Yolcu Sayısı
1

Ilgaz otobüs bileti

Ilgaz Otobüs Bileti

En popüler Ilgaz otobüs rotaları

Ilgaz otobüs bileti fiyatları, Ilgaz otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Ilgaz otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KocaeliIlgaz300 TL19
İzmitIlgaz300 TL19
IğdırIlgaz850 TL12
SuşehriIlgaz550 TL9
ErzincanIlgaz80 TL8

Ilgaz otogarı

  • Ilgaz(376) 416 39 29

Ilgaz otobüs biletleri

Yazı ayrı kışı ayrı bir cennet olan Ilgaz İlçesi meşhur Ilgaz Dağı tarihi ve turistlik mekânları ve gezilip görülecek yerleri ile büyüleyici bir güzelliğe ev sahipliği ediyor.

Anadolu’nun şirin şehirlerinden Çankırı ilinin sevilen beldesi Ilgaz ömrünüzde bir defa gezip görmenizin gerektiği yerlerden bir tanesi. Ilgaz belediyesi tarihi dokusunu bozmamı ve evlerinin geçmişin değerli izlerini taşıyor

Kayak yapmaya uygun iklimi, şehitlik anıtları, piknik alanları, sizlere şifa verecek patika yolları donatmış birbirinden çeşitli ağaçlar ve temiz havası, hafta sonu balık tutarak ruhunuzu dinlendireceğiniz ırmakları bulabilirsiniz. Baharın renkleri ile bin bir güzelliğe bürünen tarları bağları ve bahçeleri ile Ilgaz Anadolu’nun kendisine has dokusunu taşıyan cennetten bir köşe olma özelliğini koruyor.

Ilgaz ilçesinin hem Karadeniz hem de karasal iklim özelliğinde olması bitki örtüsüne de çeşitlilik getirmiştir. Ilgaz ilçesinde bulunan İndağı Mağaraları, Kurmalar Köyü, Ilgaz Tümülüsleri, Cendere Köyü, Salman Höyük, Pazar Çayı, Kayı Köyü Camisi, Ilgaz Hamamı mutlaka görmeniz gereken ve tarihi Selçuklu Devleti dönemlerine uzanmaktadır. Devrez çayı kıyısında balıkçılıkla uğraşılmaktadır.

Turistler tarafından da ziyaret edilen bu güzel belde yurtiçi turizmde de her geçen gün önem kazanmaya devam ediyor. Günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak huzurlu bir dinlenme dönemi geçirmeye ihtiyacınız varsa Ilgaz tam size göre bir tatil seçimi olacaktır. İlçenin sitesini ziyaret ettiğinizde daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Ilgaz otobüs bileti alarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr