Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kırklareli Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 665 km'dir.

Afyonkarahisar Kırklareli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Afyonkarahisar Kırklareli güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Afyonkarahisar Kırklareli seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kırklareli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Afyonkarahisar ve Kırklareli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Biletleri

 Afyon Kırklareli otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kırklareli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bayezid Camisi, Kırklareli kentinde; 1593'te Güllabi Ahmed Paşa yaptırmış. Paşa Camisi olarak da anılıyor. Cedid (ya da Semiz) Ali Paşa Camisi, Babaeski kentinde; Mimar Sinan tarafından 1561-65 arasında yapıldı. Dupnisa Mağarası, Demirköy’e bağlı Sarpdere köyü yakınında; toplam uzunluğu 3.150 m olan mağaranın içinde, sızan sularla oluşmuş bir dere bulunuyor.

Eski Cami, Babaeski kentinde; Fatih Sultan Meh- med tarafından 1467’de yaptırıldığı sanılıyor. Gazi Süleyman Paşa Camisi, Vize kentinde; 6. yüzyılda inşa edilmiş bir Bizans kilisesinden 14. yüzyılda camiye dönüştürülmüş; yapıya Küçük Ayasofya da deniyor. Hızır Bey Külliyesi, Kırklareli kentinde; 1383’te Kö- semihalzade Hızır Bey yaptırmış; cami, hamam ve arastadan oluşuyor.

İğneada, Demirköy kasabasına 26 km uzaklıkta; plaj, konaklama ve hizmet tesisleri. Incekoru orman içi dinlenme yeri, yize-Pmarhisar yolunun 7. km'sinde; geniş bir piknik alanı. Kadı Camisi, Kırklareli kentinde; Emin Ali Çelebi tarafından 1577'de yaptırılmış.

Kavaklı Meşe Korusu orman içi dinlenme yeri: KIrklareli kenti yakınında, mesire yeri. Kıyiköy, Vize kentine 34 km uzaklıkta; plaj. Mağara Manastırı, Vize kenti yakınında; yonca planlı şapel, büyük kilise, mezar şapeli ve hücrelerden oluşan yapı topluluğunun 9. yüzyıldan kaldığı sandıvor.

Midye Ayazma ve Manastırı, Eskiden Midye adıyla anılan Kıyiköy kasabası yakınlarında; bir kaya kütlesinin oyulmasıyla yapılan dinsel yapıların 7. ya da 9. yüzyıla ait olduğu sanılıyor. Sokollu Mehmed Paşa Köprüsü, Alpullu-Hayrabolu yolunda Ergene Irmağı üzerinde; Sinanlı Köprüsü adıyla da anılıyor. Sokollu Mehmed Paşa döneminde yaptırıldığı sanılıyor. Sokollu Mehmed Paşa Köprüsü, Lüleburgaz-Babaes- ki yolunda. Kaynarlı Deresi üzerinde; 16. yüzyılda yapılmış. Sokollu Mehmed Paşa Külliyesi, Lüleburgaz kentinde; cami, medrese, hamam ve kervansaraydan oluşan külliyenin 1564'te tamamlandığı ve Mimar Sinan’ın bir yapıtı olduğu biliniyor. Kervansaray günümüze ulaşmamıştır.

  Afyonkarahisar Hakkında
Nüfus:
396,621
Yüzölçümü:
14.718,63 km²
Plaka:
03
Telefon kodu:
(272)
Otogar:
Afyonkarahisar Otogarı
  Kırklareli Hakkında
Nüfus:
232,309
Yüzölçümü:
6.299,78 km²
Plaka:
39
Telefon kodu:
(288)
Otogar:
Kırklareli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.