scorecardresearch
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Ankara otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Nilüfer Turizm 34
Özen Turizm 13
Ulusoy Turizm 10
Lider Adana Seyahat 10
Kütahyalılar Turizm 7
- HEMEN SATIN AL ! -

Ankara otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Ankara bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizden Ankara uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz bilet ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Ankara’ya giden otobüs firmaları; yerel ve genel firmalar olarak 2 başlık altında toplanmıştır. Baysal Turizm, Showtime Turizm, Çağdaş Güven Turizm ve Ses Turizm firmaları şehrin yerel firmalarıdır. Diğer firmalar ise Ankara’ya sefer düzenleyen başlıca firmalardır.

Örneğin; İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapın ve karşınıza onlarca firma ve seferler, bilet fiyatları ve saatleri ile birlikte listelensin. Dilediğiniz seferi seçin ve Ankara’dan İstanbul’a ucuz bir şekilde seyahat edin! Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserlerin büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Ankara’ya giden otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir.

Güzergah bilgilerinizi girerek bilet sorgulama işlemi yaptığınız zaman karşınıza Ankara otobüs firmaları bilet fiyatları ve seferleri karşılaştırmalı olarak sıralanacaktır! Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir.

Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’in avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir.

Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.

Ankara otobüs firmaları bilgilerine bakarak Antalya Ankara otobüs bileti, Mersin Ankara otobüs bileti, Bursa Ankara otobüs bileti alabilir ve Ankara'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Otobüs çok uzun duruyor duraklarda " Misafir
Otobüs kilima kalıriferi bozuldu ve çok uzun bekledik malatya sanayisinde saat 9 :30 da elazıgda olamadık saat 11i gecti elazıg otogara gelmemiz
"Yolculuk" Misafir
Yolculuğumdan memnun değildim. Çünkü Denizli'de inmem gerekirken uyandırılmadığım için Aydın'a kadar gittim. Aydın'da kaç saat bekledikten sonra Denizli'den geçen bir otobüse bindirildim ve Denizli'ye saat 9.00-9.30 civarında ulaşabildim. Normalde 4.30 gibi Denizli'de olmam gerekiyordu.
"Super bir yolculuk" Misafir
Kendini bozmayan tek ismin ULUSOY olduğunu bir kez daha anladik...babaannemi merzifona yolladım o kadar güzel bir yolculuk geçirmiş ki...Bütün ilginiz ve alakasız ve konforunuz için sizlere teşekkürü bir borç bilirim. ..tesekkurler Ulusoy
"Kalitesiz " Misafir
45 dakika geç kalktı otobüs ve köy dolmuşu gibi her yere girdi çıktı yolculuk saati uzun sürdü
"Rezil" Misafir
Hayatımda Metro kadar rezil bir firma görmedim. Dinlenme tesisinde yemek aldım tam 28 lira ödedim. Pilav, kavurma ve yoğurt kavurmayı kokladığımda leş gibi kokuyordu mide bulantısından böğürdüm. Yoğurt acı bir şekilde ekşiydi ve pilav kıtır kıtır hiç yemeden bıraktım. 10 yıldır binmiyordum mecburiyetten bindim ama bundan sonra Allah korur inşallah!!!
"Memnun kaldim" Misafir
Kalitenin düşmemesi ni diler çalışmalarınız da başarılar dilerim
"Hayatımda yaşadığım en farklı yolculuktu!!!" Misafir
-Araç Ankaraya geç geldi ve otogardan geç kalktı
-Araçta televizyon çalışmıyordu, otobüsün sahibi de araçta idi, ve şöyle dedi; "televizyonu sadece telefon şarjı için kullanıyoruz" ama malesef tv lerde bozuk olduğu için şarj kısmı yerinden oynamıştı, kullanamadık
-Araçta ikram 1 kez ve sadece 3 içecek üzerinden yapıldı.
-Araçta muavin yoktu, Şöförün yanında araçın sahibi olduğunu sonra öğrendiğimiz bir kişi ilgileniyordu
-Bu kişi , Gece su isteyen bayanlara " bu saatte su mu olur, uyuyun " dedi, önce şaka yapıyor sandık ancak bu ilginç tavrını devam ettirdi
ve daha fazla anlatamayacağım şeyler
"" Misafir
Terminale girmeden Belediye Otobüsü gibi sürekli yolcuları indirip bindirmesinden dolayı memnun kalmadım.
"Çok pişmanım " Misafir
Yollarda rezil olduk, otobüs bozukmuş çok geç kaldım, gürültü sarsıntı hat safhada, ayrıca donduk. Bir daha metro ya binmeyecem
"Rezalet" Misafir
Valizimi daha ilk kullanışım ve mahfetmişler zaten arayı şikayet edicem onları