Çanakkale Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çanakkale Otobüs Firmaları

Çanakkale Otobüs Firmaları
Çanakkale otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Çanakkale otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Şanlıurfa Astor Turizm 1
Hatay Nur Turizm 1
Sahil Seyahat 1
Has Turizm A.Ş. 1
Köksallar 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Tarihi dokusu ve yazlık ilçeleri ile en çok ziyaretçi çeken şehirlerin başında gelmektedir Çanakkale. Bu nedenle yılın her dönemi taksitli otobüs bileti ile şehre seyahat etmek mümkündür. Bilet aramanızı Neredennereye üzerinden yaparak şehre her zaman avantajlı fiyatlar ile yolculuk edebilirsiniz. Sitemizden Çanakkale uçak bileti de alabilirsiniz.

Şehirde bulunan şehitlikler ve savaş döneminden kalma eşyaların sergilendiği müzeler her sene yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yalnızca bu yönüyle değil yazlık ilçeleri ve plajları ile de gözde bir tatil şehridir. Ülkenin en büyük adası olan Gökçeada da ilde en popüler yerlerin başında gelir. Çanakkale’ye sefer düzenleyen 30’a yakın firma bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde Bayramiç Seyahat ve Çanakkale Truva şehre en çok seyahat eden firmalardır.

Ucuz otobüs bileti ile Çanakkale’ye gelerek şehri tüm yönleri ile yaşamak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve en hesaplı bilet araması yapabilirsiniz. Çanakkale’de gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Aynalı Çarşı, Assos, Gelibolu Mevlevihanesi, Kaz Dağı, Deniz Müzesi, Şehitler Anıtı, Nusrat Mayın Gemisi. Aynalı Çarşı; girişinde bulunan kitabede Padişah Abdülhamid zamanında yaptırıldığı belirtilmektedir. Kitabe Osmanlıca, İbranice ve Fransızca olmak üzere üç farklı dilde yazılmıştır. Şehir merkezinde bulunan çarşının iç duvarlarında yer alan aynalardan dolayı bu isimle anılmaktadır. Ünlü türküde de adı geçen çarşı şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Birinci Dünya Savaşı sırasında en çetin çarpışmaların yaşandığı Çanakkale Cephesi’nde hayatını kaybeden askerler anısına yaptırılan anıt ve çevresinde bulunan şehitlikleri de bölgedeyken ziyaret edebilirsiniz. Geniş bir alanda savaş döneminden kalma siperleri ve irili ufaklı birçok müzede sergilenen silahları, belgeleri, askerlerin günlük yaşamda kullandıkları eşyaları görebilirsiniz. Şehirde aynı zamanda farklı dönemlerden kalma antik kentlerde bulunmaktadır. Bunlardan en bilineni Truva Antik Kenti’dir. Meşhur tahta at hikayesi ile anlatılan kentin girişinde ve Çanakkale iskelesinde de birer tahta at heykeli bulunmaktadır. İskelede bulunan heykel Hollywood filmi Truva’da kullanılan heykeldir ve yapımcılar tarafından şehre hediye edilmiştir.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Iyi ve daha ucuz yolculuk" Misafir
Memnunum bu firmadan
"" Misafir
Alaşehir sarıkız turizm'den bilet aldik. Sefer iptal olmuş . Arayıp haber verme zahmetine giren kimse olmadı.ustelik bilet kullanılmış gözüküyor para iadesi de olmadi. Konuyla ilgili görüşmek için internette yazan iletişim numarasını aradım. 6-7 kişiyle gorustum herkes başkasının numarasını veriyor.madur olan biz olmamıza rağmen telafi etmeye çalışan bir muhatap dahi bulamadık. Bir daha bu firmayla yolculuk etmem.
"İdare eder" Misafir
Araç adeta dolmuş gibi çok fazla durdu ve araçda wifi internet çalışmıyor du
"Teşekkürler." Misafir
İlk defa köksallar ile seyahat gerceklestiriyorum. Ancak diğer firmalara göre gerçekten kaliteli bir firma. Sadece muavin bazen kaba davranışlarda bulundu ama genel olarak herşey güzeldi. Teşekkürler.
"Bilgilendirme Eksikliği" Misafir
Bileti aldığımda Çanakkale'den kalkıp İstanbul'a giden otobüslerin Otogar'dan değil de İskele'den kalktığı konusunda bilgilendirilmediğim için asıl binmem gereken otobüsü kaçırdım. Biletimin iadesini istediğimde ise iade yapamayacaklarını söylediler. Tartışma ve ısrarımın sonucunda 2 saat sonraki otobüs ile İstanbul'a yolculuk yaptım. Çanakkale'ye ilk defa giden insanların böyle bir ayrımdan haberdar olamayacaklarından dolayı gelen mesajda ve biletin üzerinde ototbüsün Çanakkale-İskele kalkışlı olduğunun belirtilmesi gerekir.
"İnternet çekmiyor " Misafir
İnternet bahanesi ile insanları kandırıp bilet satan bir firma...
"Rahat koltuk konforu" Misafir
Rahat olarak belirlenen oturma koltuk aralığı çok dardı.Bacaklarımızı rahatça uzatamadık.Koridor havalandırması çok soğuktu.Özellikle cam kenarları ve yukarıdaki havalandırma kapakçıklarını kapattığımız halde.Muavinin yolculara davranışı çok kibardı ve herkese yardımsever yaklaşım gösterdi.
"Tavsiye ederim" Misafir
Tesekkurler guvenli guzel bir yolculuktu sure biraz daha kisa olsaydi iyi olurdu 12 saat yol.. baya uzun kusalmasi gerekli
"Tavsiye ederim" Misafir
Tesekkurler guvenli guzel bir yolculuktu sure biraz daha kisa olsaydi iyi olurdu 12 saat yol.. baya uzun kusalmasi gerekli
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu