scorecardresearch
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Ankara otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya Vib Turizm 141
Kastamonu Özlem (Şerif Sezer Tozar) 88
malatya zafer turizm 87
Nilüfer Turizm 73
Efetur 45
- HEMEN SATIN AL ! -

Ankara otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Ankara bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizden Ankara uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz bilet ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Ankara’ya giden otobüs firmaları; yerel ve genel firmalar olarak 2 başlık altında toplanmıştır. Baysal Turizm, Showtime Turizm, Çağdaş Güven Turizm ve Ses Turizm firmaları şehrin yerel firmalarıdır. Diğer firmalar ise Ankara’ya sefer düzenleyen başlıca firmalardır.

Örneğin; İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapın ve karşınıza onlarca firma ve seferler, bilet fiyatları ve saatleri ile birlikte listelensin. Dilediğiniz seferi seçin ve Ankara’dan İstanbul’a ucuz bir şekilde seyahat edin! Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserlerin büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Ankara’ya giden otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir.

Güzergah bilgilerinizi girerek bilet sorgulama işlemi yaptığınız zaman karşınıza Ankara otobüs firmaları bilet fiyatları ve seferleri karşılaştırmalı olarak sıralanacaktır! Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir.

Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’in avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir.

Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.

Ankara otobüs firmaları bilgilerine bakarak Antalya Ankara otobüs bileti, Mersin Ankara otobüs bileti, Bursa Ankara otobüs bileti alabilir ve Ankara'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Jet turizm mi!!!! Önce düşünün derim" Misafir
Yıllardır yolculuk yapıyorum. Ama daha kötüsünü yapmamıştım. Belediye otobüsü tabiri tam bu otobüse göre bence. Bana satılan koltuk ile gittiğim koltuk farklı. Çoğu yolcunun ki de aynıydı. Jet turizm e yakışmayan bir sefer di. İkram olarak meyve suyu ile bitmiş kola şişesi dolaşıyordu. Ondan da almadım. Böyle ikram olmaz. Artık jet turizm alırken iki kere düşüncem.
"Çok süper" Misafir
Çok fazla yolculuk yapıyorum. İlk kez ASTOR firmasını kullandım. Gerçekten süper yolcu kalitesi, personel kalitesi. Başka hatlarda da kullanacağım.
"Kötü yolculuk" Misafir
Metro turizm başka firmada yer bulamayanların tercih ettiği şirket haline gelmis. Yolculuk baya kötüydü ne zaman kavramı ne doğru düzgün ikram ne de kendini güvende hissetme, hiçbiri yok.
"" Misafir
30 dakika gec kalkti :(
"Kalite mevcut değil " Misafir
Otobüs geç kalktı ve ilgi yoktu
"Şanala yakışır bir biçimde yolculuğumuzu atlattık " Misafir
Herşey çok güzeldi ellerinize sağlık
Rabbim yar ve yardımcınız olsun
"AŞTİ ÇALIŞANLARI YETERSİZ HİZMET" Misafir
yıllardır firmanızla yolculuk ediyorum ve 38 nolu gişeye bilet almaya gittik bizi metro turizme yönlendirdiler birdahamı tövbe...
"Fena degil" Misafir
Buraya yazılan okunurmu bilmiyorumda isim gereği sürekli seyehat ediyorum ve csr de olduğu gibi çoğu firmanın televizyon internet film çalışmıyor. Bunu denetleyen kontrol eden yokmu. 8 saat yol vakit geçmiyor. Temizligini gectim en azından TV ekranları çalışsın
"" Misafir
Otobüs tam 50 dakika gecikti. 50 DAKİKA. Ankaradan çıktıktan sonra 1 saat sonra tam yarım saatlik ara verdiler. 3 saatlik yolculuğum firma yüzünden 4.5 saat oldu.
"" Misafir
Zamanında otobüs kalmadı 30 dkka geç kalktı