Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
26 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
37 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

İstanbul Kocaeli Otobüs Bileti

İstanbul Kocaeli Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 111 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 16dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Kocaeli arası giden otobüs firmaları ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

İstanbul Kocaeli bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Kocaeli bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İstanbul Kocaeli otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İstanbul Kocaeli Otobüs Biletleri

İstanbul Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Keltepe Dinlenme Yeri, İzmit'in 38 km güneyindeki Kuzuyayla yöresindedir. Doğal kaynak değeri ve kullanım potansiyeli yüksek bir orman içi dinlenme yeridir. Kamp yapılabilir. Başlıca özellikleri dağ ve yayla iklimi, orman dokusu, Sapanca ve İzmit Körfezi nin eşsiz görünümüdür. Kır gazinosu, çadırlı kamp, içmesuyu, tuvalet, bank, ocak gibi tesisler vardır.

Gölcük Tersanesi, Türkiye'nin sayılı tersanelerindendir. 1924'te Yavuz Gemisi'nin onarımı için kuruldu. İki gemi yapım kızağı ve iki yüzer havuzu vardır. Tersanede her tip askeri gemi ve ticaret gemisi yapılabilir.

Değirmendere Dinlenme Yeri, Gölcük'e 4 km uzaklıktadır. Otel ve pansiyonlar bulunur, ayrıca yazlık evler kiralanabilir. 20 km uzaklıktaki İzmit’e ulaşım dolmuş ve vapurlarla sağlanır. Yöre, Değirmendere fındığı ile ünlüdür ve Fındık Festivali düzenlenmektedir. 

İstanbul Kocaeli otobüs bileti mi aradınız? İstanbul Kocaeli otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İstanbul Kocaeli otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kırşehir Şanal 25 TL
Medine Turizm 25 TL
Ben Turizm 26 TL
Metro Turizm 35 TL
İzmit Seyahat 37 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Kocaeli Hakkında
Nüfus:
1,676,202
Yüzölçümü:
3.625,29 km²
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Otogar:
Kocaeli Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.