Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
480 TL
Bilet Al
500 TL
Bilet Al
600 TL
Bilet Al

Adana Çanakkale Otobüs Bileti

Adana Çanakkale Arası

En Ucuz Sefer
480,00 TL
Adana - Çanakkale Arası Kaç Km
1015 km
Adana - Çanakkale Arası Kaç Saat
17sa
Günlük Sefer Sayısı
4
En Çok Sefer Yapan Firma
Nevşehir Seyahat
Sefer Yapan Firma Sayısı
3

Adana Çanakkale Online Otobüs Bileti
Adana Çanakkale otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana Çanakkale güzergahı için arama yapın, Adana - Çanakkale arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve Çanakkale Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve Çanakkale şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana Çanakkale seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Çanakkale hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana - Çanakkale Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - Çanakkale arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Adana - Çanakkale otobüs bileti fiyatı en ucuz 480,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Nevşehir Seyahat tarafından satılmaktadır.

Adana - Çanakkale arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Adana - Çanakkale arasında günlük ortalama 3 firma 4 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Nevşehir Seyahat ,As Adana Seyahat ,Can Diyarbakır Turizm.

Adana - Çanakkale arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Adana - Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama 17sa sürmektedir.

Adana - Çanakkale arası uzaklık kaç km?

Adana - Çanakkale arası karayolu ile 1015 km'dir.

Adana Çanakkale Otobüs Biletleri

Adana, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan bağlı bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Türkiye’nin hemen hemen her noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana, Seyhan Nehrinin denize ulaştığı topraklar üzerinde Türkiye’nin en verimli arazi alanlarından biri üzerine kurulmuştur. Nehrin taşımış olduğu alüvyal arazi üzerinde bulunan şehirde pek çok tarım ürünü kolaylıkla yetiştirilebilir. Özellik pamuk ve pamuk ürünleri üretimi konusunda Adana hem yurt içinde hem de yurt dışında haklı bir üne sahiptir.

Adana, hem Türkiye’nin hem de dünyanın en eski yerleşim noktalarından bir tanesidir. Bu nedenle şehrin tarihi on bin yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Adana, çevresini kuşatan tatlı su kaynaklarının verimli ovaları üzerine kurulmuştur. Bu nedenle Adana, yetiştirdiği tarım ürünleri ile dikkat çeker. Bağlı bulunduğu bölgenin başlıca gelişmiş şehri olan Adana’da pamuk yetiştiriciliği ile hem yurt içerisinde hem de yurt dışında ünlüdür. Günümüzde değerli olan bu verimli topraklar geçmişinde de özellikle tarım toplumlarında gözde bir yerleşim merkezidir. Bu nedenle Adana eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alır. On binlerce yıllık tarihi boyunca farklı medeniyetlere ait tarihi ve kültürel değerleri biriktiren şehirde bugün geçmişinden kalan bu mirasları bir arada görebilirsiniz.

Türkiye’de maden zengini dördüncü bölge olarak kabul edilen Adana’da “krom, demir, manganez, kurşun, çinko” gibi madenler çıkarılmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana - Çanakkale otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Çanakkale, Türkiye’nin Kuzeybatı Anadolu topraklarından yer alan ve yakın dönem tarihine damgasını vurmuş şehirlerinden bir tanesidir. Avrupa ve Asya kıtalarında yer alan Çanakkale, Kurtuluş Savaşı’nın en önemli üstlerinden biri olarak Türk Milletinin en önemli siyasi konumlarından biri olmuştur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çanakkale otobüs bileti alarak Çanakkale otogarına geldiğinizde, “Mıhlı Çayı, Bozcaada Ayazma Plajı, Meryem Ana Kilisesi, Karabiga, Şahmelek Koyu, Ayazma Mesire Yeri, Yeni Zelanda Anıtı, Habbele Plajı, Şehitlik, Sulu Bahçe Koyu” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Çanakkale, okul gezileri, askerler ve turizm amaçlı gelen ziyaretçileri ile birlikte bağlı bulunduğu coğrafi konumun önemli şehirlerinden bir tanesidir.

Adana - Çanakkale otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Adana - Çanakkale otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? Adana Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana Çanakkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Nevşehir Seyahat 480 TL
As Adana Seyahat 500 TL
Can Diyarbakır Turizm 600 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.