scorecardresearch

İstanbul (Anadolu) Otobüs Bileti

İstanbul (Anadolu) Otobüs Bileti

İstanbul (Anadolu) Otobüs Biletleri

Hangi şehirde olursanız olun İstanbul otobüs bileti almak için öncelikle sitemizi ziyaret etmelisiniz. Ülkede şehirler arası yolcu taşıyan her firma İstanbul’a sefer düzenlemektedir. Tüm bu firmaların sundukları avantajlı fiyatları tek bir sayfada listelemek için aramanızı Neredennereye adresinde yaparak sizin için en uygun seferleri görüntüleyebilirsiniz. Seçiminizi yaparak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

İstanbul’un Asya diğer adıyla Anadolu Yakası’nda bulunan otogarın adı Harem’dir. Üsküdar ilçesindeki otogar genellikle Anadolu’dan şehre düzenlenen seferlerin son bulduğu noktadır. Ancak Trakya tarafından gelen otobüsler de buraya uğramaktadırlar. Otogardan şehrin diğer ilçe ve semtlerine toplu taşıma ile kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca şehirde belli merkezlere firmaların özel servisleri ile de ulaşabilirsiniz. Köklü tarihi ile İstanbul önemli yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin Asya Yakası’nda farklı dönemlerden kalma eserler ve doğal güzellikler arasında mutlaka görmeniz gereken yerleri şöyle sıralamak mümkün.

İndirimli otobüs bileti ile yola çıktığınız şehirde bulunurken görebileceğiniz başlıca eserler şöyle sıralanabilir. Harem otogarına çok yakın bir konumda bulunan Kız Kulesi deniz üzerinde yer alır. Sahilden kalkan teknelerle ulaşılabilen kuleden şehir manzarasını izleyebilir, restoranda leziz yemekleri tadabilirsiniz. Şehrin simgelerinden biri olan Haydarpaşa Garı Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. Garı ziyaret ederek buradan Kadıköy Çarşısı’na doğru yol alabilir dükkanlarda alışveriş yapabilir veya yan yana sıralanan kafelerde dinlenebilirsiniz. Beykoz kasırları, Anadolu Hisarı ve Göksu da şehirde görmeniz gereken yerler arasında.

Ülkede en çok seyahat edilen yerlerin başında gelen İstanbul’a her şehirden direkt olarak kara yolu ile ulaşım mümkün. Şehre seyahat için biletinizi sitemizden satın alabileceğiniz gibi mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İstanbul (Anadolu) - 5 Günlük Hava Tahmini
27 Nis Perşembe
açık
22,1 °C
açık
28 Nis Cuma
açık
13,1 °C
açık
29 Nis Cumartesi
açık
14,2 °C
açık
30 Nis Pazar
hafif yağmur
17,7 °C
hafif yağmur
01 May Pazartesi
hafif yağmur
16,9 °C
hafif yağmur