Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al

İzmir Eskişehir Otobüs Bileti

İzmir Eskişehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 412 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kütahyalılar Turizm firmasıdır.

İzmir Eskişehir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Eskişehir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Eskişehir Otobüs Biletleri

İzmir Eskişehir arasında en uygun otobüs bileti ile çıkılan yolculuklar 450 km’ye yakın bir mesafede; ortalama olarak 7 saatte tamamlanmaktadır. Eskişehir ülkedeki iki önemli üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle öğrenci nüfusu yoğun olan bir şehirdir. Ulaşımın ülkenin her yerinden kolaylıkla sağlandığı bir il olan Eskişehir’e otobüs yolculuğu ile geldiğinizde ilk vardığınız yer otogardır. Buradan şehrin farklı noktalarına kalkan servisler bulunmaktadır. Dilerseniz bu servisleri kullanarak dilerseniz de taksiler ve minibüsler aracılığıyla şehirde istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. Şehir içi ulaşımda ayrıca otobüs ve tramvay da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Uygun fiyatlarla seyahat edebilmek için şehirde bu ulaşım araçlarından yararlanmanızı öneririz.
Yapılan yatırımlarla İç Anadolu Bölgesi’nin en önemli şehirleri arasına yerleşen Eskişehir; ne kadar öğrenci şehri olarak adlandırılsa da topraklarında yer alan tarihi ve kültürel eserlerle de turizm potansiyeli yüksek bir şehirdir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğinizde Eskişehir’de görmeniz gereken yerleri ve yapabileceklerinizi şöyle sıralayabiliriz.
Tipik Osmanlı mimarisine sahip evleri ile Odunpazarı zamanın durduğu yerlerden biri. Yakınında bulunan Kurşunlu Camii ve Külliyesini gezdikten sonra bu evler arasında taş sokaklarda dolaşabilir, meydanda kurulan tezgahlardan el işi ürünler satın alabilirsiniz.
Birçoğunda hala oturulan evlerden çoğu kamu binası ve kültür merkezi olarak kullanılmakta. Kültür merkezlerinin etkinliklerine de göz atabilirsiniz. Uzun süre kirliliği ile mücadele edildikten sonra şehre kazandırılan en önemli yer Porsuk Çayı ve çevresi. Türkiye’nin Venedik’i olarak adlandırılan akarsu üzerinde gondollarla turlayabilir ve çevresindeki yeşillik alanlarda dinlenebilirsiniz.
İndirimli otobüs bileti ve kampanyalardan yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. Ayrıca bilet alma işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sağlık turizmi için önemli merkezleri barındıran şehirde şifalı sulara sahip kaplıcaları ziyaret edebilirsiniz. Kızinler, Aşağı ve Yukarı Ilıca ile Sakarı kaplıcalar en çok bilinenler arasında; buralarda yer alan hamamlarda veya çevrede bulunan tesislerde konaklayarak şifalı sulardan faydalanabilirsiniz.

İzmir Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? İzmir Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Eskişehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kütahyalılar Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.