Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
135 TL
Bilet Al

İzmir Kırklareli Otobüs Bileti

İzmir Kırklareli Otobüs Bileti

İzmir Kırklareli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 551 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 22dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kırklareli arası giden otobüs firmaları ortalama 22 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Balıkesir Uludağ Turizm firmasıdır.

İzmir Kırklareli bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Kırklareli bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Kırklareli otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Kırklareli Otobüs Biletleri

İzmir, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. İzmir, Akdeniz ikliminin temel özelliklerini sergilemektedir. Bu nedenle il sınırları içerisinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Tarımsal üretimi bunun üzerine şekillenmiştir. İzmir, ticari açıdan gelişmiş bir şehirdir. Bunda şehrin içerisinde doğal liman olan İzmir Limanı’nın bulunmasının etkisi büyüktür. Bu yüzden her yıl şehrin ticaretine canlılık katmak amacı ile Uluslararası İzmir Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir.

Şehrin, sahip olduğu doğal güzellikleri ve iklimsel yapısı tarihi boyunca medeniyetler açısından ilgi çekici olmuş ve yerleşim için tercih edilen noktalardan biri haline gelmiştir. Özellikle liman kenti olması ve eşsiz güzellikleri ile antik çağın en gözde şehirlerinden biridir ve bu döneme ait pek çok tarihi kültürel değeri günümüze taşımayı başarmıştır. 

İzmir ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Alaçatı Evleri, Çeşme, Bergi Çırağı Konağı, Küplü Hamam, Foça Yel Değirmenleri, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Demircili Plajı yer almaktadır.

Kırklareli, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir ve Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer alır. İl coğrafi olarak, Tekirdağ, Edirne, Bulgaristan ile komşuluk içerisindedir. Şehrin en yüksek noktası Mahya Dağı’dır. Tarım ve sanayi alanında gelişim göstermiştir. Engebesiz arazilere kurulmuş oldukça büyük tarım alanları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi alanında da birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kırklareli ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Bulanık Dere Langozu, Bulanık Meşe Ormanı, İğneada Limanköy,  Kazandere, Pabuçdere, Kıyıköy Kastro Sahili, Saka Gölü Langozu yer almaktadır.

İstanbul İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. İzmir üzerinden zaman kaybetmeden Kırklareli’ne gitmek için Metro Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

İzmir Kırklareli otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kırklareli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kırklareli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Çanakkale Truva 130 TL
Balıkesir Uludağ Turizm 135 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kırklareli Hakkında
Nüfus:
232,309
Yüzölçümü:
6.299,78 km²
Plaka:
39
Telefon kodu:
(288)
Otogar:
Kırklareli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.