Kütahya Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Kütahya Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 15,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 96 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Kütahya Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.

Kütahya Afyonkarahisar otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Kütahya Afyonkarahisar güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Kütahya Afyonkarahisar seyahatinize başlamadan önce, Kütahya ve Afyonkarahisar hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Kütahya ve Afyonkarahisar şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Kütahya Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Kütahya Afyon otobüs bileti mi aradınız? Kütahya Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Kütahya Afyon otobüs biletleri en uygun fiyat garantisi ve en iyi firmalar ile sizler için sitemiz üzerinden satılmaktadır. Kütahya Afyon arası yaklaşık olarak 1 saat 10 dakikadır. İki il arası ise 96 kilometredir. Kütahya ilimizden Afyon şehrimize giderken değişik şehirler görme şansını yakalarsınız. Varmak istediğiniz şehir olan Afyon hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. Afyon ilimizin meşhur olan yiyecekleri bulunmaktadır. Bunlar; Haşhaş, Kaymak, Sucuk, lokum ve maden suyudur. Sizlerde bu ilimizde bu güzelliklere şahit olmak istiyorsanız hemen bir otobüs bileti satın alabilirsiniz. Otobüs bileti almak için otobüs terminaline gitmeniz şart değil. İnternet üzerinden sitemize giriş yaparak kolay ve ücretsiz bir arama gerçekleştirerek aradığınız otobüs seferini sorgulayabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Afyon kentinde Afyon Kocatepe Üniversitesi bulunmaktadır. Bu üniversite 1992 yılında kurulmuştur. Bu üniversite ilk açıldığı zaman Anadolu Üniversitesi ile bağlantılıydı. Afyon kenti Isparta şehrinde bulunan Süleyman Demirel Üniversite ile de ilişkilidir. İki il arasında ki mesafe azlığı öğrencileri birbirine yaklaştırmaktadır ve bilgi akışı sağlanmaktadır. Tarih kokan şehir Afyon'a gittiğiniz zaman mutlaka kaleyi ziyaret etmelisiniz. Afyon 275.000 nüfuslu küçük bir şehirdir. Bir tane üniversitesi bulunmaktadır. Afyon Kocatepe Üniversitesi 40.000 öğrenciye eğitim vermektedir. Denizi olmayan bir şehir olsa da Afyon buram buram tarih kokmaktadır. Afyon'da askeri amaçlı kullanılan Türkiye'nin en büyük 4. havaalanı bulunmaktadır. Bu havaalanı şehir merkezine 60 km uzaktadır. Afyonkarahisar geçiminin büyük bir kısmını mermercilikten karşılar. Bünyesinde 360 adet mermer işletmesi bulunur. Kütahya Afyon otobüs biletleri almadıysanız sitemiz üzerinde güvenli bir şekilde bilet satın alabilirsiniz. Kredi kartı ya da vısa kartınız ile ödemeyi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kütahya Afyon otobüs seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.