Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

İzmir Kırklareli Otobüs Bileti

İzmir Kırklareli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 551 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 21dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Kırklareli arası giden otobüs firmaları ortalama 16 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

İzmir Kırklareli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İzmir Kırklareli güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İzmir Kırklareli seyahatinize başlamadan önce, İzmir ve Kırklareli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İzmir ve Kırklareli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İzmir Kırklareli Otobüs Biletleri

İzmir, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. İzmir, Akdeniz ikliminin temel özelliklerini sergilemektedir. Bu nedenle il sınırları içerisinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Tarımsal üretimi bunun üzerine şekillenmiştir. İzmir, ticari açıdan gelişmiş bir şehirdir. Bunda şehrin içerisinde doğal liman olan İzmir Limanı’nın bulunmasının etkisi büyüktür. Bu yüzden her yıl şehrin ticaretine canlılık katmak amacı ile Uluslararası İzmir Enternasyonal Fuar’ı düzenlenmektedir.

Şehrin, sahip olduğu doğal güzellikleri ve iklimsel yapısı tarihi boyunca medeniyetler açısından ilgi çekici olmuş ve yerleşim için tercih edilen noktalardan biri haline gelmiştir. Özellikle liman kenti olması ve eşsiz güzellikleri ile antik çağın en gözde şehirlerinden biridir ve bu döneme ait pek çok tarihi kültürel değeri günümüze taşımayı başarmıştır. 

İzmir ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Alaçatı Evleri, Çeşme, Bergi Çırağı Konağı, Küplü Hamam, Foça Yel Değirmenleri, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Demircili Plajı yer almaktadır.

Kırklareli, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir ve Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer alır. İl coğrafi olarak, Tekirdağ, Edirne, Bulgaristan ile komşuluk içerisindedir. Şehrin en yüksek noktası Mahya Dağı’dır. Tarım ve sanayi alanında gelişim göstermiştir. Engebesiz arazilere kurulmuş oldukça büyük tarım alanları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi alanında da birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kırklareli ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Bulanık Dere Langozu, Bulanık Meşe Ormanı, İğneada Limanköy,  Kazandere, Pabuçdere, Kıyıköy Kastro Sahili, Saka Gölü Langozu yer almaktadır.

İstanbul İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. İzmir üzerinden zaman kaybetmeden Kırklareli’ne gitmek için Metro Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

İzmir Kırklareli otobüs bileti mi aradınız? İzmir Kırklareli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Kırklareli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Kırklareli Hakkında
Nüfus:
232,309
Yüzölçümü:
6.299,78 km²
Plaka:
39
Telefon kodu:
(288)
Otogar:
Kırklareli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.