scorecardresearch
Van Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Van otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Hakkari Turizm 6
Vangölü Turizm 4
Metro Turizm 2
Patnos İtimat Turizm 2
Best Van Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Van seyahatleriniz için taksitli otobüs bileti aramanızı sitemizde yapabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Bilet bilgileriniz oluşturulduktan sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Van uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Van Kalesi; Van ovası olarak adlandırılan alanda geniş ve yüksek kayalık bir zemin üzerine kurulmuştur. Kaynaklarda geçen bilgilere göre kale Tuşba adıyla uzun yıllar Urartular tarafından merkez olarak kullanılmıştır. Osmanlı döneminde de askeri amaçlar ile kullanılan kaleye bazı bölümler eklenmiştir. Kale Van il merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz yerler; Abasağa Camii, Akdamar Kilisesi, İkiz Kumbetler, Evliya Bey Köprüsü ve Medresesi, Hoşap Kalesi, Kızıl Minareli Camii ve Van Gölü olarak sıralanabilir.

Akdamar Kilisesi: Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan kilise Surp Harç Kilisesi olarak da adlandırılmaktadır. 7. Yüzyılda Kudüs’ten kaçırılan Hakiki Haç parçasının barındırılması amacıyla inşa edilmiştir. Kilise dış duvarlarındaki kabartma ve figürler ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar ibadete kapalı olan kilise; 2010 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonrası 95 yılın ardından ilk kez bir ayine ev sahipliği yapmıştır. Kızıl Minareli Camii: Üzerinde kitabesi olmadığı için kesin yapılış tarihi bilinmemektedir. Günümüzde ziyaret edilebilen ibadethanenin cami bölümü Osmanlı, minaresi ise Selçuklu dönemi eseridir. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Muavinlerin yolculuklara nasıl davranılması gerektiği konusunda biraz eğitilmesi gerekiyor. Sonuçta biz müşteriyiz. Sen yerine siz ve laubali davranışlar konusunda eğitilmesi gerekiyor. Hareket saatleri zamanında değil buna bi düzenlenme getirmesi lazım..
"" Misafir
Genel olarak düzgün çalışıldığı ve hizmet te kusur yapılmamaya özen gösterildiğini gözlemledim
"Best vandaki en iyi yolculugumdu." Misafir
best vanda iyi bi yolculuk oldu. koltuklar mercedesin orjinal koltuguydu cok rahatti, griye cok yaslaniyirdu bu sebepten iyi uyudum.
"Pc" Misafir
Hep aynı filmler var bence film arşivinizi değiştirmelisiniz
"Güvenlik" Misafir
Şoförler bazı noktalarda dikkatsiz giriyorlardı.Acelemiz yok zaten biraz daha dikkatli olunabilir.Wifi kalitesi az.Tabletlerin internete bağlanmasında problem vardı.
"" Misafir
Bizlere böyle olanaklar sağladığınız için teşekkür ederim bizi net üzerinden bilet alarak bizleri rahat bi yaşam sağladınız sizlere teşekkür ederim
"Tv sıkıntılı " Misafir
İkramda yiyecek verilmiyor sadece içecek var ve tvyi bir kere kapattım sonra açınca sürekli lütfen bekleyiniz dedi açılmadı onun dışında herşey çok güzeldi
"Ehh isteee" Misafir
Hep bir bilet 2-3 kişiye satılmış. İyiki nereden nereye.comdan alıyorum. İnternetten alınca rahat oluyor.
"Buna da şükür..." Misafir
esasen kolay iş değil otobüs çalışanı olmak... teşekkür etmek lazım....yola ve yolculuğa ve de kimi misafirlere sabretmek... amaç ulaşmaksa gideceğimiz yere oraya da vardık şükür... kış şartları da vardı ama yorucu bir yolculuktu... başka ne diyem... ısıtma sorunlu, koltuk tv.si yoktu ve hak getire... vs..vs..sonunda üşüdüm ve de mideyi bozdum... yani buna da şükür...
"Şikayet" Misafir
Arac yarim saat gec kalkti. Yol boyunca cok fazla dur kalk yapiyor. 1 saat daha gec vardım varacagim yere. Kendi koltugumda oturamıyorum. Yolcularla kendim muhattap olmak zorunda kaliyorum.