scorecardresearch
Ankara Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ankara otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Nilüfer Turizm 34
Özen Turizm 13
Ulusoy Turizm 10
Lider Adana Seyahat 10
Kütahyalılar Turizm 7
- HEMEN SATIN AL ! -

Ankara otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Ankara bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Ankara otobüs bileti için aramanızı sitemizden yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Şehir ülkede en çok sefer düzenlenen şehirlerin başında gelmektedir. Ülkenin her şehrinden şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları ile Ankara’ya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizden Ankara uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Firmaların avantajlı biletlerine ulaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıklamak. Böylece size en uygun tarihteki tüm seferleri listelersiniz. Buradan seçiminizi yaptıktan sonra ise biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Başkent’e en ucuz bilet ile yolculuk ettiğinizde şehirde ziyaret edebileceğiniz ve görmeniz gereken yerleri şöyle sıralayabiliriz. Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Anıtkabir, Ankara Evleri, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Karagöl, Kuğulu Park. Ankara’ya giden otobüs firmaları; yerel ve genel firmalar olarak 2 başlık altında toplanmıştır. Baysal Turizm, Showtime Turizm, Çağdaş Güven Turizm ve Ses Turizm firmaları şehrin yerel firmalarıdır. Diğer firmalar ise Ankara’ya sefer düzenleyen başlıca firmalardır.

Örneğin; İstanbul Ankara otobüs bileti veya Ankara İstanbul otobüs bileti sorgulaması yapın ve karşınıza onlarca firma ve seferler, bilet fiyatları ve saatleri ile birlikte listelensin. Dilediğiniz seferi seçin ve Ankara’dan İstanbul’a ucuz bir şekilde seyahat edin! Anadolu topraklarında farklı şehirlerde yapılan tüm kazılar ve arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen eserlerin büyük bir kısmı Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde sergilenmektedir. Her gün açık olan müzeyi ziyaretinizde tarih öncesi çağlardan Hititler’e, Bizans döneminden Osmanlı’ya kadar birçok farklı medeniyetin izlerini görebilirsiniz. Ankara Kalesi’ne çok yakın bir konumda bulunan müze Atpazarı olarak adlandırılan semtte yer almaktadır. Ankara’ya giden otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir.

Güzergah bilgilerinizi girerek bilet sorgulama işlemi yaptığınız zaman karşınıza Ankara otobüs firmaları bilet fiyatları ve seferleri karşılaştırmalı olarak sıralanacaktır! Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının yer aldığı Anıtkabir; yılın her dönemi yoğun ziyaretçi çekmektedir.

Özellikle milli bayramlarda ve Atatürk’ün hayata veda ettiği 10 Kasım tarihinde en kalabalık zamanlarını yaşar. Aslanlı Yol olarak adlandırılan uzun girişten geçilerek Anıtkabir’in avlusuna gelebilirsiniz. Burada mozolenin bulunduğu alana gelerek, avlu etrafında bulunan kulelerdeki müzeleri de görebilirsiniz. Anıtkabir ziyaretiniz sonrasında yakın bir mesafede bulunan şehrin simge yapılarından biri olan Kocatepe Camisini de görebilirsiniz. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen Atatürk Orman Çiftliği; şehirde Atatürk tarafından oluşturulmuş bir çiftliktir.

Günümüzde piknik alanları, hayvanat bahçesi ve içerisinde bulunan mekanlar ile şehirde yaşayanların gezmek için tercih ettikleri alanların başında gelir. Ayrıca çiftlikten elde edilen birçok ürün de marketlerde satılmaktadır.

Ankara otobüs firmaları bilgilerine bakarak Antalya Ankara otobüs bileti, Mersin Ankara otobüs bileti, Bursa Ankara otobüs bileti alabilir ve Ankara'ya gidebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Güzel" Misafir
Geç kalan yolcularda beklenmese çok güzel yolculuk olacaktı. Otobüs saatinde yola çıkmalı. Kaptanlarda bunun bilincinde olmalı.
"Yaz mevsimi dondurma ikrami yapıldı" Misafir
internet çalışmıyor ki zaten telefonda da pek çekmiyordu.
radyo yok sayin
internet aramayin
film ve müzikler belki çeşitlendirilebilir.
"Ikram" Misafir
İçecekle birlikte atıştırmalık şeyler de ikram edilebilir. Genel olarak sorun yaşamadım. Teşekkürler..
"Yeni as bafra" Misafir
ben malatyada büyüyen aslen adıyamanlı olan ama ankarada çalışan bir ümmet evladıyım. bafrayı ayrı seviyorum yolculugum esnasında beni zamanında ulaştıran yeni as bafra turizmi ayrı seviyorum..

teşekkürler bölgenizde bulunan diğer firmalar gibi ulaşımı geciktirmiyorsunuz..
dün 6 saatte gittigim yolu başka firma ile 8 saatte geldim.
"Güzel" Misafir
Erzuruma giden firmalar arasında an pahalı koltuk fiyatı esadaş firmasında olmasına rağmen her konuda çok kaliteli bir firma olması nedeniyle sürekli tercihimdir.
"Hızlı ve komforlu" Misafir
Teşekkürler, sizin otobüsünüzden ve çalışanlarınızdan çok memnun kaldım.
"" Misafir
Yeni filmler yok olsa süper olur
"Teşekkür ederim." Misafir
Kaptan ve personelinize ve firmanıza ve nereden nereye. Com yetkili ve çalışanlarına tşk ederim Başarılar dilerim syg
"ARAÇ GÜVENLİĞİ VE TEMİZLİK" Misafir
Ben eksik yönleri değerlendireceğim. 1. Yanımızdaki otobüsle yol vermeme yüzünden ufak bir kaza yaptık. Pınarbaşı girişinde. Yaralı olmaması memnun edici. Yalnız şöförlerin yol güvenliğine en üst seviyede dikkati şart. Can taşıyorlar. 2. Araçta koku vardı. Bu olumsuzlukların yanında muavinin özverili davranışı için kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.
"Berbattı" Misafir
Bir daha tercih etmem asla bu şirketi. Şoför sürekli pencereyi açtı yolcular üşütecek mi ne yapacak umurunda bile değildi. O kadar yağmurda don sürat hızla gitti ve kaç kere kaza tehlikesi geçirdik. İğrenç bir yolculuktu. Kimseye tavsiye etmem