Yolcu Sayısı
1

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Bileti

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Pamukkale Turizm
910 TLBilet Al

Afyonkarahisar Kırklareli Arası

 • En Ucuz Sefer910,00 ₺
 • Afyonkarahisar → Kırklareli Arası Kaç Km665 km
 • Afyonkarahisar → Kırklareli Arası Kaç Saat12sa 15dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı1

Afyonkarahisar Kırklareli Online Otobüs Bileti
Afyonkarahisar Kırklareli otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Afyonkarahisar Kırklareli güzergahı için arama yapın, Afyonkarahisar - Kırklareli arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Afyonkarahisar ve Kırklareli Şehirlerinde Ulaşım
Afyonkarahisar ve Kırklareli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Afyonkarahisar Kırklareli seyahatinize başlamadan önce, Afyonkarahisar ve Kırklareli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Afyonkarahisar → Kırklareli Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Afyonkarahisar - Kırklareli arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Afyonkarahisar - Kırklareli otobüs bileti fiyatı en ucuz 910,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Pamukkale Turizm tarafından satılmaktadır.

Afyonkarahisar - Kırklareli arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Afyonkarahisar - Kırklareli arasında günlük ortalama 1 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Pamukkale Turizm.

Afyonkarahisar - Kırklareli arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Afyonkarahisar - Kırklareli arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 15dk sürmektedir.

Afyonkarahisar - Kırklareli arası uzaklık kaç km?
Afyonkarahisar - Kırklareli arası karayolu ile 665 km'dir.

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Biletleri

 Afyon Kırklareli otobüs bileti mi aradınız? Afyon Kırklareli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bayezid Camisi, Kırklareli kentinde; 1593'te Güllabi Ahmed Paşa yaptırmış. Paşa Camisi olarak da anılıyor. Cedid (ya da Semiz) Ali Paşa Camisi, Babaeski kentinde; Mimar Sinan tarafından 1561-65 arasında yapıldı. Dupnisa Mağarası, Demirköy’e bağlı Sarpdere köyü yakınında; toplam uzunluğu 3.150 m olan mağaranın içinde, sızan sularla oluşmuş bir dere bulunuyor.

Eski Cami, Babaeski kentinde; Fatih Sultan Meh- med tarafından 1467’de yaptırıldığı sanılıyor. Gazi Süleyman Paşa Camisi, Vize kentinde; 6. yüzyılda inşa edilmiş bir Bizans kilisesinden 14. yüzyılda camiye dönüştürülmüş; yapıya Küçük Ayasofya da deniyor. Hızır Bey Külliyesi, Kırklareli kentinde; 1383’te Kö- semihalzade Hızır Bey yaptırmış; cami, hamam ve arastadan oluşuyor.

İğneada, Demirköy kasabasına 26 km uzaklıkta; plaj, konaklama ve hizmet tesisleri. Incekoru orman içi dinlenme yeri, yize-Pmarhisar yolunun 7. km'sinde; geniş bir piknik alanı. Kadı Camisi, Kırklareli kentinde; Emin Ali Çelebi tarafından 1577'de yaptırılmış.

Kavaklı Meşe Korusu orman içi dinlenme yeri: KIrklareli kenti yakınında, mesire yeri. Kıyiköy, Vize kentine 34 km uzaklıkta; plaj. Mağara Manastırı, Vize kenti yakınında; yonca planlı şapel, büyük kilise, mezar şapeli ve hücrelerden oluşan yapı topluluğunun 9. yüzyıldan kaldığı sandıvor.

Midye Ayazma ve Manastırı, Eskiden Midye adıyla anılan Kıyiköy kasabası yakınlarında; bir kaya kütlesinin oyulmasıyla yapılan dinsel yapıların 7. ya da 9. yüzyıla ait olduğu sanılıyor. Sokollu Mehmed Paşa Köprüsü, Alpullu-Hayrabolu yolunda Ergene Irmağı üzerinde; Sinanlı Köprüsü adıyla da anılıyor. Sokollu Mehmed Paşa döneminde yaptırıldığı sanılıyor. Sokollu Mehmed Paşa Köprüsü, Lüleburgaz-Babaes- ki yolunda. Kaynarlı Deresi üzerinde; 16. yüzyılda yapılmış. Sokollu Mehmed Paşa Külliyesi, Lüleburgaz kentinde; cami, medrese, hamam ve kervansaraydan oluşan külliyenin 1564'te tamamlandığı ve Mimar Sinan’ın bir yapıtı olduğu biliniyor. Kervansaray günümüze ulaşmamıştır.

Afyonkarahisar → Kırklareli En Uygun Otobüs Biletleri

Afyonkarahisar Kırklareli otobüs bileti mi aradınız? Afyonkarahisar Kırklareli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Afyonkarahisar Kırklareli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Pamukkale Turizm910 TL

Afyonkarahisar Hakkında

 • Nüfus396.621
 • Yüzölçümü14.719 km2
 • Plaka03
 • Telefon kodu(272)
 • OtogarAfyonkarahisar Otogarı

Kırklareli Hakkında

 • Nüfus232.309
 • Yüzölçümü6.300 km2
 • Plaka39
 • Telefon kodu(288)
 • OtogarKırklareli Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Afyonkarahisar → Kırklareli


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Afyonkarahisar Kırklareli Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr