Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

İzmir Çanakkale Otobüs Bileti

İzmir Çanakkale Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 319 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 28dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Çanakkale arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

İzmir Çanakkale otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Çanakkale otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İzmir Çanakkale otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İzmir Çanakkale Otobüs Biletleri

İzmir Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? İzmir Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

 

Çanakkale özellikle tarihteki önemi ile bilinen bir ilimizdir. Çanakkale kendi adıyla anılan bir boğazda yer alan Kuzey Batı Anadolu'da ki bir kentimizdir. Çanakkale şehri, Çanakkale Destanı'na ev sahipliği yapmıştır. Bu özelliği ile her sene binlerce yerli ve yabancı turistin gelmek istediği bir turizm merkezi olmuştur. Çanakkale Destanı'nın günümüzde en iyi anlaşılabileceği Gelibolu Yarımadası Milli Parkı bu ilimizde bulunmaktadır. Çanakkale ayrıca Truva Savaşı'na da ev sahipliği yapmıştır. Bu savaşla anılan Truva Atı aynı zamanda şehrin de önemli simgelerinden biridir. Çanakkale ayrıca Gökçeada ve Bozcaada adında iki adaya sahiptir. Bu adalar da şehrin turizmine önemli katkı sağlar.
İzmir Çanakkale Otobüs Bileti almak isterseniz sitemiz aracılığı ile bu güzergahta otobüs seferleri düzenleyen firmalara ulaşabilirsiniz. Çanakkale'nin tarihi yapısını görmek için İzmir Çanakkale Otobüs Bileti almak için sitemiz üzerinden tüm firmalara ulaşabilir. İzmir Çanakkale Otobüs Bileti satan firmalar Metro Turizm, Çanakkale Truva Turizm ve Isparta Petrol Turizm'dir. Yolculuk yaklaşık olarak 5 ila 6 saat arasında sürmektedir. Sitemiz aracılı ile bu firmalara ulaşabilir ve bu firmalardan otobüs biletinizi alabilirsiniz. Sitemiz size bu firmalardan en uygun fiyatlı biletleri sunmaya çalışmaktadır. Büyüleyici bir Çanakkale seyahati için otobüs biletinizi alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden alacağınız biletlerde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden biletlerinizi alarak firmaların şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır. 

İzmir Çanakkale otobüs bileti mi aradınız? İzmir Çanakkale otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Çanakkale otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 40 TL
Metro Turizm 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.