scorecardresearch
Eskişehir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Eskişehir Otobüs Firmaları

Eskişehir Otobüs Firmaları
Eskişehir otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Nilüfer Turizm 472
Kütahyalılar Turizm 8
Astur Kütahya 5
Balıkesir Uludağ Turizm 4
Buzlu Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -

Türkiye’nin her ilinden en ucuz otobüs bileti ile kara yolu üzerinden ulaşılabilen Eskişehir’e; 90’a yakın otobüs firması sefer düzenlemektedir. Yoğun öğrenci nüfusu nedeniyle ülke içinde en çok sefer düzenlenen illerden biri olan Eskişehir’e yolculuk etmek için biletlerinizi sitemizde bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Aramanızı Neredennereye’de yaptığınızda firmaları ve sunulan bilet fiyatlarını tek sayfada bir arada görüntülersiniz. Böylece kolaylıkla fiyat karşılaştırması yaparak seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Eskişehir uçak bileti alımlarınız için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Seyahat edeceğiniz firma seçimini yaparken dilerseniz; otobüs biletlerini sitemiz üzerinden satın alarak yolculuk etmiş olan müşterilerin yorum ve değerlendirmelerinden de yararlanabilirsiniz. Şehir Porsuk Çayı etrafında kurulmuştur. Uzun yıllar bakımsız kalan bu akarsu yapılan çalışmaların ardından temizlenmiş ve çevresi ile şehrin cazibe merkezi haline gelmiştir. İç Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir; tarih boyunca konumu nedeniyle farklı medeniyetlerin ilgisini çekmiştir. Şehir topraklarında Hititler, Frigler, Bizans ve Osmanlı etkinlik göstermiştir. Şehre en uygun otobüs bileti ile seyahat ederek tüm medeniyetlerden kalma eserler ile doğal güzellikleri ve şehre kazandırılan tüm yenilikleri görebilirsiniz. Size en uygun seferi seçip şehre ulaştığınızda gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Bot ve sandal gezintileri yapılan Porsuk Çayı şehrin buluşma noktasıdır. Eskişehir’de en iyi kafe ve restoranları Porsuk Çayı çevresinde bulabilirsiniz. Akarsu boyunca bulunan yeşil alanlarda sokak sanatçılarına rastlayabilir, müzisyenlerin melodileri ile gezintinizi sürdürebilirsiniz.

Yaz aylarında Eskişehir’de bulunuyorsanız yapay denizde serinleyebilirsiniz. Porsuk Çayı’nın bağlantı noktasına yapılan KentPark içinde bulunan bu yapay deniz ile şehir ortasında yaz tatili yapmanın tadına varabilirsiniz. İndirimli otobüs bileti ve kampanyaları sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. Bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz.

AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllu cihazlarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Odunpazarı Eskişehir’in en güzel ilçelerinden biri. Burada yer alan tarihi evler; zamanın durduğu izlenimini veriyor adeta. Küçük meydanlara açılan dar taşlı sokakları ve sevecen halkı ile özellikle fotoğraf tutkunlarının uğrak yeri. Bu ilçede gezintinizin ardından çok yakın bir mesafede bulunan Kurşunlu Külliyesini de ziyaret edebilirsiniz. Osmanlı Döneminden kalma bu yapı 1517 yılında inşa edilmiştir. Sadece Eskişehir ve çevresinde çıkarılan lületaşı; şehrin simgesidir. Burada lületaşı kullanılarak yapılmış bir çok süs eşyası bulabileceğiniz gibi en güzel el yapımı eserleri de Lületaşı Müzesi’nde görebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Cıvık ve ukala Hostunuz.." Misafir
Bu kadar çok konuşan, yolcularla (3-5 tane kendi gibi vasıfsız) 40 yıllık dostmuşcasına kahkaha atan, bilmiş, iş edep ve adabından yoksun bir çalışanı hayatım boyunca görmedim göreceğimi de sanmıyorum. O kadar rahat ki beyefendi, ön tarafa gidip arkadaki yolcuları, arka tarafa gidip öndeki yolcuları aşağılayıcı şekilde konuşma cüreti gösterebiliyor. Telefonla şeflerini arayıp, bağıra bağıra müşteriyi kucuk düşürücü sözler ve cümleler kurabiliyor. 3 tane ne olduğu belli olmayan çocuk çocukla kahkahalara girişip geri kalan yolcuları rahatsız ediyor. Staj yapıyormuş beyefendi, zorla göndermişler, hayat hikayesini anlatıyor tüm yolculara yüksek sesle. Cıvık cıvık sohbetlere girme uğraşı, boş boş soru ve açıklamalar, saymakla bitmez. Bir servis yapıyor adam, 1 saat ! Herkesle konuşmaktan adam ikramlarını 5 - 10 dakikada yapıp ışıkları kapatmıyor. Sanki lise öğrencileri geziye çıkmış gibi bir havası vardı otobüsün. Bayanlarla nahoş muhabbetler, cıvık cıvık.. Şahsen eşimle böyle bir iletişime girmeye kalksaydı, oraya sererdim bu hostunuzu. Yolculuk boyunca sabrettim, inanın dövmemek için kendimi zor tuttum. Ama eminim ilerleyen zamanlarda benim kadar sabredemeyen adamlar çıkacaktır. Bu söylediklerimi dikkate alırmısınız bilemiyorum ama alırsanız siz de göreceksiniz. 3 kuruş fazla verin çalışana adam gibi adam çalıştırın. Yazık...
"Rahat bir yolculuk" Misafir
yerimiz ilk 3 sıra olunca manzara bir harikaydı.
"Mersin vif" Misafir
Güzel rahat huzurlu yolculuk tavdiye ederim internet üzerindende güvenli alışveriş
"Murat Turizm" Misafir
Tesekkurler
"Seyahat" Misafir
Gaziantepten Eskişehire yolculuk yaptım.Her şey güzelde tek şikayetim, seyahat sırasında çok fazla mola veriliyor. Gaziantep'ten çıktıktan sonra Osmaniye'de 30 dk.,Adana'da 45 dk.,Aksaray'da 30 dk, Ankara'da 40 dk, Sivrihisar'da 30 dk. Bu kadar mola hem zaman kaybı,hemde yolculara sıkıntı veriyor. Lütfen Molalar biraz azaltılsın.
"ömrümde geçirdiğim en kötü yolculuktu" Misafir
ömrümde geçirdiğim en berbat yolculuktu. yolculuğun tek güzel yanı eskişehirde çok güzel yemekleri olan bir yerde mola vermesiydi. yolculuğum iğrenç kokular içinde kayan yer halılarıyla yerde yatan insanların üzerine basmamaya çalışarak otobüste bağırarak telefonla konuşan insanlara katlanmaya çalışmakla geçti. hele ki muavini ve şoförü otobüsü gecenin bir yarısı gaziantep otogarına sokmaya ikna etmeye çalışırken polisle tehdit etmem de bu yolculuğa tüy dikti. (otogar dışında yolcu indirmek yasaktır. ceza uygulanır. gaziantep e otobüslerin başlamadığı bir saatte varıyoruz ancak sağolsunlar bizi fabrika köpeklerinin bol olduğu gaspçısıyla tinercisiye meşhur otogarın önünde geceyarısı bırakıp kaçmaya çalışıyorlar.)
"Elazığ Murat Turizm, Eskişehir-Malatya yolculuğum" Misafir
Yol boyunca donarak seyahat ettik. Muavine kaloriferlerin açılması için ricada bulundum, ama yüzüme bile bakmadan devam edip şoföre dil ucu ile kaloriferler kapalımı diye sordu. Ancak yine donmaya devam ettik. Mola verdiğimizde durumu şoför ile paylaştığımda şoför önce kaloriferlerin açık olduğunu ve benim hasta olduğum konusunda ısrar etti, sonra içeri çok sıcaktı yolculardan şikayet gelince kapattım demeye başladı, tartışmanın uzamaması için artık vazgeçtim. Molada şoför değişip yeni şoför geçince sıcak düzgün bir ortamda yolculuğumuzu tamamladık. Böyle kaliteli bir firmadan bu kadar ucuz anlayışsızlığa şaştım.
"Araç konforu" Misafir
Araçlarda usb girişlerinin çalışmaması ve priz bulunmaması uzun yolculuklar için büyük eksiklik.
"Otobüs arizasi" Misafir
Otobusler eski oldigundan mi baska bir sebebden mi otobus ariza yapti gecikme yasamak istemedigimden kendi imkanlarimla otobusten inip istanbula ulaştım otobüslerin bakimlarina daha cok ozen gösterilebilir
"Ortalama olarak iyiydi" Misafir
Molasiz ve erken geldik belirtilen sürenin değişmiş olmasindan memnun değildim konfor ve eğlence gayet iyi ve lukstu fakat muavinin somurtmasi ve güler yüzlü olmaması gibi bazı eksikler vardi