scorecardresearch

Ankara Otobüs Bileti

Ankara Otobüs Bileti

Ankara Otobüs Biletleri

Türkiye’nin başkenti ve devletin merkezi yolculuk edecekseniz en ucuz burada bulabilirsiniz. Şehir, bulunduğu merkezi konumu ve devlet kurumlarının önemi nedeniyle, yolculuklarında çok fazla talep edilen bir destinasyondur.

Şehirde toplam 12 vakıf 6 devlet olmak üzere toplam 18 üniversite bulunuyor. Bu sebeple, özellikle okul kayıt ve bitiş dönemlerinde ciddi yoğunluk yaşandığını bilmelisiniz. Bu dönemlerde Metro, Ulusoy, Kamil Koç gibi firmaları sefer sayılarını artırırken, Varan, Pamukkale, Nilüfer, Truva, Kontur, Özkaymak ve Zafer gibi firmaları da yolculuğunuz için alternatif sunuyor.En çok Eskişehir, İstanbul ve Samsun illerinden yolculuğu yapılsa da, şehrin rotası, Anıtkabir, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve 18 üniversiteye ev sahipliği yapması sebebiyle, Türkiye’nin her bölgesinden şehre sef düzenleniyor. 

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı başta olmak üzere Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerine sahip olan şehre bilet burada!

Hesaplı fiyatlara bulabileceğiniz Neredennereye.com’da anlık güncellenen bilet sistemimiz sayesinde saat kaç olursa olsun dilediğiniz an internet üzerinden online bilet satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz firma ile şehir yolculuğunuz sonunda otogara ayak basacaksınız. Türkiye’nin en büyük otogarlarından biri olan Otogar, metro, firma servisleri ve belediye sayesinde gitmek istediğiniz semte kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor.
 

Ankara Otobüs Bileti
Ankara - 5 Günlük Hava Tahmini
24 Tem Pazartesi
açık
27 °C
açık
25 Tem Salı
açık
29,1 °C
açık
26 Tem Çarşamba
açık
32,1 °C
açık
27 Tem Perşembe
açık
34 °C
açık
28 Tem Cuma
hafif yağmur
33 °C
hafif yağmur