Yolcu Sayısı
1

Kırklareli Otogarı

Kırklareli Otogarı

Kırklareli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (288) 214 32 09 - 214 12 60

Adres: Karacaibrahim Mahallesi, Mustafa Kemal Bulv. No:51, 39000 Merkez/Kırklareli

Kırklareli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kırklareli Otogarı Hakkında

Kırklareli Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan M.Ö 6. yüzyıla kadar uzanan tarihi ve sahip olduğu doğal güzellikleri ile dikkat çeken Kırklareli şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde, “Bulgaristan, Edirne, Tekirdağ, İstanbul” gibi şehirlerle komşuluk içerisinde bulunan Kırklareli karayolu ulaşımı açısından önemli bir noktada yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kırklareli otobüs bileti satın alarak Kırklareli Otogarına giriş yaptığınızda, “Kıyıköy Kastro Sahili, Beğendik Köyü, Dupnisa Mağarası, Pabuçdere, Panayır İskelesi Koyu, Aya Nikola Manastırı Kıyıköy, Karanlık Köyü, Bulanık Dere Longozu, Kıyıköy Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Kırklareli, Bulgaristan sınırında yer alan bir şehrimiz ve bu nedenle de bölgenin önemli ulaşım noktalarından bir tanesi. Kırklareli Otogarı üzerinden yalnızca Türkiye’nin belirli noktalarına seferler düzenlenmiyor aynı zamanda komşu ülkelere de otobüs seferleri bulunuyor. Kırklareli Otogarı üzerinden sefer düzenlenen başlıca ülkeler arasında Bulgaristan ve Yunanistan yer alıyor. Bu bölgeden yurt dışına açılan seferlerde gümrük taramalarının son derece sıkı şekilde yürütüldüğünü bilmekte fayda var. Kırklareli Otogarı içerisinde onlarca farklı otobüs firması yurt içine ve yurt dışına seferler düzenliyor. Aynı zamanda otogar üzerinden Akdeniz, Marmara ve Ege Bölgelerine de seferler mevcut. Kırklareli Otogarı içerisinde otobüs firmalarının beklemesi için peronlar aynı zamanda yolcuların vakit geçirmesi için kafeler, restoranlar, hediyelik eşya dükkanları mevcut.

Kırklareli Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?

Kırklareli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına seferler düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Nilüfer Turizm, Balıkesir Uludağ” gibi otobüs firmaları yer alıyor. Kırklareli Otogarı üzerinden, “Edirne Otogarı, Tekirdağ Otogarı, Malkara Otogarı, Çorlu Otogarı, Çerkezköy Otogarı, Havsa Otogarı, Uzunköprü Otogarı, Lüleburgaz Otogarı” gibi noktalara geçiş de yapabilirsiniz.

Kırklareli Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yer alan otogara kendi aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehrin birçok noktasından otogara ulaşım sağlamak için minübüsler bulunmaktadır.

Karacaibrahim Mahallesi, Mustafa Kemal Bulv. No:51, 39000 Merkez/Kırklareli

(288) 214 32 09

En Popüler Kırklareli Otobüs Firmaları

Kırklareli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kırklareli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Koç Turizm27
Fatih Turizm24
Metro Turizm18
Pamukkale Turizm17
Kale Seyahat5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr