scorecardresearch
Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Diyarbakır otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Diyarbakır otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Özlem Diyarbakır 7
Star Diyarbakır 6
Öz Diyarbakır 6
Vangölü Turizm 5
Lüks Batman Seyahat 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Farklı firmaların seferlerini bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 30 civarında firma bulunmaktadır. Sitemizden Diyarbakır uçak bileti de alabilirsiniz.

Firma seçerken yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından bizimle firma hizmetleri hakkındaki görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Şarkılarda adı geçen Malabadi Köprüsü, şehrin orta yerinde tüm heybetiyle yüzyıllardır duran surları ile Doğu’nun en çok seyahat edilen şehirleri arasındadır Diyarbakır. Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır ve buradan diğer ilçelere; firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerler; Behram Paşa Camii, Çermik Kaplıcaları, Dicle Köprüsü, Hassuni Mağaraları, Surp Gıregos Kilisesi. Çermik Kaplıcaları; aynı isimli ilçede yer almaktadır.

Halk tarafından burada özel bir dua ederek yıkanan kadınların daha çabuk hamile kalacağına inanılır. Kaplıca sularının özellikle felç ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Diyarbakır karasal iklim etkilerinin en sert görüldüğü şehirlerden biridir. Yazların yüksek sıcaklıklarda yaşandığı şehirde kışlar; bölgedeki diğer şehirlere oranla daha yumuşak geçmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden göz atabilirsiniz. Yolculuğunuz için gerekli olan bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla bilet alımızı gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Memnun olamadım ." Misafir
Şarja takamadım telefonumu , hiçbiri çalışmıyordu.
"" Misafir
Öncelikle araçta Priz olmadığı için ve usb kabloya da sahip olmadığımdan şarjım bitti ve zor durumda kaldım
Aracın Wifi sinin olmaması ilginç ve büyük bir eksiklik bana göre
Son olarak da aracın kapısı önünde sigara içen yolcuların dumanın aracın içine girmesi ve kötü kokuya maruz bırakılmak rahatsız edici. Bu problemlerin çözülmesi ve gerekli önlemlerin alınması firmanızın kalitesini arttıracağından emin olabilirsiniz.
"" Misafir
sık sık seyahat eden biri olarak en sevdiğim yolculuktu diyebilrim. personellerin ilgi alakası mutluluk vericiydi. kesinlikle sonraki seferlerimin adresi...
"" Misafir
Tv bozuk , Koltuk yerine sabit değil.
"Diyarbakır-malatya" Misafir
230 km lik yolculuğum 5 buçuk saat sürdü. hem Elazığ
hem Kale ilçesinde yarım saat gereksiz mola verip yolculuk uzatıldı
üstelik film arşivi de berbattı.
"Zamanında kalkış/varış" Misafir
Diyarbakır-Gaziantep otobüsüm sistemde belirtildiği varış saati olan 15:30 yerine 16:45 civarında Gaziantep otogarına vardı. Bu yüzden 16:15 kalkış saatli Gaziantep-Hatay otobüsüme yetişemedim ve aldığım bilet yanmış oldu. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.
"" Misafir
Hayatımda gittiğim en rezil otobüs yolculuğu ne ikram var ne bişey biletin aldığın koltuğa bayan oturtulur bir çay bile ikram edilmedi yolculara davranış desen sıfır
"" Misafir
Şırnak arabası diye bizi Silopi arabasına bindirdiler cizrede 30 dk uğraştık bagaj değiştirip bekletildik Sonra şoför ve muavine inecegim yeri söyledim ve buraların yabancısıyım demiştim bana oturmamı söyleyip biz haber verecez vardığımızda otobüs orda durmasına rağmen bana heber vermediler ben ikinci defa sorduğumda bana orayı geçtik dedi. Neden haber vermediniz diye mülakaşa yaşarken üzerime yürüyüp şırnağa da 20 km kala bi dağın başında indirip gittiler.
"3.12.2017. 23:00 tarihinde yaptığım yolculuk." Misafir
Araç içi sicaktı, görevli arkadaşa nazikçe bu konuda birşeyler yapabilir misiniz diye sordum. "Havalandırma ve herşey çalışıyor" dedi. Ben de "Araç içini ısıtmaya çalıştığınızı biliyorum fakat benim ve insanların oksijene de ihtiyaçımız var. Biz canlıların oksijensiz yaşayamayız" dedim )
Görevli. "Oksijen.! nasıl yani " dedi. Ben " yani hava " dedim. Havalandırma sisteminin fanını 1. Seviyeye getirirseniz , araç içini yeterince havayla doldirabiliz dedim. Görevli " ayar böyle olmuyor" dedi" açtın mı tam açılıyor kapattın mı tam kapanıyor" dedi. Yani fazla soğutuyor gibi birşey demek istedi. Ben de "bunun ortası yok mu?" diye sordum. " yok" dedi.
Bu aracın diğer birçok 2+1 araç gibi sonradan modifiye yapılarak bu yeni gibi görünümüne getirilmiş olduğunu, motor sesinden zaten anlamış olmam gerektiği, kafamdan geçti.
Moladan sonra. Sıcaktan ve havasızlıktan. Uyku moduna geçmişim. Uyandığımda boğazım kurumuş ve boynum da ağrı vardı. Görevli arkadaşa işaret ettiğimde bana su getirdi. Sağ olsun. Ben " su istemedim ki " dedim. Ricam,,
" burasi çok ısındı ve havasız. Acil hava lazım içeriye dedim" havalandırmayı açarsak soğuk oluyor diğer yocular şikayetçi oluyor ve ayrıca bu arabayı yapanları arayın bu havaladırmayı niye böyle yaptınız diye sorun" dedi .! ? Yillardır otobüsle sayahat eden bir yolcuyum böyle bir ricada bulunduğumuzda. Araç içi hava ve sıcaklık oranınını araç içi konforunu artıracak şekilde ayarlanabileceğini söylerim, kaptan bu konuyla ilgilenir ve çözüm bulur. Rahat bir yoculuk o uygun bir ayardan sonra başlardı. Bu sefer olmadı.
"" Misafir
Yolculara davranış şekli kötü