scorecardresearch
Van Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Van otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Van otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Hakkari Turizm 6
Vangölü Turizm 4
Metro Turizm 2
Best Van Turizm 2
Patnos İtimat Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Van seyahatleriniz için taksitli otobüs bileti aramanızı sitemizde yapabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna tıkladığınızda; şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri listelersiniz. Sonuç sayfasında tüm firmaları bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Bilet bilgileriniz oluşturulduktan sonra e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Van uçak bileti alımını da sitemizden yapabilirsiniz.

Van Kalesi; Van ovası olarak adlandırılan alanda geniş ve yüksek kayalık bir zemin üzerine kurulmuştur. Kaynaklarda geçen bilgilere göre kale Tuşba adıyla uzun yıllar Urartular tarafından merkez olarak kullanılmıştır. Osmanlı döneminde de askeri amaçlar ile kullanılan kaleye bazı bölümler eklenmiştir. Kale Van il merkezinden 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. En uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunduğunuz sürede gezebileceğiniz yerler; Abasağa Camii, Akdamar Kilisesi, İkiz Kumbetler, Evliya Bey Köprüsü ve Medresesi, Hoşap Kalesi, Kızıl Minareli Camii ve Van Gölü olarak sıralanabilir.

Akdamar Kilisesi: Van Gölü üzerindeki Akdamar Adası’nda bulunan kilise Surp Harç Kilisesi olarak da adlandırılmaktadır. 7. Yüzyılda Kudüs’ten kaçırılan Hakiki Haç parçasının barındırılması amacıyla inşa edilmiştir. Kilise dış duvarlarındaki kabartma ve figürler ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar ibadete kapalı olan kilise; 2010 yılında yapılan restorasyon çalışmaları sonrası 95 yılın ardından ilk kez bir ayine ev sahipliği yapmıştır. Kızıl Minareli Camii: Üzerinde kitabesi olmadığı için kesin yapılış tarihi bilinmemektedir. Günümüzde ziyaret edilebilen ibadethanenin cami bölümü Osmanlı, minaresi ise Selçuklu dönemi eseridir. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi dilediğiniz zaman güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Vasat" Misafir
Çok geç geldi. Her durakta gereğinden fazla durdu. Konuşmalar aldı verdi. İşini düzgün yapan yok.
Bir kez daha tövbe dedirtti. En son 2002 yılında binmiştim. Pişman olmuştum. Şimdi yine pişman ettiler.
"" Misafir
Mola çok geç veriliyor. Van dan yola çıkıyor Erzurum Hasankale de mola veriliyor. Daha erken örneğin Ağrıda mola verilebilir.
"" Misafir
Keyifli yolculuktu. 2+1 otobüs
"Fena değildi" Misafir
Ağlayan çocuklar hariç çalışmayan koltuk tvleridr eklemem gerek
"Yolculk değerlendirilmesi" Misafir
gerçekten yolculuk çok güzel hizmetiniz sevdim ama tek bir sorun var internet yoktur sizlere teşekkür ederim
"Fatura" Misafir
mail olarak gönderilen yolcu bilgileri fatura yerine geçiyormu yoksa faturamı gönderirseniz sevinirim
"" Misafir
Muavinlerin yolculuklara nasıl davranılması gerektiği konusunda biraz eğitilmesi gerekiyor. Sonuçta biz müşteriyiz. Sen yerine siz ve laubali davranışlar konusunda eğitilmesi gerekiyor. Hareket saatleri zamanında değil buna bi düzenlenme getirmesi lazım..
"" Misafir
Genel olarak düzgün çalışıldığı ve hizmet te kusur yapılmamaya özen gösterildiğini gözlemledim
"Best vandaki en iyi yolculugumdu." Misafir
best vanda iyi bi yolculuk oldu. koltuklar mercedesin orjinal koltuguydu cok rahatti, griye cok yaslaniyirdu bu sebepten iyi uyudum.
"Pc" Misafir
Hep aynı filmler var bence film arşivinizi değiştirmelisiniz