Afyonkarahisar Eskişehir Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Eskişehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 15,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 146 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 10dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Afyonkarahisar Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Afyonkarahisar Eskişehir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Afyonkarahisar Eskişehir güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Afyonkarahisar Eskişehir seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Eskişehir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Afyonkarahisar ve Eskişehir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Afyonkarahisar Eskişehir Otobüs Biletleri

Afyon Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? Afyon Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Afyon, Türkiye’nin 81 ilinden olup, İç Anadolu bölgesinin de en gözde şehirlerinden biridir. Yükseltisi fazla olmamakla birlikte, geniş düzlükleri ve tarım arazileri ile birlikte tahıl üretiminde önemli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra Afyon, ülke içerisinde patatesi ve kendine has özellikler taşıyan sucukları ünlüdür. Karasal iklimin karakteristik özelliklerini taşıyan bu şehirden, şimdiler de genç nüfusu, şehir planlaması ve gelişmesi öne çıkan Eskişehir’e yolculuk nasıl olurdu?
Eskişehir, Türkiye’nin 81 ilinden biridir. İç Anadolu bölgesinde yer alır. Şehir bünyesinde barındırdığı üniversiteler ve bu üniversitelerin sağladığı genç nüfus potansiyeli sayesinde son zamanlarda üne kavuşmuştur. Nüfusu her geçen artmaktadır. 
Eskişehir ülke içerisinde işlemeciliğinin yapıldığı tek yer olarak, lületaşı ile ünlüdür. Şehri ziyaretiniz sırasında lületaşından yapılmış pek çok hediyelik eşya, süslemeler, oymalar görmeniz mümkündür. Lületaşı yalnızca Eskişehir’de çıkarıldığı için Eskişehir taşı olarak da bilinmektedir.
Eskişehir ziyareti sırasında görülmesi gereken önemli noktalardan biri de Odunpazarı’dır. Bu turistik alan yerli ve yabancı pek çok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda hem tarihi yapıları hem de doğal güzellikleri bünyesinde barındırmaktadır.
Afyon üzerinden Eskişehir’e gitmek için otobüs biletlerinizi www.neredenenreye.com üzerinden alabilirsiniz. Neredennereye.com Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Ulusoy gibi birçok otobüs firması ile çalışmaktadır.
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.