Kırklareli Otobüs Bileti

Kırklareli Otobüs Bileti

Kırklareli Otobüs Biletleri

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemizden yaptığınızda Kırklareli seyahatiniz için daima indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak isterseniz Neredennereye’nin sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara diyerek size en uygun seferleri görüntülersiniz. Seyahat edeceğiniz sefer için seçiminizi yaptıktan sonra yönlendirmeleri takip ederek biletinizi pratik bir şekilde anında satın alabilirsiniz. E-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen onay mesajı ile biletinizi belirlenen seferde kullanabilirsiniz.
Kırklareli Türkiye’nin Avrupa ile kara sınırını oluşturan bir noktada yer almaktadır. Bu yüzden şehir yurt dışı seferlerin de geçiş güzergahı üzerindedir. Sınır kapısına da ev sahipliği yapmasından dolayı şehir her zaman yoğun bir trafiğe sahiptir. Bunun dışında şehre ucuz otobüs bileti ile doğal ve tarihi güzellikleri görmek için seyahat eden binlerce kişi bulunmaktadır. Özellikle yaz tatili için tercih edilen bir nokta olan İğneada; şehrin en çok turist çeken noktasıdır. Burada her keseye uygun bir konaklama seçeneği bulmak mümkün. Bulgaristan sınırında yer alan belde geniş ormanlık araziler ile kaplı ve lezzetli balıkları ile tanınıyor. Lokantalarda ve otellerde bu leziz balıkların tadına bakabilirsiniz. Şehirde bulunurken ayrıca Alpullu ve Babaeski Köprüsü, Beyazıt Camii, Binbir Oklu Ahmet Baba Türbesi, Hapishane Çeşmesi, Hızırbey Camii, Sokullu Hamamı ve Kervansarayı’nı da görebilirsiniz.
Kırklareli biletleriniz için tüm işlemlerinizi sitemizden ve mobil uygulamamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmayı ilk defa tercih ediyorsanız hakkında fikir edinmek için yolcu yorum ve değerlendirmelerini de okuyabilirsiniz. Siz de dilerseniz yolculuğunuzun sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Kırklareli Otobüs Bileti
Kırklareli - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Haz Çarşamba
açık
28,1 °C
açık
21 Haz Perşembe
açık
29,1 °C
açık
22 Haz Cuma
hafif yağmur
29,9 °C
hafif yağmur
23 Haz Cumartesi
orta şiddetli yağmur
17,5 °C
orta şiddetli yağmur
24 Haz Pazar
orta şiddetli yağmur
26,8 °C
orta şiddetli yağmur