Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Diyarbakır otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Diyarbakır otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Star Diyarbakır 6
Vangölü Turizm 5
Yeni Diyarbakır 5
Star Batman 5
Özlem Diyarbakır 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Farklı firmaların seferlerini bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 30 civarında firma bulunmaktadır. Sitemizden Diyarbakır uçak bileti de alabilirsiniz.

Firma seçerken yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından bizimle firma hizmetleri hakkındaki görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Şarkılarda adı geçen Malabadi Köprüsü, şehrin orta yerinde tüm heybetiyle yüzyıllardır duran surları ile Doğu’nun en çok seyahat edilen şehirleri arasındadır Diyarbakır. Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır ve buradan diğer ilçelere; firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerler; Behram Paşa Camii, Çermik Kaplıcaları, Dicle Köprüsü, Hassuni Mağaraları, Surp Gıregos Kilisesi. Çermik Kaplıcaları; aynı isimli ilçede yer almaktadır.

Halk tarafından burada özel bir dua ederek yıkanan kadınların daha çabuk hamile kalacağına inanılır. Kaplıca sularının özellikle felç ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Diyarbakır karasal iklim etkilerinin en sert görüldüğü şehirlerden biridir. Yazların yüksek sıcaklıklarda yaşandığı şehirde kışlar; bölgedeki diğer şehirlere oranla daha yumuşak geçmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden göz atabilirsiniz. Yolculuğunuz için gerekli olan bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla bilet alımızı gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Yolculuktan internetin çekmemesi haricinde çok memnun kaldım
"" Misafir
Hizmetlerinden dolayı teşekkürler
"Tek eksik eğlence " Misafir
genelde tv ya da diğer eğlence uygulamalarını pek kullanmam lakin son yolculuğumda biraz tv izlemek istedim ama hiçbir şekilde izleme olanağı bulamadım kanallar açılmadı sadece güvenlik kamerası gözüküyordu, Öz Diyarbakır Turizm her daim tercih edeceğim firmadır ama tv ve diğer uygulamalar konusunda bu sefer eksikti. Bu hususa dikkat edilirse sevinirim.
"" Misafir
Sessiz bir yolculuktu fakat wi-fi sorunu yaşadım net yoktu ikram 6 saat boyunca 1 kere tek yapıldı.
"Yolculuk" Misafir
Kulaklık çalışmıyordu yeterli sayıda kulaklık yoktu. Telefonu şarj etme yeri de çalışmıyordu. Onun dışında herhangi bir problem yok
"Şikayet" Misafir
Aracın klimaları neredeyse hiç çalışmıyordu
"" Misafir
Arac cok ama cok rahatsizdi
"İkram ve Eğlence" Misafir
İkram çok zayıftı. Bütün içeceklerden herkese yetsin diye çok az verildi. Çay, kahve için aldiğimiz sıcak su, bardağın yarısının bile çok altındaydı. Televizyon internet vs. Hiç biri çalışmadı. Bunun dışında sıkıntımız olmadı
"Kötü" Misafir
Planlanandan 1 saat geç vardık.Ve çok gürültülü bir yolculuk oldu.Arkamdaki yolcu sürekli bağırarak telefon görüşmesi yapmasına ve ayakkabısını çıkarıp ayağını öndeki iki koltuğun arasına uzatıp bizi rahatsız etmesine rağmen uyaran olmadı.
"" Misafir
televizyon izleme şansımız olmadı, teknik sorundan mıdır bilinmez ama show tv izlemek istedim açmadı izleyemedim, ayrıca şarj priz yerlerinin şalteri bozulmuş şarj konusunda da sıkıntı yaşadım.