scorecardresearch
Konya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Konya otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Konya otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Has Turizm A.Ş. 4
Star Batman 3
Star Diyarbakır 2
CSR Seyahat 2
Süha Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Konya otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Konya bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti fiyatları arasında kolayca seçim yaparak Konya’ya seyahat etmek için tüm bilet işlemlerinizi sitemizde yapabilirsiniz. Neredennereye’de firmalar tarafından sunulan en avantajlı fiyatları listeler ve biletinizi satın alabilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz noktalar ile tarih bilgisini ekleyerek bilet ara dediğinizde; size en uygun tarihte gerçekleşecek tüm seferleri bir arada görürsünüz. Aralarında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya yolcu yorumlarını okuyarak firmalar hakkında fikir edinebilir, hızlı bir şekilde otobüs bileti alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Konya uçak bileti de satın alabilirsiniz.

Siz de yolculuğunuz sonrasında kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en geniş topraklarına sahip olan Konya; İç Anadolu’da bulunan konumu nedeniyle tüm ulaşım yollarına da yakın bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden kara yolu ile kolay ulaşım sağlanan şehre yaklaşık 70 firma sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz.

Alaaddin Camii, Beyşehir Gölü, Çatalhöyük, Karatay Medresesi, Mevlana Müzesi, Selçuklu Köşkü, Sırçalı Medrese, Şems-i Tebrizi Camii ve Türbesi. Beyşehir Gölü; Her yıl festival de düzenlenen göl milli park statüsündedir. Çevresinde 2 bin metre yüksekliğe sahip dağlar bulunan göl farklı balık türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Gölün içinde birçok ada da bulunmaktadır. Selçuklu Köşkü; şehrin en yüksek tepesi olan ve insan eliyle oluşturulmuş Alaaddin Tepesi’nde yer almaktadır. Alaaddin Camii ile yan yana bulunan köşkten günümüze sadece bir duvar kalmıştır ve bu duvar koruma altındadır. Duvardaki çini ve süslemeler ilgi çekici niteliktedir. Sultan Kılıçarslan döneminde yaptırılan köşk Alaaddin Köşkü olarak da adlandırılmaktadır. Biletlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de kolayca satın almanız mümkün. Akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Konya'ya geldikten sonra Ankara'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Ankara İzmir otobüs bileti de alarak İzmir'e seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Metro Turizmin REZALET MUAVİNLERİ !!!" Misafir
16.11.2017 tarih 08.00'de Konya'dan Aksaray'a giden Metro Turizm otobüsündeki muavin, eşime sözlü tacizlerde bulunmuştur. Bundan yaklaşık bir yıl önce de yine bir muavin tacizi ile karşı karşıya kaldık. Bu kez de eşimin telefon numarasını Metro adına aldığını iddia ederek elde ediyor ve gece 12'de eşime tanışmak için whatssapptan yazıyor. Bizzat gidip Konya'da şikayette bulundum. Fakat herhangi bir şey yapılmadı. Bundan sonra Metro'ya binmem de çevremdekileri de bindirmem. Bu kadar ciddiyetsiz, bu kadar seviyesiz, bu kadar disiplinsiz bir çalışma düzeni olamaz. Bu insanları kim neden barındırır? Ya da bu insanları kim denetler, neden denetleyip disiplini sağlamazlar?
"" Misafir
Şoför sürekli telefonda biriyle tartışıyorDu yola karşı dikkatli değildi hiç güvenli hissetmedik
"Guzell" Misafir
Iletisim cok iyiydi elinize saglikk
"Güvenli sürüş fakat uzun yol" Misafir
Konya Antalya arasını maalesef tam 6 saatte geldik yol hiç bitmeyecek sandım! su kolonya vs ikram güzeldi ürünler torku ve meysu markasıydı çok beğendim. Yolculuğum şoförün radyosu hariç sessizdi. Muavin ilgiliydi ama yavaş gittiği için bi daha tercih eder miyim emin değilim...
"Koltuk" Misafir
2+1 otobüs bileti almıştım..araç arızalanınca yerine 2+2 koymuşlar..koltuk konusunda sıkıntılar yaşandı..Saygılar..
"" Misafir
serik otogarına giriş yapmadan bizi yol kenarında indirdi.
"Süha " Misafir
Süha eskisi gibi değil maalesef .
"MctAdm" Misafir
İlk defa biniyorum beklediğimden iyi çıktı. Diğer firmalar Konya-G.antep arası 65 tl isterken ispatta petrol'ün 50 tl demesi yolculuğun kalitesinden şüphe duymaya başlamıştım ama beni yanılttı. Umarım firmanın tüm arabaları da aynı kalitededir. Teşekkürler Isparta petrol...
"" Misafir
İnsanlık ölmemiş dedirten şoför ve muavinleri, araçların rahatlığı ve güvenliği ayrı takdir hak ediyor ;)
"Seyahat" Misafir
Şoför beni epey endişelendirdi lakin sorumsuz ulaştık mahallimize . tabi yolun 2. Kısmında araç kullanan şoför için söylüyorum. İkramlar çok geç yapıldı saat 3 de bişey yemek içmek pek münasip olmuyor tabi. ayrıca muavin epey rahatsız mis sürekli burnunu çekti pek de hijyen le ilgisi yoktu.