Yolcu Sayısı
1

Adana İzmit Otobüs Bileti

Adana İzmit Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Adıyaman Ünal Turizm
450 TLBilet Al
Mardin Seyahat
450 TLBilet Al
Lux Diyarbakır Seyahat
550 TLBilet Al
Hatay Günsas Tur
600 TLBilet Al
Marses Turizm
643 TLBilet Al
Özlem Cizre Nuh
650 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
650 TLBilet Al
Venn Seyahat
650 TLBilet Al
Öz Gülaras
650 TLBilet Al
Star Diyarbakır
650 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
650 TLBilet Al
Cizre İtimat Turizm
680 TLBilet Al
As Adana Seyahat
698 TLBilet Al
Jet Turizm
698 TLBilet Al
Siirt Petrol
700 TLBilet Al
Adıyaman Anka Turizm
700 TLBilet Al
Martur Turizm
700 TLBilet Al
Çayırağası Vip
700 TLBilet Al
Seç Turizm
700 TLBilet Al
Ben Turizm
700 TLBilet Al
Star Batman
700 TLBilet Al
Diyarbakır Barış Turizm
700 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
700 TLBilet Al
Dilmenler Mardin Seyahat
700 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
700 TLBilet Al
Niğde Aydoğanlar
747 TLBilet Al
Deveci Nazar Turizm
750 TLBilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm
750 TLBilet Al
Metro Turizm
1100 TLBilet Al

Adana İzmit Arası

 • En Ucuz Sefer450,00 ₺
 • Adana → İzmit Arası Kaç Km626662 km
 • Adana → İzmit Arası Kaç Saat10sa 45dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaSeç Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı29

Adana İzmit Online Otobüs Bileti
Adana İzmit otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Adana İzmit güzergahı için arama yapın, Adana - İzmit arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Adana ve İzmit Şehirlerinde Ulaşım
Adana ve İzmit şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Adana İzmit seyahatinize başlamadan önce, Adana ve İzmit hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Adana → İzmit Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana - İzmit arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Adana - İzmit otobüs bileti fiyatı en ucuz 450,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Adıyaman Ünal Turizm tarafından satılmaktadır.

Adana - İzmit arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Adana - İzmit arasında günlük ortalama 29 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Adıyaman Ünal Turizm, Mardin Seyahat, Lux Diyarbakır Seyahat, Hatay Günsas Tur, Marses Turizm, Özlem Cizre Nuh, Öz Diyarbakır Seyahat, Venn Seyahat, Öz Gülaras, Star Diyarbakır, Midyat Seyyidoğlu, Cizre İtimat Turizm, As Adana Seyahat, Jet Turizm, Siirt Petrol, Adıyaman Anka Turizm, Martur Turizm, Çayırağası Vip, Seç Turizm, Ben Turizm, Star Batman, Diyarbakır Barış Turizm, Has Karayolu Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Niğde Aydoğanlar, Deveci Nazar Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm, Metro Turizm.

Adana - İzmit arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Adana - İzmit arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 45dk sürmektedir.

Adana - İzmit arası uzaklık kaç km?
Adana - İzmit arası karayolu ile 626662 km'dir.

Adana İzmit Otobüs Biletleri

Adana, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve son yapılan nüfus çalışmalarına göre iki milyonun üzerinde nüfusu ile ülkenin altıncı büyük kenti olan şehirdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Adana otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adana, Türkiye’nin en büyük 5. şehri olarak kabul edilmektedir. Akdeniz ikliminin etkisi altında bulunan şehir özellikle tarımsal üretim açısından son derece uygundur. Bunun nedeni şehrin Seyhan Nehri’nin verimli alüvyon arazileri üzerine kurulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle Adana’da yer alan Çukurova pamuk üretimi konusunda dünyanın sayılı noktalarından biri haline gelmiştir. Bu nedenle şehir her yıl Türkiye’nin farklı noktalarından gelen ve pamuk tarlalarında çalışan mevsimlik işçileri ağırlar. Adana, Türkiye’nin sıcaklık seviyesi en üst noktalara ulaşan şehirlerinden bir tanesidir. Verimli toprakları ve sıcak iklimi birleştiğinde topraklarında birçok tarım ürününün yetişmesine olanak sağlar.

Adana, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında kurulmuş olan bir şehir olarak oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Bu nedenle şehrin bugünkü modern yapılanması içerisinde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Sabancı Merkez Cami, Taş Köprü, Saat Kulesi, Adana Sinema Müzesi, Adana Atatürk Evi Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Ziya Paşa Bulvarı, Mısır Çarşısı ve Çakmak Caddesi, Yumurtalık Plajı, Botaş Plajı, İncirli Plajı, Merkez Park, Çoban Dede Türbesi ve Parkı, Dinozor Parkı, Atatürk Parkı, Çobandede Yerel Kuş Parkı, Karataş Tabiat Parkı, Sakıp Sabancı Parkı, Kapuzbaşı Şelalesi, Küp Şelaleleri, Bahçecik Şelalesi, Seyhan Nehri, Ceyhan Nehri, Feke - Göksu Nehri, Kapıkaya Kanyonu, Karaisalı Dokuzoluk Kanyonu, Belemedik Vadisi, Çakıt Vadisi, Kızıldağ Yaylası, Aladağ Meydan Yaylası, Akçatekir Yaylası, Horzum Yaylası, Saimbeyli Çataklı Yaylası, Tarsus Hayvanat Bahçesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana - İzmit otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz İzmit, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İzmit otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz İzmit Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmit otobüs bileti satın alarak İzmit Otogarı üzerinden şehre giriş yaptığınızda, “Osman Hamdi Bey Müzesi, İzmit Saat Kulesi, İzmit Sarayı, Kocaeli Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Maşukiye, Ballıkayalar Tabiat Parkı, Kirazlı Yaylası, Darıca Hayvanat Bahçesi, Kefken, Soğuksu Piknik Alanı, Kartepe” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Adana - İzmit otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Adana - İzmit otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Adana → İzmit En Uygun Otobüs Biletleri

Adana İzmit otobüs bileti mi aradınız? Adana İzmit otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Adana İzmit otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Adıyaman Ünal Turizm450 TL
Mardin Seyahat450 TL
Lux Diyarbakır Seyahat550 TL
Hatay Günsas Tur600 TL
Marses Turizm643 TL

Adana Hakkında

 • Nüfus2.149.260
 • Yüzölçümü14.046 km2
 • Plaka01
 • Telefon kodu(322)
 • OtogarAdana Otogarı

İzmit Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka41
 • Telefon kodu(262)
 • Otogarİzmit Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Adana → İzmit


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr