Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al

Konya İzmit Otobüs Bileti

Konya İzmit Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 115,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 29dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya İzmit arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Konya İzmit otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya İzmit güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya İzmit seyahatinize başlamadan önce, Konya ve İzmit hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve İzmit şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya İzmit Otobüs Biletleri

Konya, ülkenin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan illerinden bir tanesidir. Aynı zamanda ülkenin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Bunun yanı sıra Ankara’dan sonra bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ikinci ilidir. Konya sınırları içerisinde karasal ikimin özellikleri görülür. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum şehrin tarımsal üretimi üzerinde de etkili olmuştur. 

Konya dönemin en önemli isimlerinden biri olan Mevlana’ya ev sahipliği yapmıştır. Mevlana günümüzde tüm dünyayı etki altına alan hoşgörü fikirlerinin temelini burada atmıştır. Mevlana’yı anmak için her yıl binlerce kişi şehri ziyarete gelir. 
Konya, bakıldığı zaman tarihi açıdan da köklü şehirlerden bir tanesidir. Geçmişinde pek çok Anadolu medeniyetine ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Karamanoğulları ve Anadolu Selçuk dönemlerinde başkent olmuştur. Bu nedenden dolayı dönemleri yansıtan eserleri şehir içerisinde görmek mümkündür. 

İzmit, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Daha sonrasın ise Kocaeli iline bağlanmıştır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölge nedeni ile il sınırları içerisinde denizin ılımanlaştırıcı etkisinden yararlanan ılıman iklim özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak tarımsal üretimi de çeşitlilik göstermektedir. 
İzmit ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Kerpe Sarısu, Meşukiye Aygır Deresi, Bağıganlı, Balıkayalar Tabiat Parkı, Kocaeli Saat Kulesi, Gayret Gemi müzesi yer alır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden İzmit’e gitmek için Metro Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Konya İzmit otobüs bileti mi aradınız? Konya İzmit otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Konya İzmit otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  İzmit Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Otogar:
İzmit Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.