Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Muğla Aydın Otobüs Bileti

Muğla Aydın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 101 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Muğla Aydın arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.

Muğla Aydın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Muğla Aydın güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Muğla Aydın seyahatinize başlamadan önce, Muğla ve Aydın hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Muğla ve Aydın şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Muğla Aydın Otobüs Biletleri

 Muğla Aydın otobüs bileti mi aradınız? Muğla Aydın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Muğla Aydın arası otobüs biletleri bir çok firma tarafından satılmaktadır. İki il arasında ki mesafenin az olması sefer saatlerini çoğaltmıştır. Muğla Aydın illeri arasında ki otobüs yolculuğunuz 1 saat 15 dakika sürecektir. Yolculuk esnasında herhangi olumsuz bir durum yaşanmadığı müddetçe mola verilmemektedir. İki il arasında ki toplam mesafe 100 kilometredir. İki kentte yaşam tarzları ve geçim kaynağı olarak birbirine benzemektedir. Şehirler yaz aylarını yerli ve yabancı turistleri ağırlayarak geçirmektedir. Muğla kentini daha çok yerli turist ziyaret etmektedir. Aydın kentine yakın olduğu için tatile gelen turistler günü birlik olarak şehri ziyaret edip görülmesi gereken yerlerini keşfederler. Özellikle yaz aylarında iki kent arasında ki sirkülasyon çok fazladır. Kültür olarak birbirine çok benzeyen şehirler ticareti arttırmak için otobüs seferlerini sıklaştırmıştır. Sitemizden dilediğiniz saate otobüs biletleri bulabilirsiniz. Yaz aylarında seyahat etmeyi düşünüyorsanız yer bulamama problemine karşın biletinizi önceden almanızı tavsiye ederiz. Muğla kentinden Aydın kentine gittiğiniz zaman ilk olarak Güvercinada Kalesi görülmelidir. Bu kale Kuşadası ilçesinde bulunmaktadır. İlçenin Hacı Feyzullah mahallesindedir. Bu kale tarihte savaşlardan korunabilmek için inşa edilmiştir. Bir limak görünümüne sahip olan kale tam donanımlıdır.  Kale surları bütün çevreyi sarmalayacak biçimde inşa edilmiştir. Kalenin günümüze kadar sağlam gelebilmesinin sebebi de bu surların fazlalığıdır. Surların yaklaşık 3 metre yükseklikte olduğu bilinmektedir. Kaleye kuş bakışı bakıldığı zaman bir beşgen şekli görülmetedir. Aydın seyahatiniz de Güvercinada Kalesi’ni gezdikten sonra Ege denizinin serin sularına kendinizi bırakmalısınız. Kuşadası mevki ünlü Kadınlar Plajı ismi verilen harika bir sahil şeridine sahiptir. Muğla Aydın otobüs biletleri aldıysanız sizlere şimdiden bu müthiş güzellikleri gömeniz ve doğanın tadını çıkarmanız için iyi tatiller dileriz.İki il arasında ki otobüs yolculuğunuz için ise şimdiden iyi yolculuklar.

  Muğla Hakkında
Nüfus:
866,665
Yüzölçümü:
12.949,21 km²
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Muğla Otogarı
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.