scorecardresearch
Van Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Van otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Hakkari Turizm 6
Vangölü Turizm 4
Metro Turizm 2
Patnos İtimat Turizm 2
Best Van Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Van seyahatleriniz için taksitli otobüs bileti aramanızı sitemizde yapabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Bilet bilgileriniz oluşturulduktan sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Van uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Van Kalesi; Van ovası olarak adlandırılan alanda geniş ve yüksek kayalık bir zemin üzerine kurulmuştur. Kaynaklarda geçen bilgilere göre kale Tuşba adıyla uzun yıllar Urartular tarafından merkez olarak kullanılmıştır. Osmanlı döneminde de askeri amaçlar ile kullanılan kaleye bazı bölümler eklenmiştir. Kale Van il merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz yerler; Abasağa Camii, Akdamar Kilisesi, İkiz Kumbetler, Evliya Bey Köprüsü ve Medresesi, Hoşap Kalesi, Kızıl Minareli Camii ve Van Gölü olarak sıralanabilir.

Akdamar Kilisesi: Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan kilise Surp Harç Kilisesi olarak da adlandırılmaktadır. 7. Yüzyılda Kudüs’ten kaçırılan Hakiki Haç parçasının barındırılması amacıyla inşa edilmiştir. Kilise dış duvarlarındaki kabartma ve figürler ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar ibadete kapalı olan kilise; 2010 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonrası 95 yılın ardından ilk kez bir ayine ev sahipliği yapmıştır. Kızıl Minareli Camii: Üzerinde kitabesi olmadığı için kesin yapılış tarihi bilinmemektedir. Günümüzde ziyaret edilebilen ibadethanenin cami bölümü Osmanlı, minaresi ise Selçuklu dönemi eseridir. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Muavinlerin yolculuklara nasıl davranılması gerektiği konusunda biraz eğitilmesi gerekiyor. Sonuçta biz müşteriyiz. Sen yerine siz ve laubali davranışlar konusunda eğitilmesi gerekiyor. Hareket saatleri zamanında değil buna bi düzenlenme getirmesi lazım..
"Buna da şükür..." Misafir
esasen kolay iş değil otobüs çalışanı olmak... teşekkür etmek lazım....yola ve yolculuğa ve de kimi misafirlere sabretmek... amaç ulaşmaksa gideceğimiz yere oraya da vardık şükür... kış şartları da vardı ama yorucu bir yolculuktu... başka ne diyem... ısıtma sorunlu, koltuk tv.si yoktu ve hak getire... vs..vs..sonunda üşüdüm ve de mideyi bozdum... yani buna da şükür...
"Şikayet" Misafir
Arac yarim saat gec kalkti. Yol boyunca cok fazla dur kalk yapiyor. 1 saat daha gec vardım varacagim yere. Kendi koltugumda oturamıyorum. Yolcularla kendim muhattap olmak zorunda kaliyorum.
"Van ankara yolculuğu kabus..." Misafir
Metro turizme binmek mi bir daha tövbe araç sırf Suriyeli doluydu ve otobüs te koridor lara yatırılmış suriyeliler vardı yazıktır günahtır insanlık ayıbı yapan metro turizm ve suriyeliler é Demirtaş reklamı yapan karaktersiz muavin ile tam 20 saat yolculuk yapmak zorunda kaldık. ...
"Rezalet " Misafir
Fazladan mülteci yolcu bulundurmak biletiz yolcu almak saygısızca konuşmalar gerçekten rezalet bu Son olsun.
"Yolculuk" Misafir
Seyahatin bence bir numarası varsa o da Van Gölü turizm olsa gerek.
"ŞOFÖRÜN YOLCULARI TEHLİKİYE ATMASI" Misafir
Şoförünüz yolda uzun süreli telefonla konuştuğu için; tekerleğe vida battığı fark etmemiştir.Yolcuların can güvenliğini hiçe saymıştır.Tekerleğe vida battığını .Buzludağ Dinlenme tesislerinde moladan sonra 2.Şoför otobüsü kullandığında fark etmiştir.Konfor konusunda da otobüste tv açılmamıştır.Wifi hizmeti de yoktur.
"Berbat" Misafir
Yolculuğu berbat geçti birde otobüs yandı buda çabası tam anlamıyla kepazelik şiddetle tavsiye etmekten kaçının
"Şikayet" Misafir
Reklamlarında tv, wi-fi, digiturk gibi şeyler gösteriliyor ama wi-fi ve digiturk görmedim: ) shaktar- fb maçını izleyebilirim diye ümit etmiştim: )
"Namaz vakitlerinde aracin durması..." Misafir
Vakit Namazlarinin kilinması için durulmuyor..
Bunun için bir önlem alınabilir .. .