Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
40 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Ankara Konya Otobüs Bileti

Ankara Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 258 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Konya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Konya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Ankara Konya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Ankara Konya Otobüs Biletleri

Ankara Konya otobüs bileti mi aradınız? Ankara Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Köşkköy Mescidi, 14. yy yapısı olduğu sanılmaktadır. Köylülerce Nasuh Bey Camii adıyla da bilinir.

Doğanbey Kükürtlü Hamamı, Doğanbey'in 2 km güneydoğusundadır. Suyu kükürtlü ve hidrojenlidir. Yüzeye çıkan suyun sıcaklığı 20 0C dir. Kaşıntılı deri hastalıklarını iyileştiricidir. Herhangi bir tesis yoktur.

Hüyük-Köşkköy Hamamı, Beyşehir-Şarkikaraağaç karayolunun doğusundadır. Hüyük'e 5 km uzaklıktadır. Kaplıcanın hafif bikarbonatlı ve kükürtlü suyu eski bir hamamın içinden kaynar. İçme kürü biçiminde uygulandığında özellikle böbrek hastalıklarına iyi gelmektedir. Kaplıcanın moteli vardır.

Sevindik Hamamı, Konya-Beyşehir karayolunun doğusunda, Sevindik Köyü'ndedir. Toprak alkali, bikarbonatlı suyun sıcaklığı 20 °C'dir. Karaciğer ve safra yolları hastalıklarına iyi gelmektedir.

Görünmez Köyü Madensuyu, Beyşehir'e 41 km uzaklıktadır. Sıcaklığı 18 0C olan madensuyu, sindirim güçlüklerinde yararlıdır.

Beyşehir Gölü, 1121 m yükseltide yer alan gölün alanı 650 km2'dir. Türkiye'nin 3. büyük gölü olan Beyşehir Gölü'nün en derin yeri 15 m'dir. Suları tatlı olan gölde, sazan, kızılkanat, turna, çamurcu ve yılanbalığı gibi balık türleri yaşar. Gölde 22 adacık vardır. Çevredeki ormanlık alan dinlenme yeri olarak ilgi görür. Motorlu kayık ve kayıklarla gezinti yapılabilen Beyşehir Gölü'nde belediyeye ait iki plaj, yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.

Yakamanastır Dinlenme Yeri, Beyşehiı'e 6 km uzaklıktadır. Zengin doğal bitki örtüsüne ve su kaynaklarına sahiptir.

Huğlu Köyü ile Gencek ve Üzümlü bucaklarında üretilen av tüfekleri, yörenin ulusal ve uluslararası düzeyde gelir getiren el sanatlarındandır. Ayrıca her yıl 12 Haziran'da Huğlu'da düzenlenen şenlik sırasında atış yarışmaları yapılarak kazananlara tüfek armağan edilir.

Ucuz otobüs biletleri ile Ankara’dan yola çıktığınızda yaklaşık 4 saat sonra Konya’ya ulaşırsınız. Bu kısa yolculukta genellikle molasız olarak düzenlenen seferlerde kullanılan otobüsler yeni model ve 2+1 oturma seçeneğine de sahip. Otobüslerde yolculuğu keyifli hale getirmek için çeşitli hizmetler sunulmakta. Hizmet detaylarını sitemiz üzerinden bilet arama sonuç ekranında görebilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz tüm firmaları ve sundukları indirimli fiyatları da bu sayfada bir arada görüntüleyebilirsiniz. Seferler arasından size en uygun olanını seçtikten sonra bilet alımınızı anında pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
Mevlana Müzesi Konya’nın en çok ziyaretçi çeken yerlerinin başında geliyor. Yapının şehir simgesi olarak kullanılan yeşil minaresi; hemen her yerde karşınıza çıkabilir. Bu minarenin minyatür bibloları ve hediyelik eşyaları da şehri ziyaret edenler tarafından çokça satın alınmaktadır. Sahibi olduğunuz online bilet otobüs yolculuğunuz için avantajlı bir adım olacak ve şehre Ankara’dan çok cazip fiyatlarla seyahat etmiş olacaksınız. Biletinizi yolculuk tarihinizden çok daha önce alarak her zaman en karlı alışverişi gerçekleştirmiş olursunuz.
Neredennereye size sadece otobüs biletleri sunmuyor; seyahat edeceğiniz şehir hakkında detaylı bilgileri, güncel hava durumunu, fşrmalar hakkında yolcu değerlendirmelerini ve ulaşım ile ilgili haberleri de sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizin sosyal medya hesaplarını da takip ederek firmaların kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Yolculuğunuz sonrası siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilir, firmalarla hakkında puanlama yapabilirsiniz. Otobüs bileti sorgulama, fiyat karşılaştırması yapma ve bilet alma işlemlerinizin tümünü mobil uygulamamız üzerinden de

gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Nesilden nesile aktarılan fıkraları ile günümüzde de çok iyi tanıdığımız bir şahsiyet Nasreddin Hoca. Hakkında edinilen bilgiler doğrultusunda 800 yıl önce Konya’da yaşadığı bilinen Hoca’nın mezarı Akşehir ilçesinde bulunmaktadır. Türbenin ilginç bir özelliği ise sanduka kısmının ayak ucunda kilitli demir bir kapı olmasına rağmen, türbenin diğer yanlarının açık olmasıdır. Karatay Medresesi Konya’ya Selçuklular tarafından miras kalan en önemli yapıdır. Mevlana’nın da ders verdiği söylenen medrese taş işleme kapısı ile dikkat çekmektedir. Ülkenin en büyük milli parkı olan Beyşehir Milli Parkı; 33 adadan oluşmaktadır. Çevresinde gelişmiş bir bitki örtüsüne ve canlı çeşitliliğine ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle fotoğraf meraklıları tarafından sıkça ziyaret edilen bir yerdir.

Ankara Konya otobüs bileti mi aradınız? Ankara Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Konya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ali Osman Ulusoy 40 TL
Metro Turizm 45 TL
Kontur Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.