scorecardresearch
Kocaeli Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kocaeli Otobüs Firmaları

Kocaeli Otobüs Firmaları
Kocaeli otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 6
Narlıca Seyahat 6
Has Turizm A.Ş. 4
Şanlıurfa Astor Turizm 4
Esadaş 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Kocaeli otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Kocaeli bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti rezervasyon, bilet arama ve satın alma işlemlerinizin tamamını sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmaların siteye özel indirimlerinden yararlanarak biletlerinizi satın alabilirsiniz. Size en uygun zamanda gerçekleşecek olan seferleri görmek için; arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna basmanız yeterli. Karşınıza gelen ekranda seçiminizi tamamlayabilirsiniz. Hangi firma ile seyahat edeceğinize karar verirken fiyat karşılaştırması yapmanın yanı sıra yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Sitemizden Kocaeli uçak bileti de alabilirsiniz.

İstanbul ve Anadolu’ya açılan yolların üzerinde bulunduğu ve önemli sanayi şehirlerinden biri olduğu için; Kocaeli’ne ülkede şehirler arası yolcu taşıyan tüm otobüs firmaları sefer düzenlemektedir. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz Kocaeli’de bulunduğunuz sürede görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Antik Su Kemeri, Ballıkayalar Vadisi, Bayramoğlu adası, Cirbin Ali Mağarası, Demirciler Konağı, Darıca Hayvanat Bahçesi, İzmit Sahili. Darıca Hayvanat Bahçesi: Şehir merkezinden 55 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ülkede en çok hayvan türüne ev sahipliği yapan hayvanat bahçesidir. 250’den fazla bitkinin de bulunduğu bu yer ayrıca önemli botanik parkları arasındadır.

Ballıkayalar Vadisi: Özellikle dağcılık sporu ile uğraşanlar tarafından sık ziyaret edilen bir yerdir. 1,5 km uzunluğundaki vadide göl ve şelaleler de bulunmaktadır. Vadi içinde kamp yapmaya uygun alanlar da yer alır. Mobil uygulamamız üzerinden de bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz. Seyahat ettiğiniz firmanın tüm hizmetleri ile ilgili görüşlerinizi ve yorumlarınızı da yolculuğunuz sonrasında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kocaeli'ye geldikten sonra Ankara'ya hızlıca geçiş yapabilir ve Ankara İstanbul otobüs bileti de alarak İstanbul'a seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Çok guzel" Misafir
Bilet alma rahatlığı bir yana otobüs çalışanları hakkaten çok iyiydi. Memnun kaldığım bir yolculuktu
"Çok guzel" Misafir
Bilet alma rahatlığı bir yana otobüs çalışanları hakkaten çok iyiydi. Memnun kaldığım bir yolculuktu
"Gidemedim" Misafir
Hava şartlarından dolayı gidemedim. 2 buçuk saat kala iptal ya da açık bilet için aradık talebimi gerçekleştirmediler. Param boşa gitti.
"Değerlendirme" Misafir
filmler güzeldi, personelin tutumunu da beğendim.
"Araç geç bir buçuk saat geç geldi! " Misafir
Aracın bir buçuk saat geç gelmesi dışında bir problem yok!
"ULUSOY BU DEĞİL Dİ..." Misafir
Ben ulusoy 'un eski konforuna aldanarak yolculuk yaptım...Bu isme yazık olmuş.Firma ya adını değiştirsin ya otobüslerini
"Yanlış koltuk resimleri" Misafir
Bize verilen resimde söför arkası idi ama araca bindiğimiz de sag ikinci sıra oldugunu fark ettik bu nasıl olabiliyor bu bizi garipsetti
"Cok kötü" Misafir
Kötü
"Şikayet" Misafir
Araçta koltuklu yolcu vardı, adam arka tarafta iki koltuk arasında oturuyordu, normalde o adama bilet kesilmemesi lazım. Araç 1,5 saat geç geldi.
"Hamam böceği" Misafir
Bu size inandırıcı gelmeyebilir. Bu sebeple bu maili görmeden önce bir şikayet oluşturmadım; fakat yolculuğım boyunca bana cam tarafındaki bir çok hamam böceği eşlik etti. Bu hem çok rahatsız edici hem de tiksindirici bir durum. Otobüste hamam böceğine ilk defa rastlıyorum. Bunun yanı sıra bu devirde hala bu kadar eski bir otobüsün sefere çıkarılması hiç sağlıklı, güvenli ve hoş değildi. Koltuğun önündeki küçük ekrana telefonumu usb girişinden şarj etmek üzere dokunduğumda bütün ekran üzerime devrildi ve arkadaki kablolar bana sırıtıyordu. Bunun üzerine geçirdiğim şok ile şoförün bitmek bilmeyen yüksek sesli müzik dinletisi, otobüste iki tane olmak üzere biri ortada biri önde olan yüksek sesli, çekmek zorunda olmadığım işkencesi bir türlü son bulmadı. Ayrıca şoförlerden bir tanesinin telefonunun sesinin aşırı çıkması ve telefonla yüksek sesle konuşması, aynı şoförün gerçekten isteksiz olan muavini tüm yolculara duyuracak şekilde azarlamadı da can sıkıcıydı. Bütün bunların yanında otobüste diğer yolcuları rahatsız edecek derecede yüksek sesle sohbet eden ve kahkalar agab bazı yolcuların bir süreden sonra uygun bir biçimde uyarılmasının sağlanması firmanın kalitesini gösterirdi. Tüm bunları göz önünde bulundurursak gerçekten fıkra gibi otobüs yolculuğu geçirmiş bulunmaktayım. Daha önce iki kere yolculuk yaptığım CSR turizmin bu üçüncü yolculuğundan sonra bir daha bu firmayla yolculuk yapmayı düşünmüyorum.