scorecardresearch
Kırşehir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kırşehir Otobüs Firmaları

Kırşehir Otobüs Firmaları
Kırşehir otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kırşehir otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Nevşehirliler Seyahat 4
Ak Turizm 4
Elazığ Murat Turizm 3
Has Bingol 2
Kırşehir Şanal 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Kırşehir’e seyahat etmek için ucuz otobüs bileti aramanızı sitemizden yaparak; size en uygun seferleri listeleyebilirsiniz. Bu seferler arasından seçiminizi yaparak biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kırşehir’e ulaşabileceğiniz 20 farklı otobüs firması içinde Mermerler Seyahat ve Şanal Kırşehir Seyahat düzenledikleri sefer sayılarının çokluğu ile önde gelmektedir. İç Anadolu’da Kapadokya olarak adlandırılan bölgede yer alan Kırşehir; özellikle Selçuklular döneminde Anadolu’da yükselişe geçmiştir. Bilim ve kültür merkezi olarak görülen şehirde tarih boyunca farklı medeniyetlerin izleri görülmüş ve önemli şahsiyetler yaşamıştır. Kırşehir’in tarih kokan havasını solumak ve şehrin tüm güzelliklerini yerinde görmek için şehre bir gezi planlayabilirsiniz. Bu gezi sırasında en uygun otobüs bileti ile seyahat ettiğiniz şehirde bulunurken görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Antik çağlardan beri yerleşim olan bölge yer altı şehirleri ve höyükleri ile ziyaretçi çekmektedir. Ahilik teşkilatının kurucusu kabul edilen Ahi Evran Zaviyesini, Selçuklu döneminde yapılmış ve Altınyazı Köyü’nde bulunan Aflak Baba Kümbetini, taş süslemeli kapısı ile dikkat çeken Alaaddin Camisini, Cacabey Medresesini, Dulkadirli Yer Altı Şehrini, Sülükçülerin Konağını ve daha birçok eseri ziyaret edebilirsiniz. Bu yerler ile şehir kültür turizmi için önemli bir durak konumundadır. Kırşehir biletlerinize otogar veya şubelere gitmenize gerek kalmadan sitemizden ulaşabildiğiniz gibi mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Şehre seyahat etmek için seçtiğiniz firma ile ilk defa yola çıkacaksanız fikir edinmek için yolcuların yorum ve değerlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Siz de dilerseniz yolculuğunuzun ardından kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilir ve firma hizmetlerini puanlayabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Şanal kirsehir " Misafir
Lanet olsun bindigime
"Geçenkine göre iyii" Misafir
Pişman olmuştum metroyla Seyehat etmem demiştim ikşnci binişim iyi geçti yolculuk
"Hic begenmedim" Misafir
Araci hic begenmedim cok eski millet cag atliyo suha turizmde geriye atliyo
"İnternetten Bilet Almak " Misafir
İnternetten Bilet almak uygulaması iyi bir şey .Yaptığınız hizmetten dolayı çalışanınıza ve işletmenize teşekkür ederim
"Host" Misafir
Genç bir host vardı davranışı konuşması ve tabiri hic hoş degildi.
"Kalite Yönetim Sistemlerini Uygulayın" Misafir
Yolculuktan memnun kalıp kalmadığımı öğrenmek için aradılar yalnız daha kaliteli hizmet vermek ve memnuniyeti artırmak için temizliğe konforà dikkat edilmesi gerekir. Araçlar eski olsa bile iç dizayn yenileyebilirler. Bu müşteri memnuniyetini sağlar.
"" Misafir
genç araç şoförünün; görüş alanın 10 metre olduğu sisli yerlerden geçerken dikkatsiz ve telefon ile konuşması yolcu güvenliğini tehlikeye düşürmüştür.
"şöför" Misafir
araç darendeden sonra sisli havada ilerlemesine rağmen şöför hızını hiç kesmeden hatta daha hızlı giderek ilerlemeye başlaması tedirgin etti. polis olmama rağmen müdahale edecektim ve yolda otobüsü trafik ekiplerine çevirttirecektim. araçta 7 kişilik gruptuk ve darendeden sonra diken üzerinde geldik. bence uyarılarımı ciddiye alın en fazla 1 saat geç kalır ama kimse ölüme gitmiyor. yapılacak hatanın hiçbir telafisi yoktur. bence şöförü uyarın ve daha dikkatli gitmesini söyleyin.
"" Misafir
Saatimin çalınması dışında harsey güzeldi
"KIRŞEHİRİN EN GÜZEL FİRMASI" mahmut akar
şanal kıraehır seyahat kırsehırın 1. fırmasıdır. herzaman tercıhım şanal kırsehırdır. otobuslerınde konfor ıkram tercıhlerı ve musterı memnuyıtetı cok guzeldı.