scorecardresearch
Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Diyarbakır otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Diyarbakır otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Yeni Diyarbakır 5
Vangölü Turizm 4
Can Diyarbakır Turizm 4
Özlem Diyarbakır 4
Metro Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Farklı firmaların seferlerini bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 30 civarında firma bulunmaktadır. Sitemizden Diyarbakır uçak bileti de alabilirsiniz.

Firma seçerken yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından bizimle firma hizmetleri hakkındaki görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Şarkılarda adı geçen Malabadi Köprüsü, şehrin orta yerinde tüm heybetiyle yüzyıllardır duran surları ile Doğu’nun en çok seyahat edilen şehirleri arasındadır Diyarbakır. Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır ve buradan diğer ilçelere; firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerler; Behram Paşa Camii, Çermik Kaplıcaları, Dicle Köprüsü, Hassuni Mağaraları, Surp Gıregos Kilisesi. Çermik Kaplıcaları; aynı isimli ilçede yer almaktadır.

Halk tarafından burada özel bir dua ederek yıkanan kadınların daha çabuk hamile kalacağına inanılır. Kaplıca sularının özellikle felç ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Diyarbakır karasal iklim etkilerinin en sert görüldüğü şehirlerden biridir. Yazların yüksek sıcaklıklarda yaşandığı şehirde kışlar; bölgedeki diğer şehirlere oranla daha yumuşak geçmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden göz atabilirsiniz. Yolculuğunuz için gerekli olan bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla bilet alımızı gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Şırnak arabası diye bizi Silopi arabasına bindirdiler cizrede 30 dk uğraştık bagaj değiştirip bekletildik Sonra şoför ve muavine inecegim yeri söyledim ve buraların yabancısıyım demiştim bana oturmamı söyleyip biz haber verecez vardığımızda otobüs orda durmasına rağmen bana heber vermediler ben ikinci defa sorduğumda bana orayı geçtik dedi. Neden haber vermediniz diye mülakaşa yaşarken üzerime yürüyüp şırnağa da 20 km kala bi dağın başında indirip gittiler.
"3.12.2017. 23:00 tarihinde yaptığım yolculuk." Misafir
Araç içi sicaktı, görevli arkadaşa nazikçe bu konuda birşeyler yapabilir misiniz diye sordum. "Havalandırma ve herşey çalışıyor" dedi. Ben de "Araç içini ısıtmaya çalıştığınızı biliyorum fakat benim ve insanların oksijene de ihtiyaçımız var. Biz canlıların oksijensiz yaşayamayız" dedim )
Görevli. "Oksijen.! nasıl yani " dedi. Ben " yani hava " dedim. Havalandırma sisteminin fanını 1. Seviyeye getirirseniz , araç içini yeterince havayla doldirabiliz dedim. Görevli " ayar böyle olmuyor" dedi" açtın mı tam açılıyor kapattın mı tam kapanıyor" dedi. Yani fazla soğutuyor gibi birşey demek istedi. Ben de "bunun ortası yok mu?" diye sordum. " yok" dedi.
Bu aracın diğer birçok 2+1 araç gibi sonradan modifiye yapılarak bu yeni gibi görünümüne getirilmiş olduğunu, motor sesinden zaten anlamış olmam gerektiği, kafamdan geçti.
Moladan sonra. Sıcaktan ve havasızlıktan. Uyku moduna geçmişim. Uyandığımda boğazım kurumuş ve boynum da ağrı vardı. Görevli arkadaşa işaret ettiğimde bana su getirdi. Sağ olsun. Ben " su istemedim ki " dedim. Ricam,,
" burasi çok ısındı ve havasız. Acil hava lazım içeriye dedim" havalandırmayı açarsak soğuk oluyor diğer yocular şikayetçi oluyor ve ayrıca bu arabayı yapanları arayın bu havaladırmayı niye böyle yaptınız diye sorun" dedi .! ? Yillardır otobüsle sayahat eden bir yolcuyum böyle bir ricada bulunduğumuzda. Araç içi hava ve sıcaklık oranınını araç içi konforunu artıracak şekilde ayarlanabileceğini söylerim, kaptan bu konuyla ilgilenir ve çözüm bulur. Rahat bir yoculuk o uygun bir ayardan sonra başlardı. Bu sefer olmadı.
"" Misafir
Yolculara davranış şekli kötü
"" Misafir
Hiç iyi geçmedi sürekli araba durdu Bir saat geç vardık
"Diyarbakır Kars yolculuğu" Misafir
Yolculuğum genel olarak iyiydi. Fakat ikinci şoför gecenin ilerleyen saatlerinde yaklaşık saat 4-5 gibi esnemeye, şerit ihlallerine başladı. İkinci sırada çaprazdan gördüğüm kadarıyla uyukladı. Neyseki sorunsuz bi iniş yaptım.
"" Misafir
Otobüs Siirt otobüsü değildi. Batman otobüsüydü. Yani Batmana kadar gidiyordu. İlk önce dediler Siirt'e ya petrol turizmle ya da servis'le gidin. Sonra kaptan Siirt'e girmeye karar verdi.
"Yeni Diyarbakir Sehayat ile ilgili" Misafir
Birden fazla YD Seyahat ile yolculuk yapma imkanimiz oldu. Her seferinde cok rahat bir yolculuk yasadik. Personelinin seviyeli, yardimci tavirlari, soforlerinin guvenli arac surusleri ve temiz konforlu gurultususuz araclari yirmi saatlik yolculugun yorgunlugunu azaltan etmenlerdi. Neredennereye ile aldigimiz bilet ve yer numaralari ile ilgili hic bir sorun yasamadik. Herkese tesekkurler.
"Yeni Diyarbakir Sehayat ile ilgili" Misafir
Birden fazla YD Seyahat ile yolculuk yapma imkanimiz oldu. Her seferinde cok rahat bir yolculuk yasadik. Personelinin seviyeli, yardimci tavirlari, soforlerinin guvenli arac surusleri ve temiz konforlu gurultususuz araclari yirmi saatlik yolculugun yorgunlugunu azaltan etmenlerdi. Neredennereye ile aldigimiz bilet ve yer numaralari ile ilgili hic bir sorun yasamadik. Herkese tesekkurler.
"Tablet çalışmıyordu internet çoğu zaman çok yavaştı" Misafir
tablet çalışmıyordu internet çoğu zaman çok yavaştı
"" Misafir
Yolculuğum sorunsuz ve çok güzel geçti kaptanlariniz çok tecrübeli ve muavin hizmeti gayet iyiydi çok teşekkür ederim gelecekteki yolculukların iyi geçmesini temenni ederim