Eskişehir Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Eskişehir Afyonkarahisar Otobüs Bileti

Eskişehir Afyonkarahisar Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 146 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Eskişehir Afyonkarahisar arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Eskişehir Afyonkarahisar bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Eskişehir Afyonkarahisar bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Eskişehir Afyonkarahisar otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Eskişehir Afyonkarahisar Otobüs Biletleri

 Eskişehir Afyon otobüs bileti mi aradınız? Eskişehir Afyon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Eskişehir kenti üniversite öğrencilerinin nüfus olarak fazla olduğu bir olduğu bir kenttir. Afyon kentinde de birçok üniversiteli genç bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi'nde ki birçok genç Afyon Kocatepe Üniversite'sini görmeye ve büyük kütüphanesinden yararlanmak için gelirler. İki il arasında oldukça fazla bir hava dolaşımı vardır. Eskişehir Afyon arası seyahat etmek istiyorsanız otobüs biletlerinizi en uygun fiyata sitemizden alabilirsiniz. www.neredennereye.com aracılığıyla bütün firmaların sefer saatlerini görebilir fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Sitemiz de rezervasyon ücretsizdir fakat en kısa sürede biletinizi satın almanız gerekmektedir. İki il arasında ki otobüs yolculuğu toplamda 1 saat 49 dakikadır. İki il arasında 132 kilometre mesafe vardır.
Afyon Kocatepe Üniversitesi 1974 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne bağlı idi.1992 yılında kendi adına devlet üniversitesi olmuştur. Üniversite de 13 fakülte, 3 adet enstitü, 20 adet yüksekokul bulunmaktadır. Edinilen son verilere göre üniversitenin öğrenci nüfusu 34.000'dir.Üniversitenin merkez kampüsünde büyük bir kütüphanesi bulunmaktadır. Afyon kenti Isparta şehrinde bulunan Süleyman Demirel Üniversite ile de ilişkilidir. İki il arasında ki mesafe azlığı öğrencileri birbirine yaklaştırmaktadır ve bilgi akışı sağlanmaktadır. Eskişehir ilinde bulunan Anadolu Üniversite ise 1958 yılında kurulmuş olup Türkiye'nin en eski üniversitelerinden birisidir. Anadolu Üniversitesi 1982 yılında bu ismini almıştır. Açıköğretim fakültesi dâhil olmak üzere 17 adet fakültesi bulunmaktadır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Türkiye çapında uzaktan eğitim sistemi ile hizmet vermektedir. Bu fakültenin öğrencileri 2 dönem şeklinde vize ve final olmak üzere dört adet sınava girerler.
Eskişehir Afyon otobüs yolculuğu sonrasında mutlaka Afyon kentine gelmişken meşhur sucuğun tadına bakmalısınız. Hatta geri dönerken sevdiklerinize götürmek üzere satın almalısınız. Eskişehir Afyon otobüs seyahatiniz için şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.