Yolcu Sayısı
1

Bafra otobüs bileti

Bafra Otobüs Bileti

En popüler Bafra otobüs rotaları

Bafra otobüs bileti fiyatları, Bafra otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Bafra otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
OrduBafra200 TL11
SamsunBafra100 TL10
VakfıkebirBafra38 TL10
AtakumBafra100 TL10
İstanbul (Anadolu)Bafra90 TL9

Bafra otogarı

  • Bafra(362) 544 55 44

Bafra otobüs biletleriBafra, Samsun ilinin bir ilçesidir. Karadeniz'e 20 kilometre uzaklıkta, denizden yüksekliği yaklaşık 20 metre olan ve Kızılırmak'ın biriktirdiği birikinti ovası üzerinde kurulmuş bir yerleşim yeridir. Bafra Ovası tanınmış yerlerinden biridir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Samsun - Bafra otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Bafra Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Bafra ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Bafra otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Samsun’a bağlı Bafra ilçesine gitmek için aradığınız Bafra otobüs biletini sitemizde bulabilirsiniz. Neredennereye.com tüm Bafra otobüs firmalarını bir araya topluyor. Bafra otobüs firmaları hakkında en güncel bilgileri edinebileceğiniz sitemizde yolcuların bu firmalara yapmış olduğu puanlama ve yorumları inceleyebilirsiniz. Metro Turizm ile direkt olarak Bafra’ya gelebildiğiniz gibi Samsun otobüs firmaları Özkaymak, Kanberoğlu, Lider Turizm, Aydoğan, Lüks, Artvin Seyahat, Van gölü ve Tokat Yıldızı firmaları ile de aktarmalı olarak Bafra’ya ulaşabilirsiniz. Bu firmaların araçları birbirinden farklı özelliklere sahip olabilir. Bunu öğrenmek için firmaları tek tek aramak yerine Bafra otobüs bileti aradığınız sayfada koltuk, seyahat ve süre gibi özellikleri inceleyebilirsiniz.

Bafra tarihi ve kültürel özellikleriyle Samsun ilinin en çok ziyaret edilen ilçelerinden biridir. Denize olan kıyısı ile huzur dolu bir ilçe olan Bafra Karedeniz gezisi rotasına alınabilecek büyük değere sahip büyük bir ilçedir. Bafra’ya genellikle aktarmalı olarak gelindiğinden otobüsler daha önceden doluyor o nedenle yer bulma sıkıntısı yaşanabilir. Bafra otobüs biletinizi alırken gideceğiniz tarihin en az bir hafta öncesinden araştırma yaparsanız bilet konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bafra otobüs bileti satın alarak Bafra Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurtuluş Yolu ve Tütün İskelesi, Onur Anıtı, İlk Adım Anıtı, Amisos Tepesi, Saat Kulesi ve Saathane Meydanı, İstiklal (Çiftlik) Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Bandırma Vapuru ve Milli Mücadele Açık Hava Müzesi, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gazi Müzesi, Havza Atatürk Evi Müzesi, Samsun Kent Müzesi, Sadi Tekkesi Kuvay-i Milliye Müzesi, Alaçam Mübadele Müzesi, Ladik Gölü, Simenit Gölü, Tekkeköy Mağaraları, Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu, Nebiyan Dağı, Kirazlık Adası, Aktaş Yaylası, Ladik Yaylası, Samsun Hayvanat Bahçesi, Mert Plajı ve Su Parkı, Samsun Teleferik Tesisleri, Ladik Akdağ Kayak Merkezi, Alaçam, 19 Mayıs, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Ladik, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme” gibi şehrin ve Bafra ilçesinin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Bafra Otobüs Seferleri

Günümüzde Samsun Otogarı üzerinden Bafra ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Ali Osman Ulusoy, Tokat Yıldızı, Kanberoğlu Turizm, Tokat Seyahat, Lüks Karadeniz, Süha Turizm, Özgül Bafra Turizm, As Bafra, Vangölü Turizm, Fındıkkale Turizm, Adıyaman Gülaras, Has Turizm, Öz Diyarbakır, Iğdırlı Turizm, Mardin Seyahat, Karadeniz Golden Turizm, Yeşil Artvin” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Bafra Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Bafra otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Bafra seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Bafra otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Bafra otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr