu. İlçe Aizanoi antik kenti kalıntılarıyla tanınır.

Dumlupmar Dumlupmar ilçesi doğu ve güneyde Afyonka- rahisar, batıda Uşak illeri, kuzeybatı ve kuzeyde de Altıntaş ilçesiyle çevrilidir. Eskiden Altıntaş'a bağlı bir bucak olan Dumlupmar 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. İlçe merkezindeki belediyenin kuruluş tarihi 1955’tir.Başkumandanlık Meydan Savaşı’mn yapıldığı ilçe topraklannın büyük bölümü Başkomutan Tarihi Milli Parkı’nın sınırlan içindedir.

Afyonkarahisar Kütahya otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kütahya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kütahya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yaman Turizm 15 TL
Metro Turizm 20 TL
Ak Turizm 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.