Diyarbakır Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Diyarbakır otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Diyarbakır otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Öz Diyarbakır 6
Yeni Diyarbakır 6
Star Diyarbakır 6
Vangölü Turizm 5
Özlem Diyarbakır 4
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak her zaman firmaların indirimli fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Arama kısmındaki kutucuklara gerekli olan şehir ve tarih bilgisini ekledikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak; size en uygun tarihte gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Farklı firmaların seferlerini bir arada göreceğinizden aralarında kolayca karşılaştırma yapabilir ve biletinizi pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Şehre sefer gerçekleştiren 30 civarında firma bulunmaktadır. Sitemizden Diyarbakır uçak bileti de alabilirsiniz.

Firma seçerken yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Siz de yolculuğunuzun ardından bizimle firma hizmetleri hakkındaki görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Şarkılarda adı geçen Malabadi Köprüsü, şehrin orta yerinde tüm heybetiyle yüzyıllardır duran surları ile Doğu’nun en çok seyahat edilen şehirleri arasındadır Diyarbakır. Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır ve buradan diğer ilçelere; firmaların özel servisleri ve minibüsler ile ulaşım sağlanabilir. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerler; Behram Paşa Camii, Çermik Kaplıcaları, Dicle Köprüsü, Hassuni Mağaraları, Surp Gıregos Kilisesi. Çermik Kaplıcaları; aynı isimli ilçede yer almaktadır.

Halk tarafından burada özel bir dua ederek yıkanan kadınların daha çabuk hamile kalacağına inanılır. Kaplıca sularının özellikle felç ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Diyarbakır karasal iklim etkilerinin en sert görüldüğü şehirlerden biridir. Yazların yüksek sıcaklıklarda yaşandığı şehirde kışlar; bölgedeki diğer şehirlere oranla daha yumuşak geçmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel hava durumu ile ilgili bilgilere de sitemizden göz atabilirsiniz. Yolculuğunuz için gerekli olan bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden güvenli bir şekilde mobil cihazlarınız aracılığıyla bilet alımızı gerçekleştirebilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Hayatımda yapmış olduğum en kötü yolculuk.
Bileti keserken direk diyarbakır kars yazıyor aktarmadan bahsedilmiyor bilgi vermeniz gerekmez mi ?
Beni ağrı'da namaz kılarken unuttunuz yani yolculuk hayatımda geçirdiğim en kötü yolculuk
"şikayet" Misafir
arac yarim saat gec geldi
otogara girmedi.otogar onunden bindik
koltuk arkalarinda icilmis su petleri
17 no lu koltuk benimdi baska bir yolcu yerimde uyuyordu 18 nolu koltuga oturmak zorunda kaldim
18 nolu koltugun uzerine de su veya baska birsey dokmusler uzerine gazete kagidi sermisler o sekilde oturm istendi ve o sekilde oturmak zorunda kaldim
daha sonra ilk mola yerinde sorumlu kisiye benim yerim 18 nolu koltuk degil 17 no olacak dedim ve o zaman yerinize oturan yolcuyu uyarin kalksin dediler.bu ve buna benzer durumlarda insanlarla biz muhattap olacaksak otobus gorevlileri ne ise yariyor? kisacasi best van a yakismayan hareketler.
"Güvenli ve rahat yolculuk" Misafir
Teşekkür ederiz gayet konforlu ve rahat bir yolculuktu.
"Zamaninda kalkış " Misafir
Zamanında kalkış ve varış konusunda sınıfta kalır. Diyarbakırdan çıkar çıkmaz yakıt aldı ve dolayısıyla eksiyle yola başladık zaten kalkışta tam vaktinde olmadı. Onun dışında girilen otogarlar da ise çok fazla zaman kaybı yaşandı. Yani zaman yönetimi neredeyse sıfır yıldız. Daha dakik olurlarsa ve bir de otobüslerini de 2018e yakın modellerde tutarlarsa cok iyi olur.
"2 saat gecikme" Misafir
Ya ben anlamıyorum neden bu kadar yavaş olduğunu oyalanmayı seven bir firma evet ! Saatinde kalkmıyor en az yarım saat arayla kalkıyor. Bi de bayan erkek çatışması var dediler yerimi değiştirdiler. Çok zor ikinci yolculuğumu yaşadım. Allah bi daha düşürmesin o firmaya tek seçeceğim o olduğu için gittim.
"Van gölü turizm" Misafir
Hiç memnun kalmadım bu seyahat firmasından dolmuş gibi yolcu indir bindir yapıyor saçma sapan yerlerde dur kalk yapıyor.Zorda kalmadıkça bu firmayı tercih etmeyecegim
"Memnun olamadım ." Misafir
Şarja takamadım telefonumu , hiçbiri çalışmıyordu.
"" Misafir
Öncelikle araçta Priz olmadığı için ve usb kabloya da sahip olmadığımdan şarjım bitti ve zor durumda kaldım
Aracın Wifi sinin olmaması ilginç ve büyük bir eksiklik bana göre
Son olarak da aracın kapısı önünde sigara içen yolcuların dumanın aracın içine girmesi ve kötü kokuya maruz bırakılmak rahatsız edici. Bu problemlerin çözülmesi ve gerekli önlemlerin alınması firmanızın kalitesini arttıracağından emin olabilirsiniz.
"" Misafir
sık sık seyahat eden biri olarak en sevdiğim yolculuktu diyebilrim. personellerin ilgi alakası mutluluk vericiydi. kesinlikle sonraki seferlerimin adresi...
"" Misafir
Tv bozuk , Koltuk yerine sabit değil.