Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
55 TL
Bilet Al

Çanakkale İzmir Otobüs Bileti

Çanakkale İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 319 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 46dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Çanakkale İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Çanakkale İzmir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Çanakkale İzmir otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Çanakkale İzmir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Çanakkale İzmir Otobüs Biletleri

Çanakkale, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Kendi ile aynı ismi taşıyan bir boğaza ev sahipliği yapmakta olan şehir ülkenin yakın tarihi açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bunun nedeni Türk ulusu için bir destan niteliği taşıyan Çanakkale savaşlarının burada yaşanmış olmasıdır. Tarihi boyunca Osmanlı İmparatorluğu gibi en büyük medeniyetlerden birine ev sahipliği yapmıştır. Tarihi Troya şehri bu ilin sınırları içerisinde yer almaktadır. 

Çanakkale, coğrafi bölge olarak Ege Bölgesi’nde yer aldığından iklimsel olarak Akdeniz ikliminin genel özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak da hâkim bitki türü makidir. Hem tarihi açıdan hem doğal güzellikler bakımından önemli bir şehirdir. 
 
Çanakkale ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalar arasında Çanakkale İkiz Koyu, Şarapnel Vadisi, Morto Koyu, Sivrice Koyu, Marmaros Şelalesi, Karabiga, Kumkale Kalesi gibi noktalar yer almaktadır. 
 
İzmir, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. İzmir aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Bununla birlikte şehir, ülkenin en önemli liman kentlerinden biridir. Bu nedenle her yıl İzmir Uluslararası Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir. Liman şehrin ticari hayatının gelişmesin açısından oldukça önemlidir.
 
İzmir, aynı zamanda tarihi bakımdan da zengin bir şehirdir. İl sınırları içerisinde birçok antik kent yer almaktadır. 
 
İzmir Ankara otobüs bileti alarak da Ankara'ya gidebilirsiniz. Çanakkale’den zaman kaybetmeden İzmir’e gitmek için Çanakkale Truva, Isparta Petrol, Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.  
Çanakkale İzmir otobüs bileti mi aradınız? Çanakkale İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Çanakkale İzmir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 30 TL
Metro Turizm 55 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Çanakkale Hakkında
Nüfus:
28,877
Yüzölçümü:
9.950,43 km²
Plaka:
17
Telefon kodu:
(286)
Otogar:
Çanakkale Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.