Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Aydın Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Aydın Otobüs Firmaları

Aydın Otobüs Firmaları
Aydın’a sefer düzenleyen 70’ten fazla firma bulunmaktadır. Bu firmaların sunmuş olduğu otobüs bileti kampanyaları ve indirimlerden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmaların özel indirimlerini bulabilir ve biletlerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Size en uygun seferler arasından seçim yapabilmek için; arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekledikten sonra bilet ara demeniz yeterli. Karşınıza gelen ekranda tüm firmaları bir arada görebilirsiniz. Böylece fiyatlar arasında karşılaştırmanızı kolay bir şekilde yaparsınız. Ülkenin iki önemli turizm beldesi olan Didim ve Kuşadası’na ev sahipliği yapan şehir bu nedenle; özellikle yaz döneminde yoğun yolcu trafiği yaşamaktadır. Aydın sadece yaz turizminde değil il toprakları içinde bulunan farklı dönemlerden kalma antik şehirler ve tarihi eserler ile de kültür turizmi için de büyük öneme sahiptir. En ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken gezebileceğiniz başlıca yerleri şöyle sıralayabiliriz. Afrodisas Müzesi, Cemal Bey Hamamı, Cihanoğlu Camii ve Kalesi, Zeus Mağarası ve Zincirli Hanı. Zeus Mağarası: Zeus ile ilgili anlatılan hikayelerden dolayı bu isimle anılan mağara; Davutlar Milli Parkı’na çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Mağara iç kısmında bulunan su birikintileri ile dikkat çekmektedir. Mağaranın bulunduğu tepenin üst kısmında ise Panionion Antik Kenti yer almaktadır. Zincirli Hanı: Nasuh Paşa külliyesinin bir bölümü olarak inşa edilmiş olan han; büyük bir kalıntı halindedir. İki katlı olarak inşa edilmiş olan hanın üst kısmına çıkmak için kullanılan merdivenler günümüzde yok olmuş durumdadır. Han 1708 yılında yapılmıştır.
"Metro turizm " Misafir
Metro sanırım muavinlerini seçerek alıyor. Nerede kültürsüz kaba adam var topluyorlar.yolculuk boyunca hiç yiyecek icecek servisi yapılmadı sadece su ikram edildi bir kez.ama yolculuk sonunda servis hiç bekletmedi hemen eve vardık.
"Teşekkür" Misafir
Merhaba
Kötü haber tez ulaşır derler aynen yaşadım ve bu zor anımda sizinle tanıştım. Aydın'dan Edirne'ye aldığım bir acı haber sonucunda yolculuk yapmam gerekti. Zamanla yarış halinde olduğumda "aydından edirneye otobüs" diye Google yazdığımda "nereden nereye" karşıma çıktı ve imkansız olan birşeyi başardı. Tek koltuk kalmıştı ve hemen online işlemlerimi yaptım. Dönüşte de tekrar "nereden nereye" internet üzerinden biletimi aldım. Zamanla yarıştığım zor anda hayatımı kolaylaştırdınız. Teşekkür ederim.
"YOLCULUK " Misafir
Yolculuk rahat ve huzurlu ancak Servis ile ilgili sorun yaşıyoruz istediğimiz güzergah yok cevabı yanında örneğin en yakın falan yer orda inersin deniliyor, buranın yabancısıyım desem de doğru dürüst muhatab alınmıyoruz her seferde aynı sorunu yaşıyorum ya özel araç çağırıyorum yada taksi tutmak zorunda kalıyorum. Güzergahı servis sürücülerimi belirliyor neden ulus caddesi gibi caddede istediğimiz güzergah ta ve yerde binip inme imkanımız olmuyor bu nedenle farklı seyahat şirketleriyle yolculuk yapmak zorunda kalıyoruz
"Teşekkür" Misafir
Araç tv leri görüntü amaçlı konduğu kanaatindeyim,neden derseniz 24 saatlık yolda iki film zorla izleme şansımız yok,tv ler çekmiyor kanal yok,internet yok,kulaklıklar çalışmıyor ,cihazlarda vakıt geçirecek oyun yok, verilen bir kek oda çok bayat, muavin konusunda, kaptanların bizim önümüzde muavini azarlaması bizleri üzmüştür.yoksa yolculuğumuz çok iyi geçmiştir.kolay gelsin.
"" Misafir
Gerçekten berbat bir yolculuk geçirdim bir daha kesinlikle binmem rahat olsun die suit arabaya bindik ama iğrenç ti kesinlikle binmem artık metronun hiç bir otobüsüne tavsiyede etmiyorum...
"" Misafir
En rezil yolculugumuzdu!
"BENİ MAGDUR ETTİNİZ" Misafir
BİLETİ ALDIKTAN DOKUZ GÜN SONRA BİLETİ İPTAL ETTİNİZ MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZİ ARADIM AMA KİMSEDEN DOGRU DÜRÜST BİLGİ ALAMADIM İLK İŞİNİZ O PERSONELİ EGİTMENİZ OLSUN Kİ ONDAN SONRA YORUM BEKLEYİN.
"Metro'dan Soğudum" Misafir
Bu hafta içinde yapmış olduğum 3 Adet Metro yolculuğundan dolayı Metro'dan soğudum, sitenize güvenip sizden aldık. Başka firmalarında bulunduğunu bilmediğimizden veya sitenizde bulunmadığından Metro ile yolcuk etmek zorunda kaldık ve her seferinde de pişman olduk...
"Bilet" siirt petrol turizm selam kolay gelsin ben ayın 21 de siirte gitcem acaba saat kacta kalkış var birde fiyatını ögrenebilirmiyim iyi günler
"Aydın turizm de bize çok kötü davrandılar..." yasemin aral
15.05.2011 saat 18.30 bodrumdan istanbula 34 zs 3040 plakalı aydın turizmle seyahat ettik.bindiğimizde muavin bir gergin herkese sert davranan birşekliyle direk 5 dakika sonra muavin ortada bir sebep yokken iki bebeğimi azarladı yerler birşey dökmeyin ona göre diye.bir yorumda bulunmadık.sonra içecek su istedik.muavin kulağında kulaklık umursamadı bile.şöföre söyledim sonunda.ardından annem kucağında bebk uyuyunca arkada boş yere geçici olarak geçmek istedi.annemi direk geç yerine diye tersledi.en öndekiler koltuğu sonuna kadar yatırınca biz iyice sıkıştık.benim bir yanım boştu yanıma bir bayan dah geldi ki artkada tüm koltukkr tekli idi.ben arkaya bakmak istediğimi söyleyince sana hesapmı vereceğim diye bağırdı.bu arad 2 yaşındaki çocuğum kustu.bırakın bana yardım etmeyiş ne bişr su getirdi ne bir mendil.kendi imkanlarımla temizlendim.bua rada uyuyakaldım ve bana geçerken çok kötü bir şekilde muavin vurdu.tam uyukuda olduğum için anlayamadım o anda.tüm otobüsün sadece bizim oturduğumuz ön bölüm saatlerce klimaları açarak buz gibi yaptılar içerisini.arkada sonra bri bey yer değiştirdi ve bize yer verdiki. onlar bile bu drurmu çok ayıpladı.bırakın bizi bebekli diye yardımcı olmaya aşırı kötü davrandılar.istanbul esenlere geldikve beylikdüzüne servisimizn olmadığını yeni öğrendik elimişzde 8 bagaj iki bebek teyzem annem ve ben saat 7 de süprizle uayandık.bizi ilgilrndirmrz başınızınb çaresine bakın denildiki bize bilet servis var diyerek satıldı.ik ssat bekledik rezi bir durumda.en sonunda başka servisten rica ettik ve gitik.annem şikayetini bildirince sizde birdaha aydın turizmle gelmeyin denildi.hayatımdaki en kötü yolculuğu insanlıktan nasibini almmaış bir muavin yüzünden geçirdik.ve tatilimizin sonu rezil tamamlandı artık aydın turizmin ismini duytmak istemiyoruz teyzem banka müdürü ben de tv de sorumluyum.biz sürekli seyhat ederiz.bence o kadar çok işe ihtiyacı olan dürüst iyi niyetli insan varki ortada onlara öncelik verin.böyle insanlar yüzünden isminizi lekelemeyin.
yasemin