Ankara Kocaeli Otobüs Bileti

Ankara Kocaeli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 342 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 26dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 19 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Kocaeli arası giden otobüs firmaları ortalama 24 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Kocaeli otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Kocaeli güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Kocaeli seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Kocaeli hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Kocaeli şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Kocaeli Otobüs Biletleri

Ankara Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? Ankara Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Halıdere, Değirmendere ile Ulaşlı arasındaki köydür. İzmite 23 km uzaklıkta ve plajlarıyla ünlüdür. İl merkezine dolmuş ve vapur vardır.

Karamürsel, Körfez’in güney kıyısında İzmit-Yalova-Bursa karayolu üzerindedir. İzmit’e 34 km uzaklıktadır. İlçe ekonomisi tarıma dayanır. Antik çağda Prenetos adıyla anılan yörede, MÖ 1200'lerde Hitit yerleşimi vardı. MÖ 7. yy’da Frig, MÖ 620'de Lidya ve 546'da Persler'in eline geçti. Yöreye 5. yy'da Bithynia toplulukları yerleşti. MÖ 74'te ise Roma yönetimine girdi. Bizans İmparatoru Konstantinos'un annesi Helena, Hersek Köyü yakınlarında doğduğu için kent bir süre Helenapolis diye anıldı. 1070'lerde Selçuklulara, 1324 te ise Osmanlılar’a katıldı. Kocaeli'nin en güzel yerlerinden olan Karamürsel, dinlenme yeri niteliğindedir. Zeytinlikleri ünlüdür. Birçok gazino ve lokanta vardır. Pansiyonculuk da yapılmaktadır. İzmite kara ve deniz yoluyla bağlıdır. 

Ankara Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? Ankara Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Kocaeli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
malatya zafer turizm 45 TL
Kırşehir Şanal 48 TL
Lüks Afşınlılar Seyahat 50 TL
Kargı Turizm 50 TL
Yeni Aksaray 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Kocaeli Hakkında
Nüfus:
1,676,202
Yüzölçümü:
3.625,29 km²
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Otogar:
Kocaeli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.