scorecardresearch
Çanakkale Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Çanakkale Otobüs Firmaları

Çanakkale Otobüs Firmaları
Çanakkale otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Çanakkale otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Efetur 3
Isparta Petrol 2
Metro Turizm 1
Alaşehir Sarıkız Turizm 1
Lider Adana Seyahat 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Tarihi dokusu ve yazlık ilçeleri ile en çok ziyaretçi çeken şehirlerin başında gelmektedir Çanakkale. Bu nedenle yılın her dönemi taksitli otobüs bileti ile şehre seyahat etmek mümkündür. Bilet aramanızı Neredennereye üzerinden yaparak şehre her zaman avantajlı fiyatlar ile yolculuk edebilirsiniz. Sitemizden Çanakkale uçak bileti de alabilirsiniz.

Şehirde bulunan şehitlikler ve savaş döneminden kalma eşyaların sergilendiği müzeler her sene yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yalnızca bu yönüyle değil yazlık ilçeleri ve plajları ile de gözde bir tatil şehridir. Ülkenin en büyük adası olan Gökçeada da ilde en popüler yerlerin başında gelir. Çanakkale’ye sefer düzenleyen 30’a yakın firma bulunmaktadır. Bu otobüs firmaları içinde Bayramiç Seyahat ve Çanakkale Truva şehre en çok seyahat eden firmalardır.

Ucuz otobüs bileti ile Çanakkale’ye gelerek şehri tüm yönleri ile yaşamak için öncelikle sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve en hesaplı bilet araması yapabilirsiniz. Çanakkale’de gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralayabiliriz. Aynalı Çarşı, Assos, Gelibolu Mevlevihanesi, Kaz Dağı, Deniz Müzesi, Şehitler Anıtı, Nusrat Mayın Gemisi. Aynalı Çarşı; girişinde bulunan kitabede Padişah Abdülhamid zamanında yaptırıldığı belirtilmektedir. Kitabe Osmanlıca, İbranice ve Fransızca olmak üzere üç farklı dilde yazılmıştır. Şehir merkezinde bulunan çarşının iç duvarlarında yer alan aynalardan dolayı bu isimle anılmaktadır. Ünlü türküde de adı geçen çarşı şehre gelenler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir.

Birinci Dünya Savaşı sırasında en çetin çarpışmaların yaşandığı Çanakkale Cephesi’nde hayatını kaybeden askerler anısına yaptırılan anıt ve çevresinde bulunan şehitlikleri de bölgedeyken ziyaret edebilirsiniz. Geniş bir alanda savaş döneminden kalma siperleri ve irili ufaklı birçok müzede sergilenen silahları, belgeleri, askerlerin günlük yaşamda kullandıkları eşyaları görebilirsiniz. Şehirde aynı zamanda farklı dönemlerden kalma antik kentlerde bulunmaktadır. Bunlardan en bilineni Truva Antik Kenti’dir. Meşhur tahta at hikayesi ile anlatılan kentin girişinde ve Çanakkale iskelesinde de birer tahta at heykeli bulunmaktadır. İskelede bulunan heykel Hollywood filmi Truva’da kullanılan heykeldir ve yapımcılar tarafından şehre hediye edilmiştir.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"İnternet çekmiyor " Misafir
İnternet bahanesi ile insanları kandırıp bilet satan bir firma...
"Rahat koltuk konforu" Misafir
Rahat olarak belirlenen oturma koltuk aralığı çok dardı.Bacaklarımızı rahatça uzatamadık.Koridor havalandırması çok soğuktu.Özellikle cam kenarları ve yukarıdaki havalandırma kapakçıklarını kapattığımız halde.Muavinin yolculara davranışı çok kibardı ve herkese yardımsever yaklaşım gösterdi.
"Tavsiye ederim" Misafir
Tesekkurler guvenli guzel bir yolculuktu sure biraz daha kisa olsaydi iyi olurdu 12 saat yol.. baya uzun kusalmasi gerekli
"Tavsiye ederim" Misafir
Tesekkurler guvenli guzel bir yolculuktu sure biraz daha kisa olsaydi iyi olurdu 12 saat yol.. baya uzun kusalmasi gerekli
"Berbat" Misafir
Hayatımda yaptığım en berbat yolculuktu
"Şikayet" Misafir
Bu kadar rezaletini görmedim!
"Her zamanki gibi berbattı!!" Misafir
izmit-çanakkale arası 8 saat süren yolculuğumda terminallerde 5 veya 10 ar dakikalık zorunlu terminallere giriş ve .çıkış süreci dışında hiç mola verilmedi. Dönüş yolculuğumda otobüsün üst havalandırma kapağı bozuk olduğu tüm yolculuk boyunca en az 20 kez acıldı durmak suretiyle kapatılmaya çalışıldı. Metro turizm her zamanki gibi şaşırtmadı ve yine berbat bir yolculuk geçirdim. Teşekkür ederim :)
"Genel olarak iyiydi" Misafir
metro firmasına sevmesemde yolculuk iyiydi.
"Servis" Misafir
İstanbuda servisi tam bir saat bekledik... hiç hoş değildi
"Süper firma " berkcan alemdar
çok güzel bir firma