Yolcu Sayısı
1

Nusaybin otobüs bileti

Nusaybin Otobüs Bileti

En popüler Nusaybin otobüs rotaları

Nusaybin otobüs bileti fiyatları, Nusaybin otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Nusaybin otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
GaziantepNusaybin400 TL27
CizreNusaybin100 TL19
AnkaraNusaybin600 TL17
SilopiNusaybin150 TL17
OsmaniyeNusaybin450 TL17

Nusaybin otobüs biletleri

Doğu Anadolu bölgesinde bulunan tarihi bir mekan olan Mardin ilimizin birçok doğal güzelliği bulunmaktadır. Özellikle UNESCO tarafından birçok eserin bu ilimizde koruma altına alındığını belirtmek istiyorum. Ancak Mardin ilimizde bulunan Nusaybin ilçesine yapılacak olan ziyaretlerde son derece önemli eserler ile karşı karşıya kalacaksınız. İşte merak edilen Nusaybin ilçesinin gezilmesi gereken yerleri sizler için araştırdık.

Nusaybin ilçesine yapacağınız ziyaretler sırasında sizleri bekleyen tarihi mekanlar son derece önemli bir yer olarak karşınıza çıkacaktır. İlk olarak sizlere Mor Evgin Manastırı hakkında bilgi verelim. Harika bir yapısı bulunan bu manastırın halen günümüzde son derece gösterişli bir yapı ile ayakta durduğunu belirtmek istiyoruz. Özellikle bu ilçeye yapılacak olan ziyaretlerde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelen bu manastıra geldiğiniz zaman harika görüntüsü ile sizlerde büyüleneceksiniz ve hayatınızda ilk defa bu kadar görkemli bir manastır görme fırsatı elde etmiş olacaksınız.

Manastır ziyaretinden sonra sizleri karşılayan bir başka tarihi eserin Dara harabeleri olduğunu belirtelim. Özellikle bu harabelerin son derece etkileyici eserleri bünyesinde barındırdığını düşündüğümüz zaman eserler sizlerin dikkatini çekme başarısı gösterecektir. Harabelerin son zamanlarda oldukça ziyaret edilmesinin en önemli nedeni ise bu tarz harabelerin son yıllarda bakımsızlıktan dolayı güçlükle ayakta durmasından dolayı .İşte Nusaybin ilçesinde bulunan birçok eser arasında ilk sırada bulunanları sizler ile paylaştık. neredennereye.com üzerinden Nusaybin otobüs bileti alarak ilçeyi ziyaret edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr