Antalya Çanakkale Otobüs Bileti

Antalya Çanakkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 716 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 25dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Çanakkale arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Çanakkale otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Çanakkale otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Antalya Çanakkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Antalya Çanakkale Otobüs Biletleri

 Antalya Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Antalya Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Tarihimiz bizim için son derece büyük bir öneme sahiptir. Tarihimizde önemli savaşlara ev sahipliği yapmış ve önemli zaferlerin kazanılmasına şahitlik etmiş şehirlerimizden bir tanesi Çanakkale’dir. Bu yüzden Çanakkale şehrimizin yeri çok daha ayrıdır. Bulunduğunuz şehir her neresi olursa olsun Çanakkale’ye gitmek ve bu tarihi dokuyu kendiniz hissetmek istiyorsanız o zaman bunun için bir tatil planı yapmanız yeterli olacaktır. Antalya – Çanakkale otobüs bileti arayışı içerisine girdiyseniz ve Antalya’dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız sizin için bu seferi düzenleyen firmalar bulunmaktadır. Çanakkale’de gezilecek ve görülecek yerler oldukça fazladır. Yeşillik alanlarının yanı sıra tarihi müzeleri, conk bayırı ve arıburnu’nundan başlayarak pek çok yeri gezip görebilirsiniz. Antalya – Çanakkale otobüs firmaları ; Pamukkale Turizm ve Isparta Petrol Turizm olarak bilinmektedir. Antalya’dan Çanakkale’ye gitmek istediğiniz zaman sizin için seferler düzenleyen bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Sizin için uygun olan gün ve saatlere en yakın olanı ile tercih yapabilirsiniz. Bu sayede hem tatil planınızı aksatmamış olacak, hem uygun fiyatları sayesinde bütçenizi sarsmamış olacak hem de kendinizi çok daha mutlu ve şanslı hissetmiş olacaksınız. Çanakkale’nin tarihi dokusu ile başbaşa kaldığınız zaman buraya gelmek ile doğru bir tercih yaptığınızı anlayacak ve tercihinizden memnun kalacaksınız. Kalitenin ve güvenin yolculuğunuz esnasında size eşlik etmesi de bir diğer avantajınız olacaktır.

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.