Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Eskişehir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Eskişehir Otobüs Firmaları

Eskişehir Otobüs Firmaları
Türkiye’nin her ilinden en ucuz otobüs biletleri ile kara yolu üzerinden ulaşılabilen Eskişehir’e; 90’a yakın otobüs firması sefer düzenlemektedir. Yoğun öğrenci nüfusu nedeniyle ülke içinde en çok sefer düzenlenen illerden biri olan Eskişehir’e en uygun otobüs biletlerini sitemizden bulabilirsiniz. Bilet sorgulamanızı www.neredennereye.com adresinden yaparak otobüs firmaları ve indirimli bilet fiyatlarını aynı sayfada görüntüleyebilirsiniz. Şehre seyahatlerde Buzlu Turizm ve İsmail Ayaz en çok tercih edilen otobüs firmaları olarak ön plana çıkmaktadır. Seyahat edeceğiniz firma seçimini yaparken dilerseniz; otobüs biletlerini sitemiz üzerinden satın alarak yolculuk etmiş olan müşterilerin yorum ve değerlendirmelerinden de yararlanabilirsiniz. Şehir Porsuk Çayı etrafında kurulmuştur. Uzun yıllar bakımsız kalan bu akarsu yapılan çalışmaların ardından temizlenmiş ve çevresi ile şehrin cazibe merkezi haline gelmiştir. İç Anadolu’nun en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir; tarih boyunca konumu nedeniyle farklı medeniyetlerin ilgisini çekmiştir. Şehir topraklarında Hititler, Frigler, Bizans ve Osmanlı etkinlik göstermiştir. Şehre en ucuz otobüs biletleri ile seyahat ederek tüm medeniyetlerden kalmış eserler ile doğal güzellikleri ve şehre kazandırılan tüm yenilikleri görebilirsiniz. Otobüs firmaları arasından size en uygun seferi seçip şehre ulaştığınızda gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Bot ve sandal gezintileri yapılan Porsuk Çayı şehrin buluşma noktasıdır. Eskişehir’de en iyi kafe ve restoranları Porsuk Çayı çevresinde bulabilirsiniz. Akarsu boyunca bulunan yeşil alanlarda sokak sanatçılarına rastlayabilir, müzisyenlerin melodileri ile gezintinizi sürdürebilirsiniz. Yaz aylarında Eskişehir’de bulunuyorsanız yapay denizde serinleyebilirsiniz. Porsuk Çayı’nın bağlantı noktasına yapılan KentPark içinde bulunan bu yapay deniz ile şehir ortasında yaz tatili yapmanın tadına varabilirsiniz. Odunpazarı Eskişehir’in en güzel ilçelerinden biri. Burada yer alan tarihi evler; zamanın durduğu izlenimini veriyor adeta. Küçük meydanlara açılan dar taşlı sokakları ve sevecen halkı ile özellikle fotoğraf tutkunlarının uğrak yeri. Bu ilçede gezintinizin ardından çok yakın bir mesafede bulunan Kurşunlu Külliyesini de ziyaret edebilirsiniz. Osmanlı Döneminden kalma bu yapı 1517 yılında inşa edilmiştir. Sadece Eskişehir ve çevresinde çıkarılan lületaşı; şehrin simgesidir. Burada lületaşı kullanılarak yapılmış bir çok süs eşyası bulabileceğiniz gibi en güzel el yapımı eserleri de Lületaşı Müzesi’nde görebilirsiniz. Ucuz otobüs biletleri ile Eskişehir’e gitmek için bilet sorgulamanızı hem sitemizden hem de ücretsiz olarak indirebileceğiniz mobil uygulamamızdan yapabilirsiniz. Böylece dilediğiniz yerde tüm otobüs firmaları ve bilet fiyatlarını listeleyebilir, otobüs bileti alımınızı anında kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
"Genel olarak orta" Misafir
Çalışanları biraz havalıydılar. Bir çalışanı firmanın fazla dondurmasını yiyip durdu. Artistlik yapıp durdu.
"Değerlendirme " Misafir
Yolculuğum tek kelime ile berbattı. Otobüste Adanadan sonra aktarma varmış. Ama kimse söylemedi. Bilette de yazmiyordu.bize Adana'nın 3 ilcesini gezdirdiler ve Kadirli de bıraktılar. Ayrıca personelin davranışları çok kötüydü. Hayatımda bu kadar kötü yolculuk ve bu kadar kötü muameleye maruz kalmadım. Personel yanlislik oldu deyip özür dileyeceği yerde bütün kabahatin ben de olduğu ile suçladı. Bu kadar kötü bir firma olmak için gerçekten hiç özel çaba gerekir.
"Şikayet" Misafir
eskişehir ankara bilet fiyatı 20 tl iken benden 35 tl aldılar menmun kalmadım
"Tv " Misafir
tv çalışmıyordu
"Aksilik" Misafir
Aksilikler bizi buldu araç bozuldu 2 saat dışarıda kaldık. Ayrıca otogardan 40 dk gecikmeli çıktık.
Buna rağmen yetişme süremizden 1 saat 20 dakika gecikmeli olarak yetiştik.
Bu durum da kaybettiğimiz zamanın yarısını kazandığımızın göstergesidir.
"Hizmet" Misafir
Oturmuş olduğum koltuğun TV'si arizali kulaklık çalışmıyordu.yola cikmadan bu gibi eksikler giderilebilirdi.bence eski kalite ve disiplin anlayışını ulusoy firması kaybetmiş, bir daha mecbur kalmadıkça bu firmayı kullanmayacagim.
"Memnuniyet" Misafir
siteniz çalişma şeklini cokbeğendim hatırlatma amaçlı atılan mesajlar özelliklede arac vardığı zaman ki hava durumunu söylemenizi
"Memnuniyetsizlik" Misafir
Geçen hafta yaptığım yolculukta muavin 3 kere beni adeta azarladı. 3.de kendisine neden beni azarlar gibi konuştuğunu, sakin olması gerektiğini belirttiğimde bana ukalalık yaptı. Bundan böyle yaklaşık 4-5 senedir binmediğim ancak şu son 3 ay içinde tekrar binmeye başladığım Lider Adana'ya bir daha binmeyeceğim. Kaptanlarınızdan en ufak bir şikayetim yok ancak hostes ve hostlarınız çok saygısız ve kabalar. Özellikle de dikkatimi çekti, gençlere karşı güler yüzlüler ancak orta yaşlı ve yaşlılara aynı davranışı sergilemiyorlar. Bu yüzden bir daha bu firmayı tercih etmeyeceğim.
"Memnuniyet" Misafir
Her şey için teşekürler İsmail Ayaz'ın Değerli çalışanları,kolay gelsin.
"Aşkın" Misafir
herşey için teşekkürler